LifeFree.pl

Przez DOTYK do serca. Warsztat dla dwojga.

Dotyk to niezwykle piękny i prosty klucz do zadowolenia, poczucia bezpieczeństwa i bliskości. Bliskości z poznaniem i poszanowaniem swoich granic i granic drugiej osoby.
Przez DOTYK do serca. Warsztat dla dwojga
Przez DOTYK do serca. Warsztat dla dwojga
  • Start: 2018-05-12, godzina 16:00
  • Koniec: 2018-05-12, godzina 20:00
  • Miejsce: OH LALA, Pankiewicza 3, Warszawa
  • WWW: strona www

Dotyk… tak prosta, a zarazem skomplikowana rzecz. To dzięki niemu małe dzieci prawidłowo się rozwijają, a dorośli są spokojniejsi i mają wyższą tolerancję stresu. To również dotyk pobudza naszą gospodarkę hormonalną i wpływa na zwiększanie lub zmniejszanie napięć w ciele. Obdarowanie kogoś dotykiem z czystą intencją dobra i życzliwości może być kluczem do uzdrowienia serca, ciała i duszy tej osoby. Małych zranień powstałych nieświadomie podczas kłótni, nie spełnionej obietnicy… lub innej sytuacji zdającej się nam nieważną.

Zapraszamy Was na czterogodzinny warsztat, podczas którego wraz z partnerem dowiecie się i nauczycie:
- jak zbudować bezpieczną przestrzeń dla Waszej relacji
- komunikowania swoich granic
- respektowania granic drugiej osoby
- jak zwiększyć poczucie obecności w relacji
- jak możecie obdarować się największym z możliwych darów - swoją obecnością wzmocnioną uważnym dotykiem
- zgłębimy tajniki zarówno medyczne, jak i relaksacyjne masażu
- różnych rodzajów dotyku w masażu i nie tylko
- uważnego dotyku
- zrozumiałej komunikacji z drugą osobą
- jak wspólnie zadbać o zdrowie mięśni dna miednicy i podnieść jakość życia intymnego.

Ponadto zapoznacie się: z impulsami uwięzionymi w ciele w postaci napięć (tłumionymi emocjami); anatomią ciała oraz mięśni, sposobem kojenia poprzez dotyk. A przede wszystkim sprawdzicie co tak naprawdę sami lubicie, czego potrzebujecie w danej chwili i jak możecie to zakomunikować bliskiej osobie oraz w jaki sposób można odmówić w uważności na swoje granice i potrzeby.

Warsztat przeznaczony jest zarówno dla par, jak i osób indywidualnych pragnących wejść w nowe relacje z większą świadomością siebie oraz drugiej osoby.

Zaciekawieni?

Zapraszamy

Koszt:
Przy zapisie i wpłacie zaliczki do 30.04.2018 niższe ceny:
Osoby indywidualne 150 zł
Pary 250 zł

Po tym terminie:
Osoby indywidualne 250 zł
Pary 400 zł

Obowiązuje rezerwacja miejsc poprzez kontakt e-mail pod adresem: touch4too@interia.pl
oraz wpłatę bezzwrotnej zaliczki 50 zł od osoby.

Nr konta do wpłat: 74 1090 1014 0000 0001 0613 1248
Katarzyna Łempicka

Jeśli chcesz otrzymać fakturę prosimy o informację wraz z rezerwacją miejsca na: touch4too@interia.pl

Ilość miejsc ograniczona - max 16 osób

Zabierz ze sobą koc, coś do pisania, wygodny strój do siedzenia i ćwiczeń (Panie: leginsy i wygodne krótkie spodenki, koszulkę na ramiączka oraz górę od kostiumu bikini. Panowie: T-shirt, dresy, wygodne krótkie spodenki). Ponad to zabierzcie wodę do picia, ręcznik lub sarong, olejek do masażu.

