LifeFree.pl

Trening Uzdrawiania Holistyczne Przywrócenie Równowagi

19-25.08.2018 Holistyczne Przywracanie Równowagi - Trening Uzdrawiania & Retreat prowadzi Ananda Kumar z Indii.
Trening Uzdrawiania Holistyczne Przywrócenie Równowagi
Trening Uzdrawiania Holistyczne Przywrócenie Równowagi
  • Start: 2018-07-19, godzina 10:00
  • Koniec: 2018-07-24, godzina 18:00
  • Miejsce: Hotel-Restauracja Pałac Nieznanice, Sobieskiego 22A, Nieznanice, 42 Kłomnice
  • WWW: strona www

"Im więcej jesteś, tym mniej przepływu ze źródła, tym mniej esencji twojej istoty. Kiedy przestaje istnieć to "TY", stajesz się wydrążeniem bambusa dla powiewu z ust Wszechświata, w którym wybrzmiewają melodie. Wtedy zaczyna płynąć pieśń. A kiedy pozwalasz istnieniu śpiewać poprzez Ciebie tą pieśń, to odczuwasz największą radość".

szczegóły: http://transcendental-art.com/pl/heal

Holistyczne Przywracanie Równowagi jest pełnym mocy narzędziem uzdrawiania i wyrównywania energii dla ciała-umysłu. To jest synteza form uzdrawiania łącząca głęboki masaż tkanek, uwalniania stawów, pracy mięśniowo-powięziowej, istotnych punktów w akupresurze, pracy z energią, refleksologii, pracy z oddechem, świadomości ciała i medytacji.
Składa się z 5 narzędzi, które poprzez dotyk równoważą 5 elementów w naszym ciele: ziemię, wodę, ogień, powietrze i przestrzeń.

Co oznacza Holistyczny?
Holistyczny oznacza całościowy. Uzdrawianie zachodzi kiedy dostrajamy nasze ciało-umysł-energię z całą naszą esencją. Ciało-umysł-energia ma naturalną, samo równoważącą zdolność do uzdrawiania. Uzdrowiciel po prostu odgrywa rolę kanału / katalizatora używając efektywnych technik, kochającej energii oraz medytacyjnej obecności. Nie musimy w nic ślepo wierzyć, to są naukowo zbadane narzędzia z których możemy się uczyć, doświadczać i integrować je na codzień.

Dla kogo jest ten trening?
-Dla każdego kto chce uzdrowić siebie
-Dla intuicyjnych uzdrowicieli, którzy chcą się uczyć efektywnej sztuki i nauki uzdrawiania
-Dla tych, którzy chcą pracować zawodowo z uzdrawianiem
- Dla tych, którzy chcą dzielić się miłością i uzdrawianiem jedynie z rodziną i przyjaciółmi
-Dla tych, którzy chcą poznać tajemnice ciała i chcą, aby efekty były bezwysiłkowe

Skąd pochodzi metoda?
Metoda zakorzeniona jest w hinduskim systemie Jogi, Varmy i Ajurwedy. Jej technika jest zintegrowana z głębokim masażem tkanek,uwalnianiem stawów, pracy z energią, refleksologii, pracy mięśniowo-powięziowej, pracy z oddechem, świadomości ciała i medytacji. Ma wpływy z Alchemii Dotyku Tapesha i doświadczenie Anandy, które syntezuje różne formy i rodzaje uzdrawiania.

Czy synteza jest efektywna w uzdrawianiu?
Tak, to jest kompozycja narzędzi efektywnych form uzdrawiania, która zaskoczyła osoby,które wcześniej uczyły się innych form masażu/ uzdrawiania, docenili efektywność tej pracy w krótkim czasie. Używamy 5 rodzajów narzędzi, które poprzez dotyk balansują 5 elementów w naszym systemie: ziemię, wodę, ogień, powietrze i przestrzeń. Na podstawie konstytucji i typu ciała, stosujemy, we właściwych proporcjach narzędzia indywidualnie dostosowane dla każdej osoby.

