LifeFree.pl

Certyfikowany Kurs Mindfulness we Wrocławiu

Zapraszamy każdego zainteresowanego praktyką uważności na Kurs Mindfulness, certyfikowany przez Mindfulness Association UK, który rozpocznie się we Wrocławiu w dniach 29-30 września 2018r. Zapraszamy do rejestracji i udziału.
Certyfikowany Kurs Mindfulness we Wrocławiu
Certyfikowany Kurs Mindfulness we Wrocławiu
  • Start: 2018-09-29, godzina 09:30
  • Koniec: 2018-09-30, godzina 17:00
  • Miejsce: Rozwijalnia, ul. J. Chełmońskiego 30, 51-630 Wrocław
  • WWW: strona www

Mindfulness jest rodzajem treningu myślowego, polegającego na byciu całkowicie obecnym wobec doświadczenia płynącego zarówno z zewnątrz (inni ludzie), jak i z wewnątrz (własne myśli, uczucia, wrażenia) w każdej chwili. Chodzi o jakość bycia wobec każdego pojawiającego się zjawiska. Jest to sztuka świadomego życia, poprzez systematyczną obserwację i badanie natury własnego umysłu. Słowem – uczymy się żyć tu i teraz.

Mindfulness Association UK jest organizacją non-profit, którą założył Rob Nairn, który jest odpowiedzialny za tworzenie programu kursów MBLC i CBLC, a także programu studiów magisterskich z zakresu uważności na Uniwersytecie w Aberdeen, w Szkocji. Mindfulness Association UK powstało, aby zapewnić wysoką jakość edukacji w obszarach uważności (Mindfulness), współczucia (Compassion) i wglądu (Insight).
Od 2014 roku w Polsce jest reprezentowane przez Mindfulness Association Polska, którego podmiotem odpowiedzialnym jest Fundacja Voices, założona przez Annę Zubrzycki.
Mindfulness Association jest rekomendowaną przez UK Network for Mindfulness-Based Teacher Training Organisations (www.mindfulnessteachersuk.org.uk ) organizacją szkolącą nauczycieli mindfulness i compassion.

Certyfikowany Kurs Mindfulness (Uważności) to 4 moduły szkoleniowe, które są odpowiednie dla początkujących, jak i wszystkich zainteresowanych praktyką uważności. Główny nacisk kładziony jest na praktyczny wymiar nabywania umiejętności, dlatego pomiędzy weekendowymi sesjami zadawane są zadania domowe, które obejmują regularne praktyki uważności, ćwiczenia codziennej uważności oraz prowadzenie dziennika. Kurs to 4 moduły szkoleniowe, które odbywają się średnio co dwa - trzy miesiące. Trwają pełen weekend (sobota – niedziela). Część zajęć odbywa się w grupie wszystkich uczestników, niektóre z nich są realizowane w małych, około 15 osobowych grupach.
Kurs ten, to również pierwsza część szkolenia nauczycielskiego Mindfulness. Dla zainteresowanych kontynuacją szkolenia nauczycielskiego - bez zrealizowania tego modułu nie można podjąć nauki w kolejnych częściach kursu.

Poszczególne moduły odbędą się:
29-30.09.2018r. - Moduł Pierwszy: Stawanie się obecnym
24-25.11.2018r. - Moduł Drugi: Praca nad rozkojarzeniem
12-13.01.2019r. - Moduł Trzeci: Samoakceptacja
9-10.03.2019r. - Moduł Czwarty: Podłoże odczuć i obserwator

Więcej o kursie pod linkiem: http://mindfulnessassociation.org.pl/certyfikowany-kurs-mindfulness/

PROWADZĄCY:
Jane Negrych i Anna Zubrzycki

TŁUMACZ:
Olaf Budek

MIEJSCE:
Rozwijalnia. Dom Twórczego Życia. - ul.Chełmońskiego 30, Wrocław

INFORMACJE DODATKOWE:
Część wykładów będzie po angielsku z tłumaczeniem na polski.

CENA:
Kwota należności za pierwszy moduł uzależniona jest od terminu wpłaty :
oferta promocyjna - wpłata do dnia 31.07.2018r. - 800zł
wpłata do dnia 31.08.2018r. - 850zł
wpłata po 31.08.2018r. - 900zł
Przy rezygnacji z udziału w pierwszym module kursu do dnia 07.09.2018r. opłata jest w pełni zwrotna, po tej dacie opłata nie podlega zwrotowi.
Płatności za kolejne moduły Certyfikowanego Kursu Mindfulness (na które nie można się zapisać, nie uczestnicząc w pierwszym module), to wysokość 850 zł. Płatność za każdy moduł na miesiąc przed jego rozpoczęciem.

Formularz zgłoszeniowy:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfERRFbj3RirshiP9SCInzpGYdyIIljs3dmZeFZDyzFoDDNmQ/viewform
Dopiero wpłata pełnej kwoty za pierwszy moduł kursu, który odbędzie się w dniach 29-30.09.2018r., gwarantuje miejsce na kursie.

Strona webowa Mindfulness Association Polska: www.mindfulnessassociation.org.pl

KONTAKT:
mapoland.info@gmail.com

Liczba miejsc jest ograniczona. Istnieje możliwość wpłaty w ratach - w tej sprawie proszę o kontakt mailowy.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Szkoła Męskich Grup

Szkoła Męskich Grup

Inne
2023-10-04 - 2025-02-09
Celem szkoły jest uzyskanie kompetencji do prowadzenia małych form warsztatowych i kręgów dla mężczyzn, z użyciem różnych narzędzi i form pracy. Program obejmuje rozwój umiejętności w zakresie zasad i narzędzi prowadzenia grupy, stosowania technik werbalnych, pracy z emocjami, pracy z oddechem i pracy z ciałem.
Szkoła Integralnej Ekopsychologii SIE/ III edycja

Szkoła Integralnej Ekopsychologii SIE/ III edycja

Inne
2023-01-04 - 2023-10-01
Zapraszamy Cię na III edycję jedynego w Polsce kursu integralnej ekopsychologii: podejścia, które łączy DZIAŁANIE na rzecz przyrody i świata z PROCESEM wewnętrznej przemiany na poziomie wiedzy, emocji i świadomości. Jeśli chcesz od życia czegoś więcej, poszukujesz głębszego SENSU, możliwości integralnego ROZWOJU, odkrywania siebie w pełniejszym wymiarze RELACJI ze światem, to SIE jest dla Ciebie.

Zobacz również

Festiwal Wibracje 2022
Inne
czwartek, 24 lutego 2022, 17:45

Festiwal Wibracje 2022

To 5-dniowe wydarzenie łączące wykłady, warsztaty, koncerty – tańce –...