LifeFree.pl

Ciało, zmysły, radość- 5Rytmów® na Mazurach

Będziemy tańczyć, będziemy pysznie jeść, będziemy pływać w jeziorach i przydomowym stawie, będziemy tarzać się w trawie, będziemy patrzeć w niebo, będziemy wąchać kwiaty i chodzić po lesie, będziemy słuchać świerszczy, będziemy milczeć 24 h, BĘDZIEMY UCZYĆ SIĘ- WCHODZIĆ W TO NA 100%.
Ciało, zmysły, radość- 5Rytmów® na Mazurach
Ciało, zmysły, radość- 5Rytmów® na Mazurach
  • Start: 2018-07-22, godzina 18:00
  • Koniec: 2018-07-28, godzina 13:00
  • Miejsce: Mazury; Fundacja Burdąg http://www.burdagstudio.com/kontakt/
  • WWW: strona www

Warsztat jest zaproszeniem zarówno dla tych, którzy znają praktykę, jak i tych, którzy chcieliby "posmakować" jej, po raz pierwszy.

Zapraszam serdecznie,
Asia Hussakowska
akredytowany nauczyciel 5Rytmów® poziomu Wave i Heartbeat
www.5rytmow.net

KOSZTY:
Warsztat+ Nocleg+ 3 wegetariańskie posiłki= 1640, przy wpłacie zadatku 300 zł do 22 czerwca= 1560, a przy wpłacie zadatku do 22 maja 1480 !!!!!
zapisy:
joanna@5rytmow.net
Jeśli chcesz fakturę Vat, poproszę o informację, przed dokonaniem przelewu :)

Co to jet 5Rytmów?
5Rytmów® to praktyka ruchu, która uczy nas, jak obudzić ciało i uwolnić umysł,to pięć jakości ruchu - flowing, staccato, chaos, lyrical i stillness. Po prostu bierzesz oddech i robisz pierwszy krok, potem drugi, następny, jesteś tu i teraz. Jesteś obecny. Wsłuchujesz się w swoje ciało i podążasz za nim. Ono to lubi, uwielbia się ruszać swobodnie, bez narzuconych kroków czy gestów. Wreszcie kroki zmieniają się w taniec, Twój niepowtarzalny taniec.

"5Rytmów jest, jak mapa drogi powrotnej do prawdziwego JA. Wrażliwego, dzikiego, pełnego pasji, INTUICYJNEGO JA"/ Gabrielle Roth

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również

Introductory Course to Processwork
Warsztaty
piątek, 07 czerwca 2019, 15:05

Introductory Course to Processwork

2 years ongoing group: Introduction to Process-Oriented Psychology (POP). Processwork, also...