LifeFree.pl

Szamańskie Trio - Kąpiel w dźwiękach

Co jakiś czas zwołujemy się wzajem, aby zasilić siebie i swoje plemię dobrymi wibracjami. Synergia szamańskiego trio wynika z połączenia opartego na przyjaźni, uważnym słuchaniu, widzeniu siebie nawzajem, przyjmowaniu ze wszystkim co chce wybrzmieć a przede wszystkim z radości bycia i tworzenia razem. Wszystkie te jakości sprawiają, że energia kreacji może przepływać swobodnie otwartym kanałem Serca.
Szaman_trio
Szaman_trio
 • Start: 2022-06-26, godzina 19:00
 • Koniec: 2022-06-26, godzina 21:00
 • Wstęp: 70/80
 • WWW: strona www
Co jakiś czas zwołujemy się wzajem, aby zasilić siebie i swoje plemię dobrymi wibracjami. Synergia szamańskiego trio wynika z połączenia opartego na przyjaźni, uważnym słuchaniu, widzeniu siebie nawzajem, przyjmowaniu ze wszystkim co chce wybrzmieć a przede wszystkim z radości bycia i tworzenia razem. Wszystkie te jakości sprawiają, że energia kreacji może przepływać swobodnie otwartym kanałem Serca. Gramy, bawiąc się dźwiękami, rozmawiając ze sobą za pośrednictwem instrumentów, wsłuchując się we wzajemne oddziaływanie.
Kolejne spotkanie zaplanowaliśmy na początek wakacji, zatem jeśli potrzebujesz "dobrego rozbiegu" przed urlopem, ukojenia a może wskazówki dokąd na wakacje 
                  <p><strong>Kontakt</strong><br/>Anna Zaleska 663 513 143</p>
              </div>
          </div>
  </section>


  <section class=

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Festiwal Wibracje 2022

Festiwal Wibracje 2022

Inne
2022-07-20 - 2022-07-24
To 5-dniowe wydarzenie łączące wykłady, warsztaty, koncerty – tańce – ogniska, część targową, strefę dla ciała, zdrową strefę jedzeniową w swoistą MIKSTURĘ. To największy w Polsce festiwal dotyczący holistycznego, naturalnego dbania o siebie i swoje otoczenie, ekologii, rozwoju i życia w harmonii.
HST

Holistyczna Szkoła Trenerów-Warszawa-wiosna 2022

Inne
2022-05-10 - 2023-10-01
Udział w Holistycznej Szkole Trenerów to możliwość rozwoju osobistego i sprawdzone, solidne przygotowanie merytoryczne do pracy z grupami. Holistyczna oznacza dla nas pełna, cała, wieloaspektowa, wszechstronna.

Zobacz również