LifeFree.pl

Vedic Art Bliżej Natury i Siebie. Mazury 2018

Zapraszam Cię do przepięknego i dziewiczego miejsca na Mazurach - Gajrowskie „Dom Pracy w Polu”. Miejsce jest położone na pograniczu pól i lasów, blisko dzikiej Puszczy Boreckiej. W otoczeniu tak pięknej natury, będziemy wracać do siebie w ciszy.Szukać inspiracji i motywacji do działania. Odkrywać swoje talenty i nieograniczone możliwości kreacji. Przełamywać swoje ograniczenia. A to tylko po to by wziąć odpowiedzialność za siebie i swoje życie. Podejmować decyzje w zgodzie ze sobą i swoją intuicją.
Vedic Art Bliżej Natury i Siebie. Mazury 2018
Vedic Art Bliżej Natury i Siebie. Mazury 2018
  • Start: 2018-05-31, godzina 10:00
  • Koniec: 2018-06-03, godzina 17:00
  • Miejsce: Ośrodek rozwoju w Polu
  • Limit miejsc: 16
  • Wstęp: Vedic Art pierwszy lub drugi stopień ok. 30h malowania – koszt za cały stopień 800 zł. Jeśli zapiszesz się do 20.05 koszt 750zł
  • WWW: strona www

Czym jest Vedic Art?
Vedic Art to metoda poszerzania swojej świadomości poprzez malowanie intuicyjne.
”Vedic Art to naturalny proces Tworzenia, niebędący ani wzorowaniem się na niczym, ani odtwarzaniem niczego. Malujemy nie to co widzimy ale to co czujemy...
Kiedy dostępujemy ”pełnego otwarcia” stajemy się Jednością z Uniwersum, wchodzimy z Nim w rezonans i wszystko, co tworzymy przejawia się jako doskonałe...Rozwinęliśmy swoje umysły zapominając o rozwoju serca. A przecież brak serca to brak miłości nie tylko dla innych, ale przede wszystkim dla nas samych.
Przebudzenie serca daje nam wolność, radość, poczucie bezpieczeństwa. Tylko tak możemy odnaleźć swoją własną, wolną od porównań, indywidualną drogę i nikt nie będzie nam mówił co mamy myśleć i robić, gdyż dzięki sercu wiemy, co jest dla nas najlepsze " - Curt Kallman.

Dla kogo Warsztat Vedic Art :
- dla wszystkich, niezależnie od wieku, płci, wykształcenia, umiejętności i pochodzenia,
- dla osób, które chcą doświadczyć pozytywnych zmian w swoim życiu prywatnym i zawodowym,
- dla tych co szukają inspiracji do pracy,
- jak masz poczucie zagubienia i braku motywacji,
- jak potrzebujesz nowego spojrzenia na sprawy, które Cię nurtują,
- jak chcesz lepiej zrozumieć siebie, swoje uczucia i emocje,
- i jak stawiasz na własny rozwój.

JAK WYGLĄDAJĄ ZAJĘCIA:
Jeden warsztat - 4 dni - minimum 30 godzin zajęć - to jeden stopień Vedic Art. Większości z nas wystarcza realizacja pierwszego stopnia który może być naprawdę ogromnym przełomem życiowym dla uczestnika. W trakcie zajęć przekazuję wiedzę o Vedic Art zgodnie z duchem i intencją Twórcy metody - Curta Källmana. W trakcie warsztatu, do 17 zasad Vedic Art uczestnicy malują indywidualnie około 9 obrazów w różnych technikach i formacie. Pamiętaj - nie trzeba umieć malować i nie jest wymagane żadne przygotowanie malarskie do warsztatu!
Podczas malowania przekraczasz własne ograniczenia, Twój umysł staje się lekki i wolny.

