LifeFree.pl

Warsztat z Anetą Łastik w Krakowie.

„Tajemnica głosu”, czyli warsztaty pracy z głosem poprzez kontakt z wewnętrznym dzieckiem, autorską metodą Anety Łastik.
Warsztat z Anetą Łastik w Krakowie.
Warsztat z Anetą Łastik w Krakowie.
  • Start: 2018-04-07, godzina 09:00
  • Koniec: 2018-04-08, godzina 17:00
  • Miejsce: Jalla! odzyskaj ciało, Biała Droga 4, 30-321 Kraków
  • WWW: strona www


Dla kogo?
Warsztat „Tajemnica głosu” polecamy osobom, które chcą uwolnić swój prawdziwy głos, otworzyć się na usłyszenie siebie, dowiedzieć jak oddychanie i emocje wpływają na ekspresję głosową oraz jak radzić sobie z napięciami emocjonalnymi, które zatrzymują oddech i blokują głos.

Zapraszamy również również osoby, które chcą nauczyć nowych zachowań swoje „wewnętrzne dziecko” , a także te które czują, że kiedyś zagubiły swój głos i na nowo szukają do niego dostępu.

A przede wszystkim polecamy warsztat osobom pracującym z głosem: nauczycielom, lektorom, dziennikarzom, trenerom, osobom przemawiającym publicznie i pracującym w mediach, wokalistom, aktorom oraz wszystkim tym, którzy poszukują swojej ekspresji poprzez głos.

Jak?

Metoda pracy Anety Łastik polega na odkrywaniu ukrytych emocji, które powodują zablokowanie głosu. Warsztaty powstały z myślą o podejściu do emisji głosu od strony świadomego władania nim tak, by każdy mógł swobodnie nim zarządzać w życiu osobistym i zawodowym. Jest to jedyny w swoim rodzaju profesjonalny warsztat otwarty, poparty podejściem do strefy emisji od strony emocjonalnej, technicznej i merytorycznej.

Cel warsztatu:
– nauka radzenia sobie z trudnymi emocjami w życiu codziennym i zawodowym
– zapoznanie z autorską metodą Anety Łastik
– nawiązanie kontaktu z wewnętrzny dzieckiem i uczuciami tłumionymi w dzieciństwie
– pomoc w odkryciu pełnego potencjału możliwości narządu mowy
– wyrównanie i opanowanie brzmienia
– lekkość i swoboda podczas przemówień
– wiarygodność: spójność w mówieniu i gestykulacji
– świadomy oddech

Prowadząca:
Aneta Łastik – uznana piosenkarka, znakomity pedagog oraz autorka trzech zaskakujących książek „Poznaj swój głos… twoje najważniejsze narzędzie pracy”, „Wewnętrzne dziecko”, w których przedstawia swoją autorską metodę pracy z głosem poprzez dialog z wewnętrznym dzieckiem oraz najnowsza: „Wewnętrzne dziecko w związku” – o komunikacji w relacjach. Znana jest w wielu krajach z niepowtarzalnych interpretacji ballad Bułata Okudżawy, a także innych twórców rosyjskich. Jest propagatorką zdrowego, ekologicznego odżywiania, a zwłaszcza diety anty-rakowej. Od 36 lat mieszka i uczy w Paryżu.
www.anetalastik.eu

Dorota Miśkiewicz o pracy z Anetą Łastik:
„Jeśli chodzi o postępy wokalne, pod wpływem Anety odważyłam się na takie eksperymenty jak: piszczenie na cały głos, szukanie luzu podczas wypowiadania własnego imienia i nazwiska, wydawanie dźwięków z położonym, maksymalnie luźnym językiem, śpiewanie z zatkanym nosem (w celu sprawdzenia jak brzmi głos, gdy wydostaje się po prostu przez usta) itp. Uwaga Anety, że spółgłoska niesie samogłoskę poskutkowała natychmiastowo. Pomaga w najbardziej krytycznych momentach. Na scenie, kiedy pojawia się trema, staram się przede wszystkim o to, by zachować luz w ciele, otwierać buzię i podkreślać spółgłoski. Ponadto przed wejściem na scenę zadaję „małej” pytanie czy lubi śpiewać. Wiem, że lubi. Lubi też dzielić się tą przyjemnością z innymi, dlatego strach przed odrzuceniem schodzi na scenie na plan dalszy.”

„Tajemnica głosu" to dwudniowe, autorskie warsztaty Anety Łastik prowadzące do głębokich przemian wewnętrznych, wspierające proces samoakceptacji i wewnętrznego spokoju.

Warsztaty pozwolą uczestnikom:
- poznać i uwolnić swój naturalny głos
- nauczyć się dawania głosu "wewnętrznemu dziecku"
- przywrócić ciału zdolność głębokiego, życiodajnego, naturalnego oddechu i produkcji dźwięku
- rozwiązać problemy związanych z "wewnętrznym dzieckiem"

Po zakończeniu warsztatów uczestnicy będą świadomie wspierać siebie w samoodkrywaniu, zmianie i efektywności działania, wpływu na własne życie.

Szczegóły: http://jalla.com.pl/warsztaty/krakow/praca-z-glosem-z-aneta-lastik/ oraz www.anetalastik.eu.

Koszt:
Przy wpłacie pierwszej raty do 1 marca: 720 zł, po tym terminie 790 zł.

Warunkiem dokonania rezerwacji jest wpłata pierwszej raty 200 zł. Opłata ta jest bezzwrotna.

Ilość miejsc ograniczona.

Zapisy: https://ekobilet.pl/jalla/warsztat-z-aneta-astik-16624/232778-bilety

Pytania: jallajoga@gmail.com, 694530056 (Ania)

* Istnieje możliwość sesji indywidualnej dla uczestnika warsztatu, 1,5 godziny. Rezerwacja i płatność u prowadzącej.

Kontakt
jallajoga@gmail.com, 694530056 (Ania)

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Mazurski Krąg Przygody 2_główne

Mazurski Krąg Przygody

Warsztaty
2021-08-07 - 2021-08-14
Mazurski Krąg Przygody to wyjątkowa impreza tylko dla ojców i synów. To czas, w którym możesz zbudować/pogłębić relacje ze swoim synem. To bezpieczna przestrzeń do przeżywania przygód, wyrażania emocji, zdobywania doświadczeń i dobrej zabawy. To czas, dla Ciebie i twojego syna.
Techniki prowokatywne w pracy z ludźmi

Techniki prowokatywne w pracy z ludźmi

Warsztaty
2021-02-27 - 2021-02-28
Zapraszam na dwa dni śmiechu, odkrywania siebie, przekraczania granic, pokonywania tabu, otwierania się na to co na co dzień przemilczane, naukę niezwykle dynamicznych i skuteczncych technik oddziaływania na innych ludzi.

Zobacz również

Miedzy Niebem a Ziemią
Warsztaty
piątek, 26 czerwca 2020, 09:35

Miedzy Niebem a Ziemią

Najnowszy warsztat z cyklu ZASTOSOWANIE TAŃCÓW W KRĘGU i elementów...