LifeFree.pl

HARMONIA - warsztaty na Mazurach - oddech - joga - natura - krąg

Te warsztaty to celebracja życia, odrodzenie sił witalnych, odnajdowanie piękna i wolności w nas samych i karmienie się ciepłem wspólnej przestrzeni, tym, jak dobrze jest być razem.
HARMONIA - warsztaty na Mazurach - oddech - joga - natura - krąg
HARMONIA - warsztaty na Mazurach - oddech - joga - natura - krąg
  • Start: 2022-06-09, godzina 15:00
  • Koniec: 2022-06-12, godzina 11:00
  • WWW: strona www

Gdy tworzymy z Martą wspólne warsztaty, projektujemy je tak, jakby mieli tam być sami nasi przyjaciele i bliska rodzina; aby były bogate, dokarmiające i nasycały dobrą energią. 

 
Szukamy miejsc, które dobrze wibrują, są położone w pięknym otoczeniu i prowadzone przez fajnych ludzi. Takich miejsc, które są blisko natury, gdzie można poczuć się swobodnie, jak w domu i gdzie naturalnie chce się być razem.
 
Nasycamy nasze wyjazdy bogactwem możliwości, aby było z czego wybierać, oferując jednocześnie totalną swobodę, jeśli macie chęć „zrobić sobie wolne” i pobyć tylko ze sobą.
 
Pracujemy z oddechem i z ciałem, z ciszą i z piękną muzyką. Eksplorujemy ruch, głos i możliwości ekspresji.
 
Zapraszamy do rozbudzenia oddechu, aby mogło przez nas przepływać więcej energii, by zwiększać nasze poczucie witalności, otwierać się na więcej naturalnego dobra i łatwiej odpuszczać. 
 
Otwieramy i ożywiamy nasze ciała, uelastyczniamy i wprawiamy je w ruch - aby poruszyć zastałą energię i poszerzyć granice naszej wolności. 
 
Zapraszamy zarówno w przestrzeń absolutnej ciszy, jak i w przestrzenie wypełnione po brzegi muzyką. 
Do kręgu wypełnionego opowieściami i wspólnym śpiewem.
Do zanurzenia się w naturze, wejścia w krajobrazy, które nas otaczają. 
 
Te warsztaty to celebracja życia, odrodzenie sił witalnych, odnajdowanie piękna i wolności w nas samych i karmienie się ciepłem wspólnej przestrzeni, tym, jak dobrze jest być razem. 
 
Wierzymy w to, że przyciągamy tylko takie osoby, które czują i myślą podobnie, i pragną w swoim życiu podobnych jakości.Jeżeli serce woła Cię, by:

 

* prawdziwie odpocząć od bodźców i stymulacji, powrócić do ciszy i prostoty
*poczuć moc płynącą z natury
* rozbudzić i pogłębić swój oddech
* ożywić i poruszyć ciało
* usiąść w kręgu serdecznych ludzi, podzielić się opowieściami, nasycić zmysły kojącym pejzażem i piękną muzyką
* poczuć dobroczynny wpływ kakao na twoje serce, zaśpiewać, i odnaleźć w sobie wdzięczność dla życia..

 

Zapraszamy na czerwcowe warsztaty do Ośrodka Rozwojowego w Polu, w Gajrowskie na skraju Puszczy Boreckiej, w otoczeniu mazurskich lasów i jezior.