Zobacz jak wyglądają warsztaty Vedic Art. Ze mną.:
https://www.youtube.com/watch?v=iVpwcM1S__0

Vedic Art&Justyna Gruszka
https://www.youtube.com/watch?v=J_dGfBGH3Os&t=302s

TERMIN:
31.05.2018 - 03.06.2018
Zaczynamy w czwartek 31maja o godz 10:00 .Jest możliwość by dojechać już 30. (Wymagana jest wcześniejsza informacja w tej sprawie )
Zajęcia z Vedic Art prowadzone będą codziennie od godz.10:00 do godz.18:00, z przerwą na obiad. Warsztat planujemy zamknąć w niedzielę 3.06.2018 ok godz.17:00
Warsztat jest dedykowany wszystkim tym, którzy jeszcze nigdy nie zetknęli się z Vedic Art - Stopień Pierwszy, jak i tych którzy chcą kontynuować i zgłębiać bardziej tą metodę - Stopień Drugi.

CENA WARSZTATU:
Vedic Art pierwszy lub drugi stopień ok. 30h malowania – koszt za cały stopień 800 zł.
Jeśli zapiszesz się do 20.05 koszt 750zł
GDZIE: Gajrowskie Ośrodek w Polu.
http://osrodekwpolu.pl/?page_id=119
Koszty noclegu: 35zł za dobę
Koszt wyżywienia: 30 zł za dzień
Malujemy w plenerze, mając do dyspozycji sale , gdyby aura nam nie dopisała.

NALEŻY ZAOPATRZYĆ SIĘ W NASTĘPUJĄCE MATERIAŁY MALARSKIE:
- komplet farb akrylowych (różne kolory, wielkości tub),
- minimum 9 podobrazi (to są płótna bawełniane naciągnięte na ramę, gotowe do malowania, proszę o zakupienie różnorodnych rozmiarów),
- paleta, pędzle, papier, ołówek, klej, pojemnik na wodę, ubranie do pobrudzenia,
- różne materiały do tworzenia faktur (np. brokaty ryż, piasek, kamyki, guziki, nitki... i wszystko inne co przyjdzie Ci do głowy),
- do struktury – pasty modelujące, kleje, grunt akrylowy itp,
- zeszyt lub notatnik, ołówki.

Ważne: na warsztacie namalujemy ok 9 płócien, jest to zależne od indywidualnych potrzeb i wyrazu artystycznego uczestnika. Możesz ich namalować i 15 dlatego ważne jest by wziąć to pod uwagę przy zakupie materiałów.

ZAPISY:
Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest wpłacenie zadatku w wysokości 300 złotych oraz przesłanie zgłoszenia drogą e-mailową na adres : kobietawiatru@gmail.com lub telefonicznie 509 981 720
Dane do przelewu:
Justyna Gruszka
Numer konta: 41 1500 1155 1011 5011 7366 0000
Tytuł: Warsztat Vedic Art - Gajrowskie czerwiec 2018

Kontakt
Justyna Gruszka kobietawiatru@gmail.com lub telefonicznie 509 981 720

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Brak zdjecia

Wyprawa po wizję. Ja i przyroda. Praca z oddzieleniem.

Warsztaty
2024-08-15 - 2024-08-18
Przekraczanie oddzielenia od siebie i przyrody jest ważną pracą na drodze do życiowej pełni oraz kreowania świata wystarczająco dobrego dla wszystkich istot. Wywodząca się z tradycji indiańskiej praktyka pod angielską nazwą vision quest (wyprawa po wizje) jest jednym ze sposobów duchowego kontaktu z naturą i samym sobą. Polega na medytacji w samotności w dzikiej naturze w celu uzyskania przewodniej wizji życia, intuicyjnej odpowiedzi na ważne pytania.
Ustawienia Systemowe

Ustawienia Systemowe Damian Janus

Warsztaty
2024-06-28 - 2024-07-01
Ustawienia systemowe, określane także mianem ustawień rodzinnych, to jedna z najskuteczniejszych metod terapii i coachingu, a na pewno najefektywniejsza, biorąc pod uwagę stosunek czas-efekt. Warsztat, który Państwu proponujemy będzie dotyczył fundamentalnych obszarów życia. W trakcie warsztatu zostaną także omówione teoretyczne podstawy ustawień systemowych.

Zobacz również