LifeFree.pl

Ruch Spontaniczny i Praca z Ciałem: Regularna praktyka

Spotykamy się, aby we wspólnym, spontanicznym ruchu celebrować życie we wszelkich jego przejawach. Powstała w ten sposób intuicyjna mądrość i kreatywność, pomoże Ci na Twojej osobistej ścieżce rozwoju. Dzięki tym warsztatom, co tydzień możesz wyruszyć w taneczną podróż, każde spotkanie jest osobnym warsztatem ze swoim unikatowym tematem przewodnim.
Ruch Spontaniczny i Praca z Ciałem: Regularna praktyka
Ruch Spontaniczny i Praca z Ciałem: Regularna praktyka
  • Start: 2018-04-18, godzina 18:30
  • Koniec: 2018-12-26, godzina 21:30
  • Miejsce: Fitnessja, Towarowa 22, 00-839 Warszawa
  • WWW: strona www

Podczas pierwszej części w otwartym kręgu rozmawiamy, dzieląc się swoimi przeżyciami i doświadczeniami. W drugiej wykonujemy intuicyjne ćwiczenia w parach bądź w większych grupach. Punktem kulminacyjnym jest prowadzony ruch spontaniczny, inspirowany aktualnym tematem.

18.04 – Mądrość Ciała

Od początku mojej praktyki świadomego ruchu cały czas zachwyca mnie intuicyjna mądrość naszego ciała, to w jaki sposób zapisane są w nim wszystkie wspomnienia, reakcje, emocje, ale także nasze głębokie potrzeby i pragnienia. Kiedy przestajemy traktować nasze ciało jako narzędzie do wykonywania czynności z rozkazu umysłu i zaczynamy nawiązywać z nim prawdziwy, głęboki kontakt, staje się ono kluczem do naszej podświadomości. Twoje ciało to prawdziwy skarb, a to, że możesz nim poruszać jest darem, który często traktujemy jak coś z góry nam należnego i oczywistego. Bycie w spójności ze swoim ciałem sprawia, że wszelkie symptomy z niego płynące stają się ważnymi informacjami, z których możesz czerpać z łatwością.

Czego doświadczysz podczas warsztatu:
- odkryjesz w jakiej jesteś relacji ze swoim ciałem i jaka może ona być,
- podczas prowadzonego ruchu nawiążesz nową, bliższą relację ze swoim ciałem,
- w kręgu podzielisz się swoim doświadczeniem i wysłuchasz doświadczeń i wglądów innych uczestników,
- poznasz proste, intuicyjne ćwiczenia, które pomogą Ci pogłębić relację z własnym ciałem oraz czerpać z jego intuicyjnej mądrości,
- spotkasz się i zatańczysz z tym, co Twoje ciało chce Ci przekazać na moment w którym obecnie jesteś.
Prowadzi: Agnieszka Engel

Kiedy? Każda środa. 18:30 – 21:30
Gdzie? Ul. Towarowa 22. Fitnessja.
Wkład? 50zł/jedno spotkanie lub 200zł/5 spotkań w dowolnym terminie.
Co ze sobą zabrać? Luźny strój na zmianę i wodę do picia.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Mazurski Krąg Przygody 2_główne

Mazurski Krąg Przygody

Warsztaty
2021-08-07 - 2021-08-14
Mazurski Krąg Przygody to wyjątkowa impreza tylko dla ojców i synów. To czas, w którym możesz zbudować/pogłębić relacje ze swoim synem. To bezpieczna przestrzeń do przeżywania przygód, wyrażania emocji, zdobywania doświadczeń i dobrej zabawy. To czas, dla Ciebie i twojego syna.
Głębokie Poczucie Własnej Wartości

Głębokie Poczucie Własnej Wartości

Warsztaty
2020-11-27 - 2020-11-29
Poczucie wartości to bardzo kompleksowy temat. Dotyka wszystkich obszarów naszego życia. W zależności od dostępu do niego podejmujemy wyzwania jakie stają na naszej drodze bądź nie. Od głębokiego poczucia własnej wartości zależy jakość naszych relacji, pracy i satysfakcji jaką czerpiemy z każdego dnia.

Zobacz również

Miedzy Niebem a Ziemią
Warsztaty
piątek, 26 czerwca 2020, 09:35

Miedzy Niebem a Ziemią

Najnowszy warsztat z cyklu ZASTOSOWANIE TAŃCÓW W KRĘGU i elementów...