LifeFree.pl

Rozruchy. Anatomia świadomości

Rozruchy
Rozruchy
  • Start: 2018-04-28, godzina 09:00
  • Koniec: 2018-05-02, godzina 10:00
  • Miejsce: Instytut Jerzego Grotowskiego, Studio Na Grobli ul. Na Grobli 30/32, 50-421 Wrocław
  • Wstęp: wstęp wolny
  • WWW: strona www

ANATOMIA ŚWIADOMOŚCI

ŚWIADOMOŚĆ. Interesuje mnie świadomość. Jeśli jestem świadoma to mam wybór. Zaczynam od ciała, bo ono jest zawsze ze mną.

NATURALNOŚĆ, na którą składają się z jednej strony delikatność i eteryczność ciała, a z drugiej jego siła i nieprzewidywalność. Pracuję nad tym, by ciało było na tyle sprawne aby spójnie komunikowało, słuchało, żyło długo i szczęśliwie.

TANIEC, to przede wszystkim wielopoziomowe narzędzie rozwoju, poznawania i eksplorowania siebie i świata. To także medium, za pomocą którego porozumiewam się ze światem na głębszym pozawerbalnym poziomie. To sposób na transformację tego co mnie spotyka i dotyka w piękno i istotne wartości. Chcę używać tańca, ruchu, głosu, kreowania by coraz bardziej stawać się całością, świadomą siebie używającą tej świadomości w pełni.

CZŁOWIEK fascynuje mnie jako całość: intelektualna, fizyczna i duchowa. Interesuje mnie wielowymiarowość ludzkiego życia: ciało, oddech, umysł, duchowość. To wszystko w mojej pracy jest równoważne i rozwijane jest równocześnie i w miarę możliwości równomiernie.

WSZYSTKO. Krótko mówiąc, chcę wszystkiego i interesuje mnie wszystko. I być może z tego „wszystkiego” wyłoni się kiedyś, coś co można nazwać stylem, tyle że samo tworzenie stylu mnie nie interesuje, bo to ogranicza.

PROWADZENIE: Anna Haracz, tancerka, choreograf, twórczyni Teatru KINO VARIATINO, nauczycielka jogi i medytacji. www.kinovariatino.pl, www.anahajoga.pl

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Miedzy Niebem a Ziemią

Miedzy Niebem a Ziemią

Warsztaty
2020-09-26 - 2020-09-27
Najnowszy warsztat z cyklu ZASTOSOWANIE TAŃCÓW W KRĘGU i elementów terapii tańcem i ruchem w pracy grupowej. Dla wszystkich zainteresowanych rozwojem osobistym przez ruch i taniec, a także dla terapeutów, pedagogów, coachów i trenerów. Tym razem będziemy tańczyć pochodzące z różnych kultur, a tańczone w kręgu, tańce łączące motywy nieba i ziemi.
krąg przygody główne

Mazurski Krąg Przygody

Warsztaty
2020-08-15 - 2020-08-22
Mazurski Krąg Przygody to wyjątkowa impreza tylko dla ojców i synów. To czas, w którym możesz zbudować/pogłębić relacje ze swoim synem. To bezpieczna przestrzeń do przeżywania przygód, wyrażania emocji, zdobywania doświadczeń i dobrej zabawy. To czas, dla Ciebie i twojego syna.

Zobacz również

Podaruj warsztaty w Szkole Impro
Warsztaty
czwartek, 12 grudnia 2019, 20:25

Podaruj warsztaty w Szkole Impro

Szukasz oryginalnego prezentu? Już dziś możesz podarować warsztaty z improwizacji...