LifeFree.pl

Krąg ojców i synów pod żaglami. Wielkie Jeziora Mazurskie

Zapraszam serdecznie Was, Ojców i Synów na żeglarski rejs i warsztaty na Wielkich Jeziorach Mazurskich.
Krąg ojców i synów pod żaglami. Wielkie Jeziora Mazurskie
Krąg ojców i synów pod żaglami. Wielkie Jeziora Mazurskie
  • Start: 2020-07-04
  • Koniec: 2020-07-11
  • WWW: strona www

Przez tydzień będziemy oddawać się żegludze, ćwiczyć współpracę w załodze, uczyć się żeglarstwa i bycia we wspólnocie, zgłębiać męskie sprawy. Gwarantowane są przechyły, mocne pływanie, chwile bez wiatru, wypatrywanie na brzegu miejsc na postoje, praca przy żaglach, sterze, linach, w kambuzie, spanie na deku, gotowanie na fali, wieczorne szanty przy ognisku i gitarze i wschody i zachody słońca, mokre buty, mnóstwo śmiechu i wiele innych żeglarskich przygód. Dla wszystkich nas żeglowanie będzie czasem rozwijania umiejętności porozumiewania się i współpracy w załodze, w zespole, którego celem jest dopłynąć do celu w zmieniających się warunkach, w nowej nieznanej, pełnej konieczności przystosowywania się sytuacji.

W mini warsztatach nastawimy się na poznawaniem siebie w relacji, ojca z synem i syna z ojcem, uczenie się od innych mężczyzn. Jako pary ojciec syn będziecie prowadzić jacht, kierować załogą w manewrach. Będziecie też razem uczyć się nowych, żeglarskich i rozwijać społeczne umiejętności, radzić sobie z wymaganiami przyrody i załogi. Warsztaty będą się odbywać podczas pływania i podczas postojów.   Z doświadczenia powrócicie z rejsu bliżej siebie, z bagażem wspomnień o przygodach, do opowiadania w zimowe wieczory.

Dodatkowa wartość to szkolenie żeglarskie. Każdy z uczestników będzie mógł nauczyć się czynnie żeglować sterować, dowodzić, obsługiwać żagle, liny itp. Żeby jechać nic nie trzeba umieć. Ani pływać wpław, ani żeglować. Wszystkiego się nauczycie na miejscu. Ważne żeby chcieć i się zaciekawić.

Okres przed sezonem pozwoli nam doświadczyć jezior względnie jeszcze spokojnych, czystych brzegów, ciszy przyrody.

Popłyniemy dużym, nowoczesnym jachtem który da nam rozsądny poziom komfortu, bezpieczeństwa i pozwoli na rejs 10 osób.

Szczegółową instrukcję dojazdu, przygotowania się otrzymacie miesiąc przed  wyjazdem.

Inwestycja:  7 dni: czarter, prowadzenie jachtu, warsztaty, wyżywienie, ubezpieczenie opłaty portowe wyniesie 2200  złotych (dwie osoby-ojciec i syn). Dla uczestników kręgu mężczyzn zniżka.

Termin rejsu to: 4-11 lipca 2020r. początek wakacji, tuż po zakończeniu roku szkolnego, żeby synowie mogli bez przeszkód brać udział.

Rejs poprowadzi Bartosz Płazak http://hst.edu.pl/event2-speaker/bartosz-plazak/

Zapisy w formularzu zapisów na www.hst.edu.pl, zakładka „kontakt”, wybierz  „rejs ojców i synów”

W razie pytań dzwoń proszę śmiało.

Opisy podobnych rejsów:

http://rozwoj.lifefree.pl/artykul/o-meskim-rejsie-z-warsztatami-wielkie-jeziora-mazurskie-2018,159,1,21249.html

http://rozwoj.lifefree.pl/artykul/pojedz-na-rejs-poplyn-na-warsztat,161,1,4433c.html

Galeria: Pod żaglami

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również