LifeFree.pl

Wyprawa rozwojowa „Szlakiem Odkrywcy” Na szlaku swoich talentów. Dla młodzieży w wieku szkolnym

Wyprawa rozwojowa „Szlakiem Odkrywcy” Na szlaku swoich talentów. Dla młodzieży w wieku szkolnym
Wyprawa rozwojowa „Szlakiem Odkrywcy” Na szlaku swoich talentów. Dla młodzieży w wieku szkolnym
 • Start: 2018-08-04
 • Koniec: 2018-08-11
 • Wstęp: 950 Eur/os + przelot (ok.1000-1500zł w zależności od daty wykupu)
 • WWW: strona www

Każdego dnia podczas warsztatów i zajęć w terenie będziemy odkrywać i rozwijać takie zasoby jak: kreatywność, poczucie wartości, określenie własnych talentów, umiejętności działania w zespole i kontakt z emocjami.

Wyjazd ma na celu wzmocnienie umiejętności miękkich tak potrzebnych i ważnych w codziennym życiu młodego i dorosłego człowieka. Umiejętności te fundamentalne do życia z sukcesem, przedsiębiorczości i radzenia sobie w grupie są często zaniedbywane i nie rozwijane.

Formuła połączenia przygody, zajęć terenowych i warsztatów jest świetną okazją do nadrobienia tych zaległości i wzmocnienia emocjonalnej siły młodego człowieka. Nasz wyjazd to inwestycja która się zwróci bo jej celem jest kształtowanie umiejętności przyszłego leadera. Zapraszamy.

 

W planie wyprawy:

 • odkrywanie swojej misji połączone z trekkingiem po klifowym wybrzeżu Andaluzji

 • wzmacnianie pewności siebie połączone z nauką żeglowania

 • budowanie siły psychicznej podczas nauki pływania na desce paddle surfing

 • ćwiczenie umiejętności komunikacji podczas eksploracji wybrzeża kajakami

 • rozwój umiejętności zespołowych i leaderskich podczas żeglowania na morzu

 • tworzenie swojej mapy marzeń z lekcją astronomii w terenie

 • nauka fotografii podczas wycieczki rowerami górskimi

 • odkrywanie śladów starożytnej historii podczas szukania skarbu w hiszpańskiej Granadzie

 

Dla kogo?

 • Jeżeli czujesz się niepewnie wśród kolegów i koleżanek

 • Jeżeli czujesz duży stres podczas występowania na sali

 • Jeżeli nie wiesz jakie są twoje talenty i mocne strony

 • Jeżeli czasami nie rozumiesz swoich emocji

 • Jeżeli chciałbyś doświadczyć prawdziwej przygody

 • Jeżeli chcesz uczyć się stwarzać swój krąg przyjaciół

 • Jeżeli chcesz poczuć się pewnie będąc autentycznym

 • Jeżeli lubisz aktywnie spędzać czas

 • Jeżeli lubisz kreować, budować i tworzyć

 • Jeżeli lubisz dziką przyrodę, trekking, morskie krajobrazy, zastrzyk adrenaliny i sporty wodne

 • Jeżeli ciekawi Cię fotografia

To ta wyprawa jest dla Ciebie..

Trener o wyprawie:

Podczas wyprawy poznasz i odkryjesz swoje mocne i słabe strony – Twój potencjał. Nauczysz się nazywać swoje emocje i dzielić się nimi z innymi. Doświadczysz czym jest twórcza współpraca i jak skutecznie się komunikować. Poznasz moc swojej wyobraźni i kreatywności. Stworzysz swoją mapę marzeń i drogowskazów. Poczujesz się pewniej wśród kolegów i koleżanek.

Trener rozwoju osobistego: Małgorzata Pióro 

Certyfikowany trener, facylitator, pedagog, arte-terapeuta, wykładowca, artysta fotografik, socjolog, podróżniczka. Posiada około 1000 godzin doświadczenia w zakresie szkolenia dorosłych. Prowadzi szkolenia i warsztaty dla firm, a także zajęcia indywidualne z autorskiego FOTOcoachingu, który wykłada na studiach podyplomowych na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. Małgosia dzięki swojej autorskiej metodzie pomaga pełniej zrozumieć siebie, odkryć swoje mocne strony, w czym tkwi potencjał danej osoby oraz nakierować ją na skuteczne działanie. Prowadzi fotowyprawy w różne zakątki świata m.in do Gruzji, Azerbejdżanu, Indii, Hiszpanii i Maroka. Wykłada fotografie kreatywną i prowadzi plenery w Krakowskiej Szkole Filmowej im. W. Hasa. Jest zwyciężczynią konkursu Travel Photographer of The Year w kategorii „Egzotyka – Portfolio”.

Koordynator i pilot wyjazdu: Krzysztof Ruba 

Wychowawca, nauczyciel geografii, kartograf map cyfrowych, pilot wycieczek, trener rozwoju osobistego. Od 6 lat tworzący i pilotujący autorskie wyprawy po Ameryce Łacińskiej, Północnej Afryce i Europie. Fascynuje się outdoor experiential education. Miłośnik przyrody i wyjazdów z namiotem. Specjalizuje się w kulturach pierwotnych Ameryk.

Oficjalny organizator – Wyprawy Rozwojowe & Biuro Podróży Harctur 

Biuro Wypraw Rojowych specjalizuje się w tworzeniu unikalnych programów po Europie, Afryce i Ameryce Południowej. Każdy nasz program to wyjątkowe połączenie podróży i rozwoju. Biuro podróży Harctur to lider w organizowaniu wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Biuro działa na rynku od 1959 roku i każdego roku ponad 5000 młodych ludzi i ich rodziców dołącza do grona osób, które mu zaufały. Organizuje obozy i kolonie na terenie całej Europy w tym w szczególności: Hiszpanii, Francji, Włoch, Chorwacji, Bułgarii i Anglii. Kadrę na ich obozach i koloniach stanowią doświadczeni, starannie dobrani wychowawcy, instruktorzy sportu i piloci. Biuro posiada wpis do rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Małopolskiego pod numerem K/0798/99/140/2004. Wyjazd „Szlakiem Odkrywcy” jak i wszystkie inne wyjazdy biura jest zgłoszony do kuratorium oświaty. www.wyprawy-rozwojowe.plwww.harctur.pl,

 

Kontakt
info@wyprawy-rozwojowe.pl, Informacje dodatkowe: +48 694 363 668

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

GWATEMALA – POWRÓT DO DZIKOŚCI

GWATEMALA – POWRÓT DO DZIKOŚCI

Wyprawy
2021-12-01 - 2021-12-14
Powrót do dzikości to wyprawa po dzikiej przyrodzie i tajemnicach Gwatemali oraz doświadczenie własnej głębi, siły i pełni.

Zobacz również