LifeFree.pl

Praktyka uważności - warsztat

Warsztat praktyki uważności (OD)ZYSKAJ RÓWNOWAGĘ I CIESZ SIĘ ŻYCIEM jest dla osób, które chcą poprawić jakość swojego życia oraz relacji. Jest zarówno dla osób chcących rozpocząć praktykę uważności, jak i dla tych, którzy już praktykują.
Praktyka uważności - warsztat
Praktyka uważności - warsztat
  • Start: 2018-05-26, godzina 10:00
  • Koniec: 2018-05-26, godzina 16:00
  • Miejsce: KsięgarnioKawiarnia Nalanda, Plac Kościuszki 12, 50-028 Wrocła
  • Wstęp: 80 zł
  • WWW: strona www

Nauka praktykowania uważności (mindfulness) to nauka świadomego życia: dostrzegania tego, co czuję, myślę, jak działam, w jaki sposób wchodzę w relacje, jak świat wokół wpływa na mnie i jak ja wpływam na świat. Przywraca nam decyzyjność i daje jasność, czego chcemy, a czego nie.

Uważność (mindfulness) oznacza bycie w pełni obecnym. Ważne, aby zrozumieć, że jest to umiejętność, którą można rozwijać poprzez regularną praktykę/trening. Osłabianie nawyku nieustannego myślenia (pogrążania się w myślach, zmartwieniach itp.) i rozwijanie umiejętności skupiania się na chwili obecnej, to sedno treningu. Proste ćwiczenia pomagają w zmniejszeniu cierpienia psychicznego związanego ze zmartwieniami i otwierają nowe perspektywy patrzenia na własne życie.

Praktyka uważności jest dla Ciebie, jeśli:
- chcesz zmniejszyć poziom stresu w Twoim codziennym życiu
- chcesz rozumieć, jakie emocje przeżywasz i jakie masz potrzeby
- potrzebujesz skuteczniej uspokajać gonitwę myśli
- chcesz wyjść z powtarzających się schematów myślenia i działania
- chcesz mieć więcej radości z życia
- potrzebujesz poczuć więcej życzliwości do siebie
- chcesz poprawić relacje z bliskimi Ci osobami

Na warsztacie będziemy poznawać ćwiczenia z zakresu praktyki formalnej (uspokajanie umysłu, praktyka z oddechem, skanowanie ciała), nieformalnej (praktyka w ruchu) oraz rozwijania życzliwości do siebie i innych. Na zakończenie warsztatów otrzymasz ode mnie materiały do praktyki własnej (w tym nagranie audio).

PROSZĘ CIĘ O ZAPISANIE SIĘ POPRZEZ TEN FORMULARZ: https://goo.gl/forms/ZXUeSaSJldY0pXP73
oraz wpłatę zadatku w wysokości 30 zł (otrzymasz ode mnie maila z danymi).

Jeśli chcesz, to zachęcam Cię do ubrania się w wygodny strój, przyniesienia ze sobą wody do picia i czegoś do przegryzienia w przerwie obiadowej (przerwa obiadowa będzie trwała 30 min.)

O mnie:
Nazywam się Emilia Ślimko. Jestem psychologiem oraz trenerką uważności i rozwoju. Uczę praktyki uważności w ujęciu Mindfulness Based Living Course (akredytowanej przez Mindfulness Association UK). Moją pasją jest poznawanie sposobów na dotarcie do tego, co w nas prawdziwe, wolne od ograniczających przekonań i oczekiwań. Rozwój postrzegam jako ścieżkę do wewnętrznej wolności, pełni odczuwania oraz rozwijania życzliwości do siebie i innych. W psychologii, psychoterapii i technikach rozwoju osobistego interesują mnie podejścia, które wzmacniają poczucie odpowiedzialności za siebie i świat. W swojej pracy psychologicznej wykorzystuję narzędzia Porozumienia Bez Przemocy (NVC), Zarządzania Możliwościami (Possibility Management), Racjonalnej Terapii Zachowań (RTZ), pracy z ciałem oraz podejścia systemowego. Wierzę, że rozwój osobisty służyć ma nie tylko nam, ale także życiu na Ziemi i przyszłym pokoleniom. Prowadzę sesje indywidualne dla osób dorosłych, warsztaty i szkolenia.

Pytania i kontakt:
t: imago@emiliaslimko.pl
t: 601 284 099
Imago Strefa Rozwoju
https://www.facebook.com/imagostrefawzrostu/

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

[Warszawa] LOWEN for MEN. Mój męski ród i ja.

[Warszawa] LOWEN for MEN. Mój męski ród i ja.

Warsztaty
2023-06-23 - 2023-06-25
Siła, która płynie z integracji ciała i umysłu może być odzyskana aby doświadczać pełni w życiu, pracy, miłości i seksie. I do takiego doświadczenia Cię zapraszam - Marcin Poćwiardowski
BUTOH - Noworoczny Warsztat Tańca / New Year’s Dance Workshop

BUTOH - Noworoczny Warsztat Tańca / New Year’s Dance Workshop

Warsztaty
2022-12-28 - 2023-01-01
Zapraszamy na 5 dni doświadczeń 3 japońskich technik pracy ze świadomością ciała-umysłu: * Butoh - taniec 'nowoczesny' (3 h dziennie), * Aikishintaiso - gimnastyka energetyczna aikido (1,5 h dziennie), * Zazen - medytacja Zen (1,5 h dziennie).

Zobacz również

LATAJ JAK PIÓRKO... RAZEM
Warsztaty
poniedziałek, 21 lutego 2022, 12:17

LATAJ JAK PIÓRKO... RAZEM

Z wielką radością i podekscytowaniem zapraszam na sześciodniowy letni warsztat...