LifeFree.pl

Ecstatic Dance wraz z muzyką na żywo 432Hz

Ekstatyczny taniec, który wyzwala w Twoim ciele jego naturalną, niczym nieskrępowaną wolność. Spontanicznie dobrana muzyka z różnych zakątków świata porusza i aktywuje te obszary Ciebie, które na co dzień pozostają pod kontrolą umysłu. Żywe dźwięki mis kryształowych, gongu, kamertonów, solfegio oraz rytm bębnów szamańskich pozwolą przenieść się w te rejony Ciebie, których czasem trudno się w sobie doszukać.
Ecstatic Dance wraz z muzyką na żywo 432Hz
Ecstatic Dance wraz z muzyką na żywo 432Hz
  • Start: 2019-06-28, godzina 09:00
  • Koniec: 2019-06-30, godzina 18:00

Kiedy wprawisz ciało w ruch, nie stosując przy tym zasad i norm, pozbawisz je ograniczeń, budząc w ten sposób świadomość tego, czego na głębokim poziomie potrzebujesz. Rozpoznasz i zintegrujesz podświadome wzorce, oswoisz i bezpiecznie dla siebie wyrazisz złożoność swojej ludzkiej natury. Z czasem wytańczysz siebie taką, jaka od dawna chce się przejawić i zaistnieć w świecie. Poczujesz ekstatyczną radość, której od dawna potrzebowało Twoje ciało.

Dodatkową praktyką będą elementy Słowiańskiej Gimnastyki dla Kobiet.

Zajęcia zaplanowane są w pięknej przestrzeni Pracowni Harmonii Sfer, ciepłe posiłki jemy w ogrodzie, tańczymy i praktykujemy gimnastykę niemalże od świtu, również na świeżym powietrzu, w otoczeni drzew i wody.

Z wielką przyjemnością i radością gotowość towarzyszenia nam wyraził DETOX WEGAŃSKI. Jesz 1 ciepły posiłek warzywny, do woli pijesz soki warzywne, owocowe oraz warzywno-owocowe, maczane w dipach, olejach oraz nieaktywnych płatkach drożdżowych. Przekąskami są surowe warzywa i owoce sezonowe ( witaj oczyszczająca truskawko i arbuzie :)

Nocleg we wspólnej przestrzeni, częściowo multimedialnej :), z propozycją wspólnego wieczornego oglądania filmów.

Cena:
warsztat: 399 złotych
noclegi i wyżywienie: 200 złotych

Liczba miejsc jest BARDZO OGRANICZONA już w tej chwili, tak więc wpłać zaliczkę do 15 maja, w wysokości 200 złotych. Zaliczka jest bezzwrotna, zwracana wyłącznie z powodu odwołania warsztatu z przyczyn niezależnych od organizatora.
Wyślij w tej sprawie wiadomość prywatną przez messenger:
Moni Kessling lub Natalia Uvu Vas

Prowadzące:

Monika Kessling - naturoterapeutka, bioenergoterapeutka, dietoterapeutka TMC, fitoterapeutka, praktyk metody ACCESS BARS, certyfikowana instruktorka zabiegu BARS, właścicielka gabinetu Kobieta odNOWA oraz projektu SięgajGwiazd. Prowadząca autorskie projekty:
Obudź siebie do życia
Ciało w procesie zmiany
Mentalne Zrzucanie Ciężaru

Natalia Białowąs - muzykoterapeutka, naturoterapeutka, instruktorka Gimnastyki Słowiańskiej Kobiet w Tradycji Białoruskiej, pasjonatka spotkań kobiet w kręgu, inicjatorka spotkań spódnicowych. Jej praca z ciałem jest uzdrowieniem własnym z przewlekłego bólu odcinka lędźwiowego, piersiowego, skręconego biodra itd... Dzisiaj z dużą lekkością i zdrowym ciałem prowadzi ciebie do odkrycia wewnętrznego dialogu z własnym ciałem i uzdrowieniem go na wielu poziomach.

 

 

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

krąg przygody główne

Mazurski Krąg Przygody

Warsztaty
2020-08-15 - 2020-08-22
Mazurski Krąg Przygody to wyjątkowa impreza tylko dla ojców i synów. To czas, w którym możesz zbudować/pogłębić relacje ze swoim synem. To bezpieczna przestrzeń do przeżywania przygód, wyrażania emocji, zdobywania doświadczeń i dobrej zabawy. To czas, dla Ciebie i twojego syna.
Podaruj warsztaty w Szkole Impro

Podaruj warsztaty w Szkole Impro

Warsztaty
2020-06-30
Szukasz oryginalnego prezentu? Już dziś możesz podarować warsztaty z improwizacji teatralnej bliskiej osobie. Na urodziny, imieniny, z okazji świąt, rocznicy lub innego ważnego wydarzenia. Sprawdź naszą ofertę przygotowaną wspólnie z Super Prezenty.

Zobacz również