LifeFree.pl

Podaruj warsztaty w Szkole Impro

Szukasz oryginalnego prezentu? Już dziś możesz podarować warsztaty z improwizacji teatralnej bliskiej osobie. Na urodziny, imieniny, z okazji świąt, rocznicy lub innego ważnego wydarzenia. Sprawdź naszą ofertę przygotowaną wspólnie z Super Prezenty.
Podaruj warsztaty w Szkole Impro
Podaruj warsztaty w Szkole Impro
  • Start: 2020-06-30, godzina 08:00
  • Koniec: 2020-06-30, godzina 23:30
  • WWW: strona www

Szukasz oryginalnego prezentu? Już dziś możesz podarować warsztaty z improwizacji teatralnej bliskiej osobie. Na urodziny, imieniny, z okazji świąt, rocznicy lub innego ważnego wydarzenia. Sprawdź naszą ofertę przygotowaną wspólnie z Super Prezenty.

DLACZEGO WARTO?

Warsztaty w Szkole Impro to:
— dobra zabawa i odskocznia od codziennych obowiązków;
— doskonałe hobby, niezależnie od wieku, wykształcenia i zawodu;
— ciągłe zaskakiwanie samego siebie;
— rozwój kreatywności, wyobraźni;
— możliwość poznania podstawowych zasad tworzenia scen improwizowanych i stałego rozwoju umiejętności w tym zakresie;
— nowe relacje koleżeńskie i przyjaźnie;
— wzrost kompetencji społecznych takich jak: współpraca w grupie, umiejętność słuchania, wyłączanie wewnętrznego krytyka, otwartość na zmianę, poszerzenie granic własnej strefy komfortu, nawiązywanie kontaktu z publicznością, panowanie nad tremą.

RODZAJE PREZENTÓW

Do wyboru są trzy rodzaje voucherów.
Ich sprzedaż odbywa się bezpośrednio poprzez podane poniżej linki.

Warsztaty Szkoły Impro to świetna okazja by zacząć swoją przygodę z improwizacją (zapisując się na warsztaty sobotnie/niedzielne lub na cykl 0:Zerówka), a następnie kontynuować naukę na kolejnych poziomach zaawansowania.

SZTUKA IMPROWIZACJI – OTWARTE WARSZTATY W SZKOLE IMPRO:
*To voucher na nasze warsztaty sobotnie.
*Uczestnicy poznają, przez praktykę i granie scen, podstawowe zasady improwizacji.
*Link do sprzedaży: www.bit.ly/SI-prezent-sobota
— Zajęcia odbywają się w godz. 11-13, pod adresem: Resort Komedii (ul. Bielańska 1, sala 401).
— Są to zajęcia jednorazowe (drop-in class), do których można dołączyć w każdym momencie.
— Warsztaty dla wszystkich chętnych, doświadczenie nie jest wymagane.
— Jeden voucher upoważnia do udziału w jednych zajęciach trwających 2h.

SZTUKA IMPROWIZACJI – TEMATYCZNE WARSZTATY W SZKOLE IMPRO:
*To voucher na nasze warsztaty niedzielne.
*Zajęcia co tydzień dotyczą innego tematu z dziedziny improwizacji.
*Link do sprzedaży: www.bit.ly/SI-prezent-niedziela
— Zajęcia odbywają się w godz. 12-14 lub 16-18, pod adresem: Resort Komedii (ul. Bielańska 1, sala 401).
— Są to zajęcia jednorazowe (drop-in class), do których można dołączyć w każdym momencie.
— Warsztaty dla wszystkich chętnych, doświadczenie nie jest wymagane.
— Jeden voucher upoważnia do udziału w jednych zajęciach trwających 2h.