 

W PROGRAMIE
- - - - - - - - - - - - - -

 

* praktyka jogi
* poranna medytacja i pranajama
* sesja oddechowa Breathwave z kręgiem integracyjnym
* sesja tańca 4 żywiołów
* krąg opowieści - storytelling przy ognisku
* krąg wdzięczności z kakao i medicine songs
* kąpiele leśne i jeziorne
* i wiele więcej…

 

DLA KOGO?
- - - - - - - - - - - - - -

 

Ten wyjazd jest dla osób, które:
* pragną się zregenerować i zharmonizować
* chcą się wyciszyć i pobyć blisko natury
* chcą spędzić wartościowy, inspirujący czas w otoczeniu serdecznych ludzi
* chcą wejść w lepszy kontakt ze swoim ciałem i emocjami
* poszukują naturalności, autentyczności, inspiracji, intymności z samym sobą i poczucia pogłębionych więzi z innymi ludźmi i ze światem

 

* poszukują alternatywnych sposobów w radzeniu sobie ze stresem, przemęczeniem, emocjami

 

PROWADZĄ:
- - - - - - - - - - - - - - - -

 

Marta Iwanek | nauczycielka jogi

 

Jako uczeń i nauczyciel odkryłam, że Joga jest formą samoopieki, troski o zdrowie, dobre samopoczucie i radość. Cieszę się, że mogę uczyć tej troski moich uczniów podczas praktyki na macie. Praktykuje jogę od 12 lat, w roli nauczyciela od 2013 roku - ukończyłam kurs nauczycielski na AWF Politechniki Częstochowskiej z zakresu rekreacji ruchowej ze specjalnością hatha jogi. Nieustannie pogłębiam swoją wiedzę z zakresu holistycznego samorozwoju, medytacji. Szczególnie ważnym elementem każdych zajęć jest regeneracja i głęboka relaksacja, które umożliwiają niwelowanie stresu i napięć. Zwracam uwagę na pełnię, równowagę między ciałem, oddechem i umysłem. Wierzę, że joga jest nieustanną podróżą, która napełnia ciało inteligencją i energią, a umysłowi pozwala poszybować w przestworza. Poza matą spełniam się w roli mamy, uwielbiam koty i trekking.

 

Weronka Sacha I charyzmatyczna trenerka świadomego, otwartego oddechu i holistycznego rozwoju osobistego
Facylitatorka oddechu Breathwave, nauczycielka jogi i starożytnego masażu tajskiego. Studentka medycyny amazońskiej i tradycji Indian obu Ameryk. Przez lata mieszkająca w Peru i współpracująca z różnymi ośrodkami terapii holistycznych, wspierając procesy integracji psychosomatycznej przez warsztaty grupowe i sesje indywidualne.
Specjalizuje się w trzymaniu bezpieczniej, uzdrawiającej przestrzeni i ceremonialnego kręgu.
Z wykształcenia socjolog.
Z pasji - kobieta żyjąca blisko swej natury i Natury w ogóle, która kocha autentyczność, swobodny przepływ energii, szczere opowieści, dalekie podróże i przygody serca. Miłośniczka i promotorka świadomego, zaangażowanego życia oraz funkcjonowania w intymnych, ciepłych relacjach z otaczającym nas światem i ludźmi.

 

GDZIE:
- - - - - - - - - -

 

Ośrodek rozwojowy W Polu, Gajrowskie, Wydminy, Mazury
http://osrodekwpolu.pl/

 

„Ośrodek W Polu to klimatyczne miejsce na skraju Puszczy Boreckiej, jednego z większych, wciąż dzikich skupisk leśnych w Polsce, z dala od uczęszczanych dróg, wśród lasów, łąk i jezior.

 

Ośrodek to dwa budynki w stylu Mazurskim z dwuspadzistym dachem, oraz 17ha terenu wokół. Jeden z budynków jest domem w pełni ekologicznym. Zbudowany ze słomy, drewna i gliny, przy wykorzystaniu starych materiałów z odzysku jak 100 letnie dachówki, deski z starego młyna, cegły rozbiórkowej, a okna są uszczelnione owczą wełną. Dzięki naturalnym materiałom, wewnątrz panuje wyjątkowo przytulna, cicha, ciepło wibrująca energia. W chłodniejsze wieczory piec daje ciepło ognia, a dom odpowiada mu pięknym spokojnym oddechem ziemi. Domy oferują wszystkie potrzebne udogodnienia do komfortowego pobytu.

