LifeFree.pl

Holistyczna Szkoła Trenerów XVII edycja Łódź

Zapraszamy do udziału w projekcie edukacyjno-rozwojowym Holistyczna Szkoła Trenerów. Udział w Holistycznej Szkole Trenerów to możliwość rozwoju osobistego i sprawdzone, solidne przygotowanie merytoryczne do pracy z grupami. Holistyczna oznacza dla nas pełna, cała, wieloaspektowa, wszechstronna.
HST logo ogólne
HST logo ogólne
 • Start: 2021-12-01
 • Koniec: 2023-03-12
 • Miejsce: Łódź
 • Wstęp: 5900zł
 • WWW: strona www

Zapraszamy do udziału w projekcie edukacyjno-rozwojowym Holistyczna Szkoła Trenerów.

 Udział w Holistycznej Szkole Trenerów to możliwość rozwoju osobistego i sprawdzone, solidne przygotowanie merytoryczne do pracy z grupami. Holistyczna oznacza dla nas pełna, cała, wieloaspektowa, wszechstronna. Biorąc udział w naszym projekcie zrozumiesz procesy, z którymi będziesz pracować, uzyskasz sprawdzone narzędzia, poznasz teorie wspierające pracę trenera, weźmiesz udział w treningach, które pomogą Ci wypracować własny styl pracy, przyjąć optymalny kierunek w przyszłości i zainicjować zmiany tak, by zrealizować postawione sobie cele. Zetkniesz się ze sobą i ze światem, który Cię otacza w nowy sposób. Zobaczysz więcej możliwości dla siebie.

 Holistyczna Szkoła Trenerów powstała w oparciu o nasze ponad piętnastoletnie doświadczenia i obserwacje zebrane w trakcie prowadzenia grup. Zawiera najlepsze praktyki trenerskie. Jest obszerna, prawdopodobnie najobszerniejsza na rynku w chwili obecnej. Podejście holistyczne przejawia się w niej na polu merytorycznym i metodologicznym. Szkoła obejmuje warsztaty edukacyjne, które jako trenerzy uznajemy za konieczne by poznać i wykonywać ten zawód i treningi wspierające rozwój osobisty i rozwój świadomościWarsztaty wyposażają uczestników w konkretne umiejętności oparte na uznanych modelach teoretycznych. Treningi ukierunkowują na głębokie pojmowanie roli i misji trenera, tak by absolwenci szkoły świadomie obserwowali i wpływali na świat, budowali go dla siebie i następnych pokoleń. Dostosowaliśmy program Szkoły do wymogów związanych z uzyskaniem rekomendacji trenerskiej Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Umieściliśmy w programie zagadnienia specyficzne dla pracy z grupami rozwojowymi i biznesowymi, otwartymi i zamkniętymi, kręgami wymiany i wsparcia, oraz przestrzeń samopoznania. Metodologia stosowana w projekcie obejmuje znane i autorskie, tradycyjne i nowoczesne metody pracy z grupą, narzędzia coachingowe i techniki zaczerpnięte ze ścieżek rozwoju duchowego. Do uczenia zawodu trenera podchodzimy bez kompromisów. Nasz certyfikat potwierdza wykonanie znacznej pracy rozwojowej i posiadanie zawodowych kompetencji. Holistyczna Szkoła Trenerów to umiejętność pracy z każdą grupą, bogactwo wglądu w siebie i szeroka perspektywa przyszłości.

 Holistyczna Szkoła Trenerów. Dla kogo?

 Zapraszamy tych, którzy chcą się rozwijać i pracować z grupami. Projekt jest kierowany do osób chcących poszerzać swoją perspektywę zawodową i osobistą w wielu wymiarach i są gotowi na wyjście poza kanon szkoleń trenerskich. Zapraszamy osoby, które myślą o pracy z grupami jako swoim celu zawodowym, osoby rozpoczynające pracę trenerską, coachów chcących wzbogacić swój warsztat o kompetencje pracy z grupą, nauczycieli, liderów zespołów, absolwentów studiów, osoby poszukujące ścieżki rozwoju. Zapraszamy tych, którym po prostu zdarza się pracować z grupami, przekazywać wiedzę, informacje, zaciekawionych pracą trenera. Zapraszamy trenerów, którzy chcą poszerzyć swoją dotychczasową perspektywę rozumienia siebie i pracy z grupą.

 Zapraszamy więc każdego kto jest nastawiony na czynną pracę rozwojową, praktykę i poznawanie siebie w kontekście celu edukacyjnego jakim jest zdobycie zawodu trenera.

 Cele Holistycznej Szkoły Trenerów

 Celem udziału w projekcie jest poszerzenie i usystematyzowanie wiedzy przydatnej w zawodzie trenera, rozwijanie umiejętności pracy z grupą i kształtowanie świadomości wspierającej uprawianie zawodu trenera, rozwój osobisty i zawodowy uczestnika w poszerzonej holistycznej perspektywie.

