LifeFree.pl

Zlot Kobiet

Czeka nas buszowanie po lesie w poszukiwaniu darów przyrody, rozpalanie ogniska, śpiewy, tańce, dzielenie się swoją prawdą w kręgu i słodkie leniuchowanie.
Zlot Kobiet
Zlot Kobiet
  • Start: 2022-06-03, godzina 17:00
  • Koniec: 2022-06-08, godzina 10:00
  • WWW: strona www
Z radością zapraszamy na V ZLOT KOBIET!
 
 Tym razem spotkamy się w magicznym Ośrodku w Polu na Mazurach. To niezwykłe miejsce stwarzające warunki do powracania do kontaktu z przyrodą, Matką Ziemią i swoją własną człowieczą naturą.
 
Czeka nas buszowanie po lesie w poszukiwaniu darów przyrody, rozpalanie ogniska, śpiewy, tańce, dzielenie się swoją prawdą w kręgu i słodkie leniuchowanie.
 
 Doświadczeniem i wartością Zlotów Kobiet jest dawanie sobie przestrzeni miękkiego i czułego współbycia. Za każdym razem zapraszamy Was do podróży, którą specjalnie przygotowujemy i tkamy wcześniej podążając jednocześnie za procesem, który toczy się podczas trwania zlotu.
 
Jako, że motto tych wyjazdów to: "Mogę nie muszę i pragnę chcieć" będziemy Was prowadzić proponując różne aktywności i narzędzia, ale przede wszystkim będzie to okazja do BYCIA w bezpiecznej i akceptującej przestrzeni. Zaproszenie do spotkania z sobą samą, w relacjach z innymi kobietami i w połączeniu z rytmem natury.
Więcej szczegółów wkrótce.
 
 
Także rezerwujcie czas! Zapisujcie w kalendarzach, a my ... tkamy dalej.
_____
O PROWADZĄCYCH
Kasia Ledwoń - kobieta natury, wspierająca wiedźma, doula, przewodniczka rodzicielska, terapeutka masażu, mama. Na Zlotach Kobiet w bliskości z naturą prowadzi na poszukiwania wewnętrznej mocy. Jako Leśna Szeptucha zaprasza by wytropić w naturze to co nas leczy, karmi i wspiera. Prowadzi ‘odszamanione’ Ceremonie Kakao, trzyma kręgi wspierającą matczyną energią i głośno się śmieje. Obecnie pogłębia swoją wiedzę o mocy przyrody w szkole fitoterapii.
 
Krystyna Dębicka - lubi być i czuć - pozwalać sobie na otwartą wrażliwość. W miejscu delikatności i drżenia znajduje moc. Na zlotach zabiera w podróż ze zmysłem czucia głębokiego (propriocepcja) oraz felt sense. Edukuje o anatomii ciała w ruchu, poprzez różnorodne metody somatyczne. Inspiruje sie Focusingiem relacji wewnętrznych. Studiowała taniec współczesny i aktorstwo w Akademii Sztuk Teatralnych oraz Bruckner Universitat w Linz w Austrii. Przez pracę twórczą kontynuuje poszukiwania z zakresu ruchu, pogłębiania świadomości ciała, psychoterapii. Zakorzenia się w praktyce jogi Iyengara i tańczy.
 
Joanna Płóciennik - maszeruje drogą do głębokiego czucia, do pozwalania sobie. W wydobywaniu swojego głosu, w odpowiedzi na to co jest, w czuciu przestrzeni. Ekspresja, improwizacja, czucie, widzenie, flow, delikatność i dzikość. Zawodowo tworzy teatr Sztuka Ciała.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

FLY LIKE A FEATHER ... TOGETHER

FLY LIKE A FEATHER ... TOGETHER

Warsztaty
2022-08-19 - 2022-08-24
With great joy and excitement, I invite you to six-day summer Contact Improvisation workshop in Masuria, led by Maria Grudskaya (Russia).

Zobacz również

LATAJ JAK PIÓRKO... RAZEM
Warsztaty
poniedziałek, 21 lutego 2022, 12:17

LATAJ JAK PIÓRKO... RAZEM

Z wielką radością i podekscytowaniem zapraszam na sześciodniowy letni warsztat...