LifeFree.pl

Joga Śmiechu - warsztaty w Olsztynie !

Joga śmiechu - błogość śmiechu płynącego z serca w grupie i przygotowanie do indywidualnej praktyki.
Joga Śmiechu - warsztaty w Olsztynie !
Joga Śmiechu - warsztaty w Olsztynie !
  • Start: 2018-03-17, godzina 16:00
  • Koniec: 2018-03-17, godzina 19:00
  • Miejsce: Piramida Rozwoju , ul. Metalowa 4. piętro 2, Olsztyn
  • WWW: strona www

Joga śmiechu to praktykowana w 106 krajach metoda budowania zdrowia i optymizmu. Zapewnić może wiele potencjalnych korzyści zdrowotnych i psychologicznych - redukcja stresu, wzmacnianie odporności, inteligencja emocjonalna, pobudzona dziecięcą radością kreatywność czy wzrost podskórnej gotowości do śmiechu na co dzień. Ponadto oczyszczając nas w miękki sposób z zalegających emocji buduje wewnętrzny spokój jak na porządną jogę przystało. Mam to szczęście, że 5 lat temu jako pierwsza osoba z Polski trafiłem do twórcy metody - dr Madana Katarii w Indiach i z dużym powodzeniem propaguję ją w naszym kraju.

Warsztat jest adresowany do wszystkich osób w każdym wieku szukających przystępnych i metod na odstresowanie się, podniesienie poziomu energii i radości. Nie wymagamy specjalnej sprawności, ani doświadczenia w jodze, ważna jest dla nas szczera chęć spróbowania czegoś nowego. Zapoznamy Was z jogą śmiechu w naszym wydaniu, pokazując, że rozwój i joga mogą być przyjemne. Wykonamy też w grupie kilka ćwiczeń coachingu radości tak byście mogli lepiej zdiagnozować jak u Was z poczuciem radości w różnych sferach życia i zyskać inspiracje co możecie zrobić by było lepiej.
Po krótkiej, miłej przerwie na wspólną herbatę przejdziemy do indywidualnej praktyki jogi śmiechu demonstrując jak może wyglądać praktyka jogi śmiechu każdego dnia. Dodatkowo przekażemy Wam proste i przyjemne uniwersalne techniki relaksacyjno-medytacyjne budujące wewnętrzny spokój. Oczywiście wszystko sprawdzimy razem w praktyce.

Zapraszam z serca,
Piotr Bielski

Inwestycja w radość:
100 zł – wcześniejsze wpłaty przelewem - do 8 marca 2018 roku
120 – wpłaty na miejscu lub po ustalonym terminie

zgłoszenie parami – 160 zł – wcześniejszy przelew / 2 osoby,
do 8 marca 2018 roku
200 zł – na miejscu lub po terminie / 2 osoby

Prowadzenie:
Piotr Bielski – pionier jogi śmiechu w Polsce, socjolog, podróżnik, autor książek „Joga śmiechu. Droga do radości” (2016) oraz „Indie z miłością i śmiechem. Przewodnik subiektywny” (2017), organizator autorskich wypraw do Indii, coach radości, szczęśliwy mąż Anety i tato Rozalki, które wspierają mnie także w prowadzeniu warsztatów
więcej: joginsmiechu.pl i fb: Jogin Śmiechu

Przewidujemy ograniczoną liczbę miejsc, dlatego polecamy wcześniejsze zapisy: info@joginsmiechu.pl

Kontakt
Zapisy: info@joginsmiechu.pl

Tagi

Ludzie

Piotr Bielski

Piotr Bielski

Trener
pionier jogi śmiechu w Polsce, socjolog, podróżnik, autor książek „Joga śmiechu. Droga do radości” (2016) oraz „Indie z miłością i śmiechem. Przewodnik subiektywny” (2017), organizator autorskich wypraw, coach radości, szczęśliwy mąż Anety i tato Rozalki.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również

Uważność w kontakcie z końmi
Warsztaty
czwartek, 29 sierpnia 2019, 13:58

Uważność w kontakcie z końmi

Horse Assisted Education to metoda prowadzenia programów rozwojowych z udziałem...