LifeFree.pl

Techniki prowokatywne w pracy z ludźmi

Zapraszam na dwa dni śmiechu, odkrywania siebie, przekraczania granic, pokonywania tabu, otwierania się na to co na co dzień przemilczane, naukę niezwykle dynamicznych i skuteczncych technik oddziaływania na innych ludzi.
Techniki prowokatywne w pracy z ludźmi
Techniki prowokatywne w pracy z ludźmi
  • Start: 2021-02-27, godzina 09:00
  • Koniec: 2021-02-28, godzina 17:00

Zapraszam na dwa dni śmiechu, odkrywania siebie, przekraczania granic, pokonywania tabu, otwierania się na to co na co dzień przemilczane, naukę niezwykle dynamicznych i skuteczncych technik oddziaływania na innych ludzi.

To warsztat dla:

Coachów, trenerów, , menagerów, liderów, trenerów personalnych, terapeutów, facylitatorów, moderatorów.To spotkanie dla każdego kto ma odwagę doświadczyć osobiście działania technik prowokatywnych i przekonać się o tym, że podejście prowokatywne jest proste, ciekawe, zabawn, zbliża ludzi, uczy, prowokuje do dobrego, wyzwala to co najlepsze.

 Cele warsztatu:
-poznanie założeń twórcy podejścia prowokatywnego Franka Farelly’ego,
-poznanie charakterystyki oddziaływania prowokatywnego jako metody pracy z ludźmi,
-rozwijanie umiejętności pracy narzędziami prowokatywnymi (F.Farelly’ego),
-uzyskanie narzędzi prowokatywnych do stosowania w relacjach codziennych i zawodowych,

-uzyskanie świadomości co do warunków skuteczności oddziaływania prowokatywnego,
-uzyskanie świadomości indywidualnych granic prowokowania w pracy zudźmi,

Korzyści z uczestnictwa:
- oswojenie prowokacji jako prowokowany i prowokujący, pierwszy stopień do piekła ;), później jest uwalnianie diabła J

- zwiększenie dystansu do siebie i innych oraz do prowokowania jako metody,
- samopoznanie, samodoskonalenie się - impuls do radykalnego odsuniecia się od tematu lub do przytulenia go z miłością


Metodologia: ćwiczenia warsztatowe pozwalające doświadczyć na sobie działania technik i rozwinąć umiejętność ich stosowania, praca na doświadczeniu, minimum teorii, praktyka, dialog, wspólne poszukiwania.

 

Prowadzący: Bartosz Płazak

rekomendacje trenerskie I i II stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, projektuje i prowadzi cykle szkoleniowe dla trenerów, warsztaty i treningi interpersonalne, rozwojowe, biznesowe, propaguje techniki twórcze, organizuje i prowadzi warsztaty pod żaglami, działa dla biznesu, NGO i dla grup otwartych, twórca i prowadzący Katowickiego Teatru improwizacji Improvokacja, inicjator i prowadzący Holistycznej Szkoły Trenerów, Holistycznej Szkoły życia, w ramach fundacji Rozwiń Skrzydła, którą kieruje. W latach 2009-2020 zrealizował 20 warsztatów podejścia prowokatywnego w Polsce, uczestnik warsztatów twórcy podejścia prowokatywnego Franka Farellye’go. Prowokatywne gagi to jego codzienność. Propaguje postawę odpowiedzialnego podejścia do prowokowania zmian. Prowadzi sesje coachingu prowokatywnego. 15 lat pracy trenerskiej.

  Inwestycja: 650 zł.

obejmuje: udział w warsztacie, materiały szkoleniowe broszurowe, certyfikat, catering, zestaw prowokatywnych pamiątek do użycia w przyszłości. Zapisy do końca 2020r, zapisy grupowe zniżka.

Termin warsztatu:

27-28 luty 2021r, weekend, 2 dni pracy w godzinach: 9.00 – 17.00.

Miejsce Szkolenia:

Łódź centrum, ( dokładny adres podamy na 14 dni przed warsztatem)

Informacja i rezerwacja miejsc:

Zgłoszenia: https://hst.edu.pl/formularz/ 
Info: 502 351 161

Sprawdź czy chcesz być pluszowym misiem czy ugryźć jak szablozębny tygrys! Frank Farelly

Zapraszam!

 

Ludzie

Bartosz Płazak

Bartosz Płazak

Trener
Trener kompetencji społecznych. Posiada rekomendacje trenerskie I i II stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, specjalizuje się w szkoleniach kształtujących kompetencje społeczne: trenerskie, liderskie , handlowe i obszaru efektywności osobistej.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Mazurski Krąg Przygody 2_główne

Mazurski Krąg Przygody

Warsztaty
2021-08-07 - 2021-08-14
Mazurski Krąg Przygody to wyjątkowa impreza tylko dla ojców i synów. To czas, w którym możesz zbudować/pogłębić relacje ze swoim synem. To bezpieczna przestrzeń do przeżywania przygód, wyrażania emocji, zdobywania doświadczeń i dobrej zabawy. To czas, dla Ciebie i twojego syna.
Wioska NVC Wokół stołu na Mazurach

Wioska NVC Wokół stołu na Mazurach

Warsztaty
2021-06-02 - 2021-06-06
Mamy pragnienie nie tylko uczyć NVC, ale też naprawdę go doświadczać. Chcemy Cię zaprosić do wspólnoty, wioski, która żyje NVC. Nie będzie to typowy warsztat. Raczej życie.

Zobacz również