LifeFree.pl

Narzędzia Gestalt w pracy coacha

NARZĘDZIA GESTALT W PRACY COACHA. Szkolenie z zakresu coachingu dla profesjonalistów.
Narzędzia Gestalt w pracy coacha
Narzędzia Gestalt w pracy coacha
  • Start: 2018-05-12, godzina 10:00
  • Koniec: 2018-05-13, godzina 18:00
  • Miejsce: Instytut Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego, ul. Powroźnicza 6/2, 30-307 Kraków
  • WWW: strona www

Praktyka podejścia Gestalt zawiera w sobie elementy egzystencjalizmu, fenomenologii, psychoanalizy, terapii ciała i filozofii wschodnich. Stąd jej główny atut – całościowe widzenie człowieka, jako jedności cielesnych, emocjonalnych, społecznych i duchowych aspektów. Terapia Gestalt umożliwia człowiekowi poznanie siebie, poszerza (samo)świadomość, uczy nawiązywaniu kontaktu, rozwija umiejętność twórczego dostosowywania się do otaczającego środowiska.
Terapia Gestalt nakierowuje na poszukiwanie wewnętrznej życiowej harmonii, znalezienie i umocnienie własnej przestrzeni wolności, rozwój własnego oryginalnego sposobu życia.

Praca w tym nurcie skoncentrowana jest na osobistej odpowiedzialności za zmianę oraz na zaakcentowaniu wszystkich dostępnych możliwości jednostki. W tym podejściu także brane pod uwagę są wartości osoby oparte o fundamentalne kwestie egzystencjalne takie jak sens, godność i odpowiedzialność.

Szkolenie ma na celu przybliżenie podejścia Gestalt w coachingu wraz z doświadczeniem i przećwiczeniem technik czy konkretnych narzędzi.

SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE SZKOLENIA:
http://ipri.com.pl/gestaltcoaching.html

ADRESACI:
Coachowie, trenerzy grupowi, psychologowie, pedagodzy - pracujący coachingowo z różnego rodzaju klientami i w różnych okolicznościach, wszyscy zainteresowani włączeniem praktyki Gestalt do swojej pracy coachingowej

PROWADZĄCY:
Marta Kijanko - psycholog, trener, coach. Pracuje w nurcie humanistyczno egzystencjalnym. W trakcie procesu certyfikacji w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt. Prowadzi zajęcia akademickie z przedmiotów psychologicznych oraz kontaktu z klientem w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, Wyższej Szkole Bankowej oraz Szkole Profesjonalnego Coachingu w Krakowie. Absolwentka kursów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązania, Racjonalnej Terapii Zachowania i licznych kursów arteterapii. Od ponad 12 lat pracuje z ludźmi w obszarze zmiany, pewności siebie, samoakceptacji i pogłębiania świadomości emocjonalnej.

GODZINY: piątek i sobota 10:00-18:00, niedziela - 9:00-17:0
MIEJSCE: Instytut Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego
INWESTYCJA: 590,00 zł brutto

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

[Warszawa] LOWEN for MEN. Mój męski ród i ja.

[Warszawa] LOWEN for MEN. Mój męski ród i ja.

Warsztaty
2023-06-23 - 2023-06-25
Siła, która płynie z integracji ciała i umysłu może być odzyskana aby doświadczać pełni w życiu, pracy, miłości i seksie. I do takiego doświadczenia Cię zapraszam - Marcin Poćwiardowski
BUTOH - Noworoczny Warsztat Tańca / New Year’s Dance Workshop

BUTOH - Noworoczny Warsztat Tańca / New Year’s Dance Workshop

Warsztaty
2022-12-28 - 2023-01-01
Zapraszamy na 5 dni doświadczeń 3 japońskich technik pracy ze świadomością ciała-umysłu: * Butoh - taniec 'nowoczesny' (3 h dziennie), * Aikishintaiso - gimnastyka energetyczna aikido (1,5 h dziennie), * Zazen - medytacja Zen (1,5 h dziennie).

Zobacz również

LATAJ JAK PIÓRKO... RAZEM
Warsztaty
poniedziałek, 21 lutego 2022, 12:17

LATAJ JAK PIÓRKO... RAZEM

Z wielką radością i podekscytowaniem zapraszam na sześciodniowy letni warsztat...