 

Blisko nas dzika rzeka, piękne jeziora i lasy zachęcają do spacerów, spływów kajakowych. Nasze łąki odosobnione od reszty świata zapraszają do tańca i ruchu w przyrodzie. We wsi znajdziesz stajnię z możliwością jazdy konnej, pszczelarzy oferujących miód, a na łące obok nas spotkasz latem stado krów indywidualistek naszego sąsiada. Wiele pojawia się dzikiego ptactwa, bociany, łabędzie, żurawie, jastrzębie, orły, w nocy nietoperze i sowy. Wieczorami koncerty żab w stawach.

 

Ośrodek to miejsce wydarzeń rozwojowych. Dzieją się tu treningi psychologiczne, pracy z ciałem, tańca i ruchu, twórczości, warsztaty, grupy wsparcia, kręgi kobiet, mężczyzn, odosobnienia, ustawienia systemowe, działania twórcze, koncerty i inne, skupiające się w polu wzrostu świadomości, twórczości, relacji.”

 

 
INWESTYCJA W SIEBIE:
- - - - - - - - - - - - - - - - -

 

1100 zł - early birds (przy wpłacie do 17 kwietnia 2022)
1200 zł - cena regularna

 

Rezerwację miejsca gwarantuje wpłata bezzwrotnej zaliczki w wysokości 500 zł.
O wpłatę zaliczki prosimy nie później niż 5 dni od zgłoszenia chęci uczestnictwa.
W szczególnych przypadkach prosimy o kontakt.
Po wstępnej rezerwacji miejsca otrzymasz informację o numerze konta do wpłaty zaliczki oraz o terminie i sposobie wpłaty pozostałej kwoty.

 

KWOTA OBEJMUJE:
- - - - - - - - - - - - - -

 

4-dniowy pobyt (noclegi i pełne wyżywienie) od czwartku (15:00) do niedzieli (11:00), w tym: sesje jogi, sesje medytacji i pranajamy, sesja oddechowa Breathwave i krąg integracyjny, sesja tańca 4 żywiołów i krąg wdzięczności z kakao.

 

HARMONOGRAM:
- - - - - - - - - - - - - - - - - -

 

Plan warsztatów zostanie zamieszczony w jednym z wpisów w ramach wydarzenia

 

ZAPISY:
- - - - - - - - - - - - - - - - - -

 

Weronka Sacha
weronkasachasong@gmail.com

 

Ilość miejsc - 10-12 osób

 

 

 

Zapraszamy z całego serca,
Weronka i Marta.

 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

[Warszawa] LOWEN for MEN. Mój męski ród i ja.

[Warszawa] LOWEN for MEN. Mój męski ród i ja.

Warsztaty
2023-06-23 - 2023-06-25
Siła, która płynie z integracji ciała i umysłu może być odzyskana aby doświadczać pełni w życiu, pracy, miłości i seksie. I do takiego doświadczenia Cię zapraszam - Marcin Poćwiardowski
BUTOH - Noworoczny Warsztat Tańca / New Year’s Dance Workshop

BUTOH - Noworoczny Warsztat Tańca / New Year’s Dance Workshop

Warsztaty
2022-12-28 - 2023-01-01
Zapraszamy na 5 dni doświadczeń 3 japońskich technik pracy ze świadomością ciała-umysłu: * Butoh - taniec 'nowoczesny' (3 h dziennie), * Aikishintaiso - gimnastyka energetyczna aikido (1,5 h dziennie), * Zazen - medytacja Zen (1,5 h dziennie).

Zobacz również

LATAJ JAK PIÓRKO... RAZEM
Warsztaty
poniedziałek, 21 lutego 2022, 12:17

LATAJ JAK PIÓRKO... RAZEM

Z wielką radością i podekscytowaniem zapraszam na sześciodniowy letni warsztat...