VOUCHER NA WARSZTATY IMPROWIZACJI TEATRALNEJ I KOMEDIOWEJ W SZKOLE IMPRO
*To voucher na nasze cykle warsztatowe: 0:Zerówka, A1:Sceny dwuosobowe, A2:Spektakl, H1:Harold, H2: Harold, H3:Format.
*Uczestnicy zapoznają się z kolejnymi zagadnieniami z dziedziny improwizacji i rozwijają swoje umiejętności na kolejnych poziomach zaawansowania.
*Link do sprzedaży: www.bit.ly/SI-prezent-kurs
— Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, w dni powszednie, w godz. 18:00-21:00, pod adresami: Resort Komedii (ul. Bielańska 1, sala 401) lub Szkoła Impro (ul. Długa 44/50, sala 801).
— Jeżeli chcesz podarować voucher komuś, kto jeszcze nie jest naszym uczniem/uczennicą, osoba ta powinna zacząć naukę od cyklu 0:Zerówka.
— Jeżeli wiesz, że osoba ta jest naszym uczniem/uczennicą, dowiedz się, jaki cykl ukończyła ostatnio i wybierz voucher na kolejny poziom zaawansowania.
— Warsztaty odbywają się w cyklach tworzących kolejne poziomy zaawansowania, trwających 6 lub 8 tygodni.
— Jeden voucher upoważnia do udziału w jednym cyklu warsztatowym. Cykl 6-tygodniowy to łącznie 18h zajęć. Cykl 8-tygodniowy to łącznie 24h zajęć.

SZKOŁA IMPRO

Szkoła Impro działa w Warszawie od 2012 roku. To pierwsza w Polsce i najdłużej istniejąca jednostka, prowadząca działalność edukacyjną w zakresie improwizacji teatralnej i komediowej. Warsztaty prowadzą doświadczeni artyści warszawskich scen (Resort Komedii, Klub Komediowy) oraz aktywni trenerzy improwizacji — aktorzy, komicy, wokaliści, pisarze, scenarzyści — posiadający minimum pięcioletnie doświadczenie pedagogiczne, którzy uczyli się od renomowanych nauczycieli i inicjatorów światowej sceny improwizacji (iO Theatre Chicago, Second City Chicago, UCB New York).

www.szkolaimpro.pl
www.facebook.com/SzkolaImpro
www.instagram.com/szkolaimpro

CZYM JEST IMPROWIZACJA?

Improwizacja to odrębna dziedzina sztuki teatralnej i komedii, w której aktorzy grają spektakl spontanicznie, bez uprzedniego scenariusza. Tu i teraz wymyślają historię, bohaterów, dialogi, a nawet, wykorzystując elementy teatru fizycznego – scenografię i cały świat, w którym rozgrywa się historia. Początki improwizacji jako odrębnej dziedziny sztuki sięgają lat 60. XX w. Tradycja ta narodziła się w USA, gdzie do dziś działają najważniejsze szkoły. Aktualnie to międzynarodowa społeczność i odrębna dziedzina sztuki, posiadająca na całym świecie własne sceny, szkoły, podręczniki, festiwale oraz widzów.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Miedzy Niebem a Ziemią

Miedzy Niebem a Ziemią

Warsztaty
2020-09-26 - 2020-09-27
Najnowszy warsztat z cyklu ZASTOSOWANIE TAŃCÓW W KRĘGU i elementów terapii tańcem i ruchem w pracy grupowej. Dla wszystkich zainteresowanych rozwojem osobistym przez ruch i taniec, a także dla terapeutów, pedagogów, coachów i trenerów. Tym razem będziemy tańczyć pochodzące z różnych kultur, a tańczone w kręgu, tańce łączące motywy nieba i ziemi.
krąg przygody główne

Mazurski Krąg Przygody

Warsztaty
2020-08-15 - 2020-08-22
Mazurski Krąg Przygody to wyjątkowa impreza tylko dla ojców i synów. To czas, w którym możesz zbudować/pogłębić relacje ze swoim synem. To bezpieczna przestrzeń do przeżywania przygód, wyrażania emocji, zdobywania doświadczeń i dobrej zabawy. To czas, dla Ciebie i twojego syna.

Zobacz również