Podsumowując, z warsztatu wyjdziesz z wiedzą:
- jak stworzyć przestrzeń przyjazną waszej bliskości
- jak komunikować się w celu przedstawienia swoich granic i potrzeb
- jakie rodzaje dotyku Wam odpowiadają
- gdzie kumulują się Wasze napięcia w ciele
- jak poprzez dotyk rozluźniać te napięcia i jak leczyć się nawzajem
- jak różnie odbieramy przyjemność w ciele w zależności od płci
- jak ważne jest zaufanie i dbanie o komfort swój i partnera w związku
- gdzie leżą Twoje mięśnie dna miednicy i jak je poczuć
- jak wykonywać proste i skuteczne ćwiczenia wzmacniające osłabione dno miednicy.

Dodatkowe informacje pod numerem telefonu: 605 22 88 68 Katarzyna Łempicka

Zapraszamy!

Katarzyna Łempicka
Magister fizjoterapii, certyfikowana terapeutka uroginekologiczna Polskiego Towarzystwa Uroginekologicznego, instruktorka pilatesu i trenerka personalna.

Leczę ból kręgosłupa każdego pochodzenia. Wzmacniam u swoich pacjentów i klientów mięśnie dna miednicy. Pracuję z kobietami w ciąży i po porodzie, a także przez cały okres życia kobiety, od wieku nastoletniego do senioralnego. Leczę: wysiłkowe nietrzymanie moczu, opuszczenie narządów miednicy, bóle podczas współżycia, pochwicę, anorgazmię, ból kości ogonowej, bolesne miesiączkowanie. Prowadzę rehabilitację w ciąży i po porodzie. Uczę mobilizacji blizn pooperacyjnych. Prowadzę warsztaty edukacyjne dotyczące mięśni dna miednicy i zdrowego kręgosłupa. Prowadzę rehabilitację indywidualną oraz treningi personalne pozwalające odzyskać i utrzymać sprawność po porodzie, operacjach, przerwie w aktywności fizycznej. Prowadzę zajęcia dla mam z dziećmi oraz ćwiczenia w połogu.

Joanna Zawadzka
Coach, nauczyciel, instruktor pilates i fitness, masażystka Lomi Lomi.

Praca z ciałem i ruch od najmłodszych lat towarzyszyły mojemu życiu. Prawdziwą bliskości i tego z czym jest związana uczę się i zgłębiam od wielu lat. Tajniki ciała, jego mądrość i pracę z dotykiem poznawałam początkowo jako instruktor zajęć body&mind. By następnie płynnie wykorzystywać je w pracy coaching-owej. Ostatnie dwa lata były dla mnie czasem mocnego zgłębiania oddechu, pracy z emocjami poprzez ruch oraz dotykiem. Prócz poszerzenia narzędzi do mojej pracy z klientem znacząco odmieniło to również relacje w moim prywatnym życiu. Jestem zwolenniczką małych kroków prowadzących do wielkich zmian. W swojej pracy chętnie sięgam również po medytacje aktywne oraz Mindfulness zwiększające poczucie bycia „tu i teraz” tak często gubione w naszym codziennym życiu.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Brak zdjecia

Wyprawa po wizję. Ja i przyroda. Praca z oddzieleniem.

Warsztaty
2024-08-15 - 2024-08-18
Przekraczanie oddzielenia od siebie i przyrody jest ważną pracą na drodze do życiowej pełni oraz kreowania świata wystarczająco dobrego dla wszystkich istot. Wywodząca się z tradycji indiańskiej praktyka pod angielską nazwą vision quest (wyprawa po wizje) jest jednym ze sposobów duchowego kontaktu z naturą i samym sobą. Polega na medytacji w samotności w dzikiej naturze w celu uzyskania przewodniej wizji życia, intuicyjnej odpowiedzi na ważne pytania.
Ustawienia Systemowe

Ustawienia Systemowe Damian Janus

Warsztaty
2024-06-28 - 2024-07-01
Ustawienia systemowe, określane także mianem ustawień rodzinnych, to jedna z najskuteczniejszych metod terapii i coachingu, a na pewno najefektywniejsza, biorąc pod uwagę stosunek czas-efekt. Warsztat, który Państwu proponujemy będzie dotyczył fundamentalnych obszarów życia. W trakcie warsztatu zostaną także omówione teoretyczne podstawy ustawień systemowych.

Zobacz również