LifeFree.pl

Zdrowa Tarczyca - Twoja droga do równowagi hormonalnej!

Zapraszamy Was na spotkanie z Karoliną i Maćkiem Szaciłło, autorami Bestsellera „Zdrowa Tarczyca” oraz z Dietetykiem Hanną Stolińską – Fedorowicz
Zdrowa Tarczyca - Twoja droga do równowagi hormonalnej!
Zdrowa Tarczyca - Twoja droga do równowagi hormonalnej!
  • Start: 2018-05-12, godzina 10:00
  • Koniec: 2018-05-12, godzina 16:00
  • WWW: strona www

Karolina i Maciej Szaciłło oraz Hanna Stolińska-Fiedorowicz - eksperci od zdrowego żywienia, postanowili zmierzyć się z problemami tarczycy HOLISTYCZNIE – zarówno przy pomocy Ajurwedy, jak i współczesnej dietetyki.

NA SPOTKANIU BĘDZIEMY MÓWIĆ O:
• Tarczycy – jako Królowej gruczołów hormonalnych !!!
• Czym jest Hashimoto? I jak ją zdiagnozować?
• Czynnik genetyczny choroby oraz jakie są czynniki uwalniające geny?
• Dlaczego u co 3 kobiety diagnozuje się chorobę Hashimoto i dlaczego częściej chorują kobiety niż mężczyźni?
• Czy emocje mają wpływ na tarczycę?
• Jakie toksyny mają wpływ na Twoją tarczycę i jak je wyeliminować?
• Jak w naturalny sposób podnieść poziom Twojej energii życiowej, która tak bardzo spada podczas choroby Hashimoto oraz niedoczynności tarczycy?
• Wpływ diety w życiu z chorą tarczycą!
• Wpływ jogi, medytacji oraz oddychania w procesie leczenia tarczycy!

Nasi Prelegenci wiedzę czerpią zarówno z najnowszych ustaleń konwencjonalnej dietetyki, jak i z mądrości ajurwedy – systemu medycyny naturalnej, który został opracowany kilka tysięcy lat temu w Indiach i do dziś cieszy się ogromną popularnością na całym świecie.

Zaproponowane przez nich zmiany nie tylko w jadłospisie ale również w innych aspektach naszego życia sprawią, że przywrócisz swoje ciało do wewnętrznej równowagi, zafundujesz sobie zastrzyk życiodajnej energii i pozbędziesz się nadmiaru kilogramów – i to w sposób zupełnie bezpieczny i naturalny, bez katorżniczej pracy i ogromnych wyrzeczeń!

Na naszym spotkaniu 12 maja dowiesz się, jakie są przyczyny zaburzeń pracy tarczycy i jak się one objawiają, jakie czynniki zewnętrzne (pokarmy, środki czystości, kosmetyki itp.) mogą wpływać na zaostrzenie symptomów, jak należy się odżywiać w przypadku zdiagnozowanej niedoczynności tarczycy i choroby Hashimoto (z praktycznym podziałem na menu wiosenno-letnie oraz jesienno-zimowe), a także jakie inne zabiegi wywodzące się z ajurwedy można stosować, by jeszcze lepiej zadbać o swoje zdrowie i poprawić samopoczucie.

"Zmagasz się z chorobami tarczycy? Cierpisz na wahania nastroju, depresje, spadki energii, masz suchą skórę, wypadają Ci włosy i, mimo ćwiczeń oraz diety, nie potrafisz schudnąć?
Przy wsparciu specjalistów - dietetyczki i konsultanta ajurwedyjskiego - przygotowaliśmy kompleksowe menu, które pomoże Ci wrócić do równowagi, zrzucić zbędne kilogramy i cieszyć się pełnią życia." Karolina i Maciej Szaciłło

Zapraszamy na naszą stronę www.sweetpartnres.pl/tarczyca

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

HST

Holistyczna Szkoła Trenerów XV edycja Łódź

Inne
2021-04-21 - 2022-06-19
Zapraszamy do udziału w projekcie edukacyjno-rozwojowym Holistyczna Szkoła Trenerów. Udział w Holistycznej Szkole Trenerów to możliwość rozwoju osobistego i sprawdzone, solidne przygotowanie merytoryczne do pracy z grupami. Holistyczna oznacza dla nas pełna, cała, wieloaspektowa, wszechstronna.
HST

Holistyczna Szkoła Trenerów XIV edycja Warszawa

Inne
2021-04-14 - 2021-05-22
Udział w Holistycznej Szkole Trenerów to możliwość rozwoju osobistego i sprawdzone, solidne przygotowanie merytoryczne do pracy z grupami. Holistyczna oznacza dla nas pełna, cała, wieloaspektowa, wszechstronna. Biorąc udział w naszym projekcie zrozumiesz procesy, z którymi będziesz pracować, uzyskasz sprawdzone narzędzia, poznasz teorie wspierające pracę trenera, weźmiesz udział w treningach, które pomogą Ci wypracować własny styl pracy, przyjąć optymalny kierunek w przyszłości i zainicjować zmiany...

Zobacz również