LifeFree.pl

Ciało, zmysły, radość- 5Rytmów® na Mazurach

Będziemy tańczyć, będziemy pysznie jeść, będziemy pływać w jeziorach i przydomowym stawie, będziemy tarzać się w trawie, będziemy patrzeć w niebo, będziemy wąchać kwiaty i chodzić po lesie, będziemy słuchać świerszczy, będziemy milczeć 24 h, BĘDZIEMY UCZYĆ SIĘ- WCHODZIĆ W TO NA 100%.
Ciało, zmysły, radość- 5Rytmów® na Mazurach
Ciało, zmysły, radość- 5Rytmów® na Mazurach
  • Start: 2018-07-22, godzina 18:00
  • Koniec: 2018-07-28, godzina 13:00
  • Miejsce: Mazury; Fundacja Burdąg http://www.burdagstudio.com/kontakt/
  • WWW: strona www

Warsztat jest zaproszeniem zarówno dla tych, którzy znają praktykę, jak i tych, którzy chcieliby "posmakować" jej, po raz pierwszy.

Zapraszam serdecznie,
Asia Hussakowska
akredytowany nauczyciel 5Rytmów® poziomu Wave i Heartbeat
www.5rytmow.net

KOSZTY:
Warsztat+ Nocleg+ 3 wegetariańskie posiłki= 1640, przy wpłacie zadatku 300 zł do 22 czerwca= 1560, a przy wpłacie zadatku do 22 maja 1480 !!!!!
zapisy:
joanna@5rytmow.net
Jeśli chcesz fakturę Vat, poproszę o informację, przed dokonaniem przelewu :)

Co to jet 5Rytmów?
5Rytmów® to praktyka ruchu, która uczy nas, jak obudzić ciało i uwolnić umysł,to pięć jakości ruchu - flowing, staccato, chaos, lyrical i stillness. Po prostu bierzesz oddech i robisz pierwszy krok, potem drugi, następny, jesteś tu i teraz. Jesteś obecny. Wsłuchujesz się w swoje ciało i podążasz za nim. Ono to lubi, uwielbia się ruszać swobodnie, bez narzuconych kroków czy gestów. Wreszcie kroki zmieniają się w taniec, Twój niepowtarzalny taniec.

"5Rytmów jest, jak mapa drogi powrotnej do prawdziwego JA. Wrażliwego, dzikiego, pełnego pasji, INTUICYJNEGO JA"/ Gabrielle Roth

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

[Warszawa] LOWEN for MEN. Mój męski ród i ja.

[Warszawa] LOWEN for MEN. Mój męski ród i ja.

Warsztaty
2023-06-23 - 2023-06-25
Siła, która płynie z integracji ciała i umysłu może być odzyskana aby doświadczać pełni w życiu, pracy, miłości i seksie. I do takiego doświadczenia Cię zapraszam - Marcin Poćwiardowski
BUTOH - Noworoczny Warsztat Tańca / New Year’s Dance Workshop

BUTOH - Noworoczny Warsztat Tańca / New Year’s Dance Workshop

Warsztaty
2022-12-28 - 2023-01-01
Zapraszamy na 5 dni doświadczeń 3 japońskich technik pracy ze świadomością ciała-umysłu: * Butoh - taniec 'nowoczesny' (3 h dziennie), * Aikishintaiso - gimnastyka energetyczna aikido (1,5 h dziennie), * Zazen - medytacja Zen (1,5 h dziennie).

Zobacz również

LATAJ JAK PIÓRKO... RAZEM
Warsztaty
poniedziałek, 21 lutego 2022, 12:17

LATAJ JAK PIÓRKO... RAZEM

Z wielką radością i podekscytowaniem zapraszam na sześciodniowy letni warsztat...