  Rezultaty Holistycznej Szkoły Trenerów

 Rezultatem ukończenia Holistycznej Szkoły Trenerów jest posiadanie kompetencji do pracy w zawodzie trenera oraz pogłębione rozumienie siebie w szerokiej holistycznej perspektywie kontaktu z innymi ludźmi i ze światem. Kończąc Holistyczną Szkołę Trenerów będziesz posiadać narzędzia i systemy działania pozwalające samodzielnie działać i poruszać się na rynku projektów rozwojowych. Jednocześnie uzyskasz głębokie rozumieniu ról trenera i sensu działania na rzecz siebie, innych i świata w przyszłości w holistycznej perspektywie. Rezultatem udziału w Holistycznej Szkole Trenerów jest więc Twoja gotowość do świadomego, wybierania, tworzenia i realizacji różnorodnych projektów edukacyjnych i rozwojowych. Certyfikat ukończenia Szkoły umożliwi Ci ubieganie się o rekomendację trenerską I stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

  Co nas wyróżnia?

 1. Doświadczona, zróżnicowana kadra prowadząca warsztaty, treningi i superwizje
 2. Holistyczne ujęcie zawodu trenera widoczne w zagadnieniach programu projektu
 3. Holistyczne podejście do realizacji Szkoły uwidocznione w metodologii której używamy i uczymy
 4. Intensywność i głębokość pracy czas trwania szkoły (330h dydaktycznych)
 5. Prowadzenie zajęć przez pary trenerskie
 6. Zadania domowe łączące poszczególne moduły, wspierające wdrożenie umiejętności w życie
 7. Noclegi na sesjach wyjazdowych w cenie
 8. Stosunek jakości projektu do jego ceny.

  Udział w projekcie, rozmowa wstępna, zgłoszenie udziału w projekcie.

 Osoby zainteresowane udziałem w Holistycznej Szkole Trenerów zapraszamy do rozmowy wstępnej. Możemy ją zrealizować spotykając się, telefonicznie bądź za pomocą Skype (po wcześniejszym ustaleniu terminu). Rozmowa zajmie nam od 15 do 30 min. (skype: bartosz plazak), lub tel: 502351161.

  Warunki ukończenia projektu i uzyskania certyfikatu

 1. Udział w zajęciach obowiązkowych: trening interpersonalny, warsztat omówienia procesu, warsztat superwizyjny i warsztat podsumowujący.
 2. Nie więcej niż 4 dni opuszczonych zajęć
 3. Realizacja grupowego zadania zaliczeniowego przed warsztatem superwizyjnym
 4. Wpłata całej kwoty inwestycji w umówionym terminie.

 Program Holistycznej Szkoły Trenerów opiera się na 3 filarach: rozumienie i kontrola procesu grupowego, projektowanie i dobór narzędzi do realizacji celów warsztatu, rozumienie roli i zadań trenera w pogłębionym holistycznym ujęciu zawodu.

Program jest realizowany w 14 zjazdach (2 treningi wyjazdowe i 12 warsztatów stacjonarnych), bazuje na trzech metodach pracy:  treningu, warsztacie i superwizji grupowej, odwołuje się do założeń pracy z grupą formułowanych przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, przygotowuje do uzyskania rekomendacji trenera warsztatu PTP.

Zawartość modułów i dobór technik pracy realizują ideę włączenia holistycznego podejścia do: zawodu trenera, osoby trenera, odbiorców szkoleń i otoczenia (świata), teraźniejszości i przyszłości.

Więcej informacji o programie: TUTAJ

 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Szkoła Męskich Grup

Szkoła Męskich Grup

Inne
2023-10-04 - 2025-02-09
Celem szkoły jest uzyskanie kompetencji do prowadzenia małych form warsztatowych i kręgów dla mężczyzn, z użyciem różnych narzędzi i form pracy. Program obejmuje rozwój umiejętności w zakresie zasad i narzędzi prowadzenia grupy, stosowania technik werbalnych, pracy z emocjami, pracy z oddechem i pracy z ciałem.
Szkoła Integralnej Ekopsychologii SIE/ III edycja

Szkoła Integralnej Ekopsychologii SIE/ III edycja

Inne
2023-01-04 - 2023-10-01
Zapraszamy Cię na III edycję jedynego w Polsce kursu integralnej ekopsychologii: podejścia, które łączy DZIAŁANIE na rzecz przyrody i świata z PROCESEM wewnętrznej przemiany na poziomie wiedzy, emocji i świadomości. Jeśli chcesz od życia czegoś więcej, poszukujesz głębszego SENSU, możliwości integralnego ROZWOJU, odkrywania siebie w pełniejszym wymiarze RELACJI ze światem, to SIE jest dla Ciebie.

Zobacz również

Festiwal Wibracje 2022
Inne
czwartek, 24 lutego 2022, 17:45

Festiwal Wibracje 2022

To 5-dniowe wydarzenie łączące wykłady, warsztaty, koncerty – tańce –...