LifeFree.pl

Powrót do dzikości – Gwatemala

Powrót do dzikości to wyprawa po dzikiej przyrodzie i tajemnicach Gwatemali oraz doświadczenie własnej głębi, siły i pełni. Zapraszamy Was w rozwojową podróż, której celem są zakorzenienie i uważność. Ta Wyprawa to podróż po jednym z najbardziej zróżnicowanych geograficznie regionów świata, aby móc aktywnie wypocząć, zachwycić się dziką przyrodą i zajrzeć w głąb siebie.
Powrót do dzikości – Gwatemala
Powrót do dzikości – Gwatemala
  • Start: 2018-12-01
  • Koniec: 2018-12-13
  • Miejsce: Gwatemala
  • WWW: strona www

Powrót do dzikości to wyprawa po dzikiej przyrodzie i tajemnicach Gwatemali oraz doświadczenie własnej głębi, siły i pełni. 

Na trasie: 
- Starożytne miasta Majów położone z dala od szlaków turystycznych,
- Wejście na Wulkan i tam spędzenie nocy pod namiotami
-Wschody i zachody słońca na szczycie piramid 
-Pobyt w dżungli najbardziej dziewiczych lasach deszczowych Ameryki
-Spotkania w kręgu
- Lekcja Surfingu na bajecznej plaży zwanej „Rajem Surferów”
-Warsztaty pracy z ciałem, TRE®
- Pogłębianie połączenia z Naturą, zdobywanie narzędzi do bycia w Tu i Teraz
-Sesje oddechowe i medytacyjne
-Doświadczenie tradycyjnych ceremonii Majów
-Pobyt w miasteczku Antigua - kolonialnej perle Gwatemali
-Śniadania z widokiem na jezioro Atitlan, położonego u stóp trzech wulkanów.

Zapraszamy Was w rozwojową podróż, której celem są zakorzenienie i uważność. Ta Wyprawa to podróż po jednym z najbardziej zróżnicowanych geograficznie regionów świata, aby móc aktywnie wypocząć, zachwycić się dziką przyrodą i zajrzeć w głąb siebie.

Jedziemy po spotkanie z dziką przyrodą Ameryki Środkowej. Rozpoczniemy od intencjonalnego wejścia na wciąż aktywny wulkan Gwatemali - Acatenango (3976 m. n p.m), z którego można zobaczyć lejącą się lawę pobliskiego wulkanu Fuego (3763 m n.p m.). 

Będziemy spać na wulkanie pod rozgwieżdżonym niebem i spędzać wspólny czas przy ognisku. Gdy nasycimy się żywiołem Ziemi i Ognia, wyruszymy nad Ocean zaczerpnąć z żywiołu Wody i Powietrza. Będziemy tańczyć z falami na deskach surfingowych, balansować i uczyć się jak bycie w tu i teraz pomaga w utrzymaniu równowagi w ciele, umyśle… w codzienności. 

Celem wyjazdu jest spotkanie się z pierwotną przyrodą, lasami tropikalnymi, oraz naszą własną dzikością, rozumianą jako autentyczność, bliskość i obecność w swobodnym ciele. Podzielimy się z wami tajemniczym klimatem jeziora Atitlan i majańskimi ceremoniami…

Niespotykana przyroda Gwatemali, zachwyca i inspiruje swoją różnorodnością. Żywa kultura, ludzie, tradycje, które wykształciły się już w czasach starożytnych, do dziś niosą swoją mądrość w codziennym przebywaniu wśród tutejszych. Dzięki duchowym tradycjom mieszkańców będziemy mogli spojrzeć na własne życie z zupełnie nowej perspektywy.

Hasłem przewodnim jest powrót do DZIKOŚCI - natury, wrażliwości, uważności…

Szczegółowy program wyjazdu:
www.wyprawy-rozwojowe.pl/package/ameryka-srodkowa/

www.wysokiewibracje.pl/gwatemala-powrot-do-dzikosci/

Prowadzący:
Ada Stolarczyk - Terapeutka pracy z ciałem. Pasjonatka życia i miłośniczka natury. Spełniona kobieta. specjalizująca się w procesach redukcji stresu, oraz pracy z pamięcią komórkową ciała. Terapeutka terapii czaszkowo- krzyżowej. Provider TRE®, Od 7 lat prowadząca zajęcia i warsztaty uwalniające od ograniczeń własnego potencjału i budowania balansu w swoim psychicznym i emocjonalnym życiu (www.WysokieWibracje.pl)

Jak pracuje Ada: 
https://www.facebook.com/rozwojowe.wyprawy/videos/1750642688575178/

Organizator: Wyprawy Rozwojowe
Krzysztof Ruba - Pilot wycieczek od 5 lat tworzący i pilotujący wyjazdy po Ameryce Łacińskiej, Północnej Afryce i Europie. Miłośnik przyrody i wyjazdów z namiotem. Interesuje się kulturami pierwotnymi Ameryki i Europy. Dużo uwagi i czasu poświęca na rozwój osobisty, metody coachingowe i terapeutyczne które wzbogacają jego życie. Tworzy portal o Ameryce Łacińskiej: www.latino-america.pl, www.wyprawy-rozwojowe.p

Kontakt
E-mail: info@wyprawy-rozwojowe.pl; tel.: 660-794-128 -Ada- (kwestie rozwojowe) i 694-363-668 - Krzysiek (kwestie organizacyjne)

Tagi

Ludzie

Krzysztof Ruba

Krzysztof Ruba

Trener
Pilot wypraw od 5 lat tworzący i pilotujący wyjazdy po Ameryce Łacińskiej, Północnej Afryce i Europie. Miłośnik przyrody i wyjazdów z namiotem. Interesuje się kulturami pierwotnymi Ameryki i Europy.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również