LifeFree.pl

Proces grupowy: Po co mi relacja z partnerem/partnerką?

Zapraszamy na proces grupowy w ramach tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Psychologii Procesu - POP Kreacje 2019.
Proces grupowy: Po co mi relacja z partnerem/partnerką?
Proces grupowy: Po co mi relacja z partnerem/partnerką?
  • Start: 2019-10-06, godzina 13:00
  • Koniec: 2019-10-06, godzina 14:30
  • WWW: strona www

Zapraszamy na proces grupowy w ramach tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Psychologii Procesu - POP Kreacje 2019.

Wszystkie wydarzenia w ramach festiwalu są bezpłatne i obowiązują na nie zapisy.

PROCES GRUPOWY: Po co mi relacja z partnerem/partnerką?

Bycie w relacji to czasem codzienna oczywistość. Ale czy jesteśmy świadomi tego po co nam są potrzebne relacje? Jak w nich funkcjonujemy i jak się czują w naszym towarzystwie inni? Może w relacji poszukujemy bliskości a może zwyczajnie bezpiecznej rutyny? A może to właśnie relacja traktowana jak pole do realizowania osobistych zasad i przekonań najbardziej Cię interesuje?

Bycie w relacji to czasem codzienna oczywistość. Ale czy jesteśmy świadomi tego po co nam są potrzebne relacje?

ZAPISY: Aby wziąć udział w procesie grupowym, wyślij zgłoszenie na adres: ewa.eidrigiewicz@gmail.com lub lfarnaus@psychoterapiapop.pl

PROWADZĄCA: Ewa Eidrigiewicz Psychoterapia i Facylitacja, Psychoterapia Lidia Farnaus

Więcej informacji na temat warsztatów na stronie: https://popkreacje.pl/wydarzenia/po-co-mi-relacja-z-partnerem-partnerka.

Pełen program festiwalu dostępny jest na stronie: http://popkreacje.pl/

Zapraszamy również na całodniową, bezpłatną Konferencje Psychologii Procesu - POP Konfę, która odbędzie się 28.09 w Warszawie: http://popkreacje.pl/o-konferencji-pop-konfa.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

HST

Holistyczna Szkoła Trenerów w Warszawie - listopad 2020

Inne
2020-11-25 - 2022-03-27
Zapraszamy do udziału w projekcie edukacyjno rozwojowym Holistyczna Szkoła Trenerów. Udział w Holistycznej Szkole Trenerów to możliwość rozwoju osobistego i sprawdzone, solidne przygotowanie merytoryczne do pracy z grupami. Holistycznie oznacza dla nas całościowo, z każdej strony. Biorąc udział w naszym projekcie uzyskasz sprawdzone narzędzia, zrozumiesz procesy, z którymi będziesz pracować, poznasz teorie wspierające pracę trenera, weźmiesz udział w treningach, które pomogą Ci wypracować własny styl pracy.
Trening Świadomości: ciała, emocji, myśli, relacji - VIII edycja

Trening Świadomości: ciała, emocji, myśli, relacji - VIII edycja

Inne
2020-10-24 - 2021-04-18
Trening Świadomości stworzony został w oparciu o podejście Laban Bartenieff Movement (LBMS) oraz terapię tańcem i ruchem. 5 zjazdów składa się na spójny cykl zajęć w trybie sobotnio-niedzielnym. Jest to autorski program prowadzony przez Aga Sokołowska - certyfikowaną terapeutkę tańcem i ruchem i analityczkę ruchu – certyfikat Laban International Movement Studies.

Zobacz również