LifeFree.pl

Podróż Bohatera, męski rejs z warsztatami rozwojowymi

Zapraszamy Was serdecznie na żeglarski rejs po Wielkich Jeziorach Mazurskich połączony z warsztatami rozwojowymi. Przez tydzień będziemy oddawać się żegludze i zagłębiać w męskie sprawy. Gwarantowane przechyły, ostre pływanie, chwile bez wiatru, poszukiwanie miejsc na postoje, praca przy żaglach, sterze, linach, w kambuzie, spanie na deku i wiele innych żeglarskich przygód.
Podróż Bohatera, męski rejs z warsztatami rozwojowymi
Podróż Bohatera, męski rejs z warsztatami rozwojowymi
  • Start: 2018-06-23
  • Koniec: 2018-06-30
  • Miejsce: Wielkie Jeziora Mazurskie
  • Limit miejsc: 9
  • Wstęp: 1500 zł.
  • WWW: strona www

Zapraszamy Was serdecznie na żeglarski rejs po Wielkich Jeziorach Mazurskich połączony z warsztatami rozwojowymi. Przez tydzień będziemy oddawać się żegludze i zagłębiać w męskie sprawy. Gwarantowane przechyły, ostre pływanie, chwile bez wiatru, poszukiwanie miejsc na postoje, praca przy żaglach, sterze, linach, w kambuzie, spanie na deku i wiele innych żeglarskich przygód. Do tego przygoda związana z poznawaniem siebie i innych mężczyzn, z szukaniem odpowiedzi na pytania i rozwiązań problemów, wieczorne ogniska, śpiewy, granie na bębnach, wschody i zachody słońca, samotne wyprawy po wizję. Okres przed sezonem pozwoli nam doświadczyć jezior względnie jeszcze spokojnych, czystości, ciszy przyrody. Popłyniemy dużym, nowoczesnym jachtem który da nam rozsądny poziom komfortu, bezpieczeństwa i pozwoli na rejs nawet do 10 osób. 

W programie rejsu praca rozwojowa na wodzie w trakcie pływania, wieczorne wglądy przy brzegu, prace grupowe i indywidualne. 

Warsztaty oprzemy na programie Podróży Bohatera, archetypowej drogi rozwoju, i obejmą one takie zagadnienia męskości jak:
- relacja z ojcem, 
- odkrywanie świętości własnej seksualności, 
- relacje z kobietami,
- zaangażowanie w wychowanie dzieci, 
- prawdziwa męska przyjaźń, 
- praca zawodowa z sercem, 
- wolny duch mężczyzny (dziki mężczyzna).

Dodatkowa wartość to szkolenie żeglarskie. Każdy z uczestników będzie mógł nauczyć się czynnie żeglować sterować, dowodzić, obsługiwać żagle, liny itp. Osoby z doświadczeniem zapraszamy do współprowadzenia jachtu. Jednocześnie uczestnicy mogą nie mieć żadnego doświadczenia żeglarskiego. Na dziś przepisami nie są też wymagane umiejętności pływania ( karta pływacka itp.)

KOSZT: Orientacyjny koszt obejmujący 7 dni, w tym: czarter, prowadzenie jachtu, warsztaty, wyżywienie, ubezpieczenie wyniesie 1500 złotych. Cena może trochę być wyższa, ale niewiele.
Uzależniona jest od liczby osób, które wezmą udział w rejsie czego nie można powiedzieć o koszcie wynajęcia jachtu, który jest stały bez względu na to ile osób weźmie udział w rejsie.

Kontakt
Alcha Ośrodek Rozwoju Osobistego alcha.osrodek@alcha.pl tel: 608-028-124

Tagi

Ludzie

Bartosz Płazak

Bartosz Płazak

Trener
Trener kompetencji społecznych. Posiada rekomendacje trenerskie I i II stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, specjalizuje się w szkoleniach kształtujących kompetencje społeczne: trenerskie, liderskie , handlowe i obszaru efektywności osobistej.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Galerie zdjęć

Warto przeczytać

Zobacz również