Czego się uczymy podczas tego treningu?
-Techniki uwalniania stawów, rozpuszczania i relaksacji, głębokiego masażu tkanek, który uwalnia ból/zatrzymanie, pracy z energią aby odnowić proces uzdrawiania od wewnątrz.

-Techniki integracji: głębokiego masażu tkanek, pracy mięśniowo-powięziowej, refleksologii, Varmy, nauki jogicznej, pracy z energią, która pobudza uzdrawianie od wewnątrz

-Anatomii ciała fizycznego i energetycznego

- Różnego rodzaju typów ciała oraz odmiennego do nich podejścia

-5 rodzajów dotyku, który balansuje i pogłębia 5 elementów

-Medytacji, która pozwala nam być wydrążonym bambusem na którym wygrywa melodię wszechświat, innymi słowy przyzwolenia na naturalne uzdrowienie

-Oddechu i narzędzi świadomości ciała

- Codziennej praktyki przygotowania całego ciała, praktyki jogi, przygotowania energii poprzez medytacje

-Efektywnych sposobów wykonywania sesji uzdrawiających bez wysiłku

-Nauki utrzymywania przestrzeni podczas zmiany energii w ciele-umyśle-emocjach

-Nauki wykonywania zawodowych sesji: począwszy od połączenia, zrozumienia potrzeb, zastosowania unikalnych narzędzi z właściwą inteligencją intuicyjną, zakończeniem z pracą na poziomie energii i zintegrowaniem siebie.
sesje

Jak uzdrowić uzdrowiciela?
Podczas tego treningu,odbywamy codzienne praktyki przygotowujące całe ciało:od jogi, poprzez przygotowanie energetyczne oraz medytacje.To pomaga uzdrowicielom zadbać o siebie w zdrowy sposób i stać się kanałem przepływu zanim zacznie pracować z innymi.

Czy kurs jest certyfikowany
Tak, ukończenie warsztatu z sukcesem, certyfikuje osobę i jej 50h trening. Certyfikat zostanie wydany przez instytucję szkoleniową i podpisany przez Anandę.

Inwestycja w siebie 2600pln
oferujmy zniżki
1. Przy wpłacie rezerwacyjnej do 10 kwietnia 2018) 2000pln
2. Przy wpłacie rezerwacyjnej do 10 maja 2018 2200pln

Warunkiem udziału jest wpłacenie
BEZZWROTNEJ ZALICZKI NA POCZET WARSZTATU: 600PLN
na konto: AKADEMIA ŚWIATŁA DUSZY, JASNA 37/7, SZCZECIN 43 1910 1048 2690 8106 5453 0001
oraz emailowe zgłoszenie na adres:
akademiaduszy@gmail.com


MIEJSCE:
www.nieznanice.pl
REZERWACJE pobytowe: Tel 034 32 81 998
Pobyt w Pałacu Nieznanice 170pln/doba w tym wliczone 3 posiłki dziennie

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Brak zdjecia

Wyprawa po wizję. Ja i przyroda. Praca z oddzieleniem.

Warsztaty
2024-08-15 - 2024-08-18
Przekraczanie oddzielenia od siebie i przyrody jest ważną pracą na drodze do życiowej pełni oraz kreowania świata wystarczająco dobrego dla wszystkich istot. Wywodząca się z tradycji indiańskiej praktyka pod angielską nazwą vision quest (wyprawa po wizje) jest jednym ze sposobów duchowego kontaktu z naturą i samym sobą. Polega na medytacji w samotności w dzikiej naturze w celu uzyskania przewodniej wizji życia, intuicyjnej odpowiedzi na ważne pytania.
Ustawienia Systemowe

Ustawienia Systemowe Damian Janus

Warsztaty
2024-06-28 - 2024-07-01
Ustawienia systemowe, określane także mianem ustawień rodzinnych, to jedna z najskuteczniejszych metod terapii i coachingu, a na pewno najefektywniejsza, biorąc pod uwagę stosunek czas-efekt. Warsztat, który Państwu proponujemy będzie dotyczył fundamentalnych obszarów życia. W trakcie warsztatu zostaną także omówione teoretyczne podstawy ustawień systemowych.

Zobacz również