LifeFree.pl

Ciało, zmysły, radość- 5Rytmów® na Mazurach

Będziemy tańczyć, będziemy pysznie jeść, będziemy pływać w jeziorach i przydomowym stawie, będziemy tarzać się w trawie, będziemy patrzeć w niebo, będziemy wąchać kwiaty i chodzić po lesie, będziemy słuchać świerszczy, będziemy milczeć 24 h, BĘDZIEMY UCZYĆ SIĘ- WCHODZIĆ W TO NA 100%.
Ciało, zmysły, radość- 5Rytmów® na Mazurach
Ciało, zmysły, radość- 5Rytmów® na Mazurach
  • Start: 2018-07-22, godzina 18:00
  • Koniec: 2018-07-28, godzina 13:00
  • Miejsce: Mazury; Fundacja Burdąg http://www.burdagstudio.com/kontakt/
  • WWW: strona www

Warsztat jest zaproszeniem zarówno dla tych, którzy znają praktykę, jak i tych, którzy chcieliby "posmakować" jej, po raz pierwszy.

Zapraszam serdecznie,
Asia Hussakowska
akredytowany nauczyciel 5Rytmów® poziomu Wave i Heartbeat
www.5rytmow.net

KOSZTY:
Warsztat+ Nocleg+ 3 wegetariańskie posiłki= 1640, przy wpłacie zadatku 300 zł do 22 czerwca= 1560, a przy wpłacie zadatku do 22 maja 1480 !!!!!
zapisy:
joanna@5rytmow.net
Jeśli chcesz fakturę Vat, poproszę o informację, przed dokonaniem przelewu :)

Co to jet 5Rytmów?
5Rytmów® to praktyka ruchu, która uczy nas, jak obudzić ciało i uwolnić umysł,to pięć jakości ruchu - flowing, staccato, chaos, lyrical i stillness. Po prostu bierzesz oddech i robisz pierwszy krok, potem drugi, następny, jesteś tu i teraz. Jesteś obecny. Wsłuchujesz się w swoje ciało i podążasz za nim. Ono to lubi, uwielbia się ruszać swobodnie, bez narzuconych kroków czy gestów. Wreszcie kroki zmieniają się w taniec, Twój niepowtarzalny taniec.

"5Rytmów jest, jak mapa drogi powrotnej do prawdziwego JA. Wrażliwego, dzikiego, pełnego pasji, INTUICYJNEGO JA"/ Gabrielle Roth

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Mazurski Krąg Przygody 2_główne

Mazurski Krąg Przygody

Warsztaty
2021-08-07 - 2021-08-14
Mazurski Krąg Przygody to wyjątkowa impreza tylko dla ojców i synów. To czas, w którym możesz zbudować/pogłębić relacje ze swoim synem. To bezpieczna przestrzeń do przeżywania przygód, wyrażania emocji, zdobywania doświadczeń i dobrej zabawy. To czas, dla Ciebie i twojego syna.
Głębokie Poczucie Własnej Wartości

Głębokie Poczucie Własnej Wartości

Warsztaty
2020-11-27 - 2020-11-29
Poczucie wartości to bardzo kompleksowy temat. Dotyka wszystkich obszarów naszego życia. W zależności od dostępu do niego podejmujemy wyzwania jakie stają na naszej drodze bądź nie. Od głębokiego poczucia własnej wartości zależy jakość naszych relacji, pracy i satysfakcji jaką czerpiemy z każdego dnia.

Zobacz również

Miedzy Niebem a Ziemią
Warsztaty
piątek, 26 czerwca 2020, 09:35

Miedzy Niebem a Ziemią

Najnowszy warsztat z cyklu ZASTOSOWANIE TAŃCÓW W KRĘGU i elementów...