LifeFree.pl

Wicie życia mam i córek – wyjazd z warsztatami i pracą z końmi

Zapraszamy Was na pełne bliskości i zabawy warsztaty z komunikacji, budowania relacji, pogłębiania kontaktu i zaufania do kobiecej przestrzeni dla mam z córkami w wieku 8-15 lat. Będzie to okazja do przyjrzenie się sobie matce, kobiecie, poznanie siebie dziewczynki – kobiety, spotkanie z wewnętrzną dziewczynką, a także poprawa relacji i zaufania.
Wicie życia mam i córek – wyjazd z warsztatami i pracą z końmi
Wicie życia mam i córek – wyjazd z warsztatami i pracą z końmi
  • Start: 2022-07-21
  • Koniec: 2022-07-24
  • WWW: strona www

Wicie życia – wyjazd z warsztatami dla mam i córek
Zapraszamy Was na pełne bliskości i zabawy warsztaty z komunikacji, budowania relacji, pogłębiania kontaktu i zaufania do kobiecej przestrzeni dla mam z córkami w wieku 8-15 lat. Będzie to okazja do przyjrzenie się sobie matce, kobiecie, poznanie siebie dziewczynki – kobiety, spotkanie z wewnętrzną dziewczynką, a także poprawa relacji i zaufania.

BARDZO OGRANICZONA ILOŚĆ MIEJSC – liczy się kolejność zgłoszeń.

Jeśli jesteś mamą córki lub córką mamy i:
-masz z nią dobry kontakt i lubicie przebywać razem
-być może czujesz, że brakuje Ci czegoś w Waszej relacji
-tęsknisz za wspólnym bycie razem
-chcesz wzmocnić więzi
-pragniesz spędzić czas w wyjątkowy i niebanalny sposób z dala od miejskiego pośpiechu
-marzysz by zrobić coś dla siebie, dla niej, dla Was obu
-chcesz zwyczajnie pobyć w kobiecym gronie
To ten wyjazd jest właśnie dla Ciebie! W kolejnym kroku porozmawiaj z mamą, córką czy ona też ma ochotę na wspólną przygodę!

Podczas warsztatów będziesz mogła:
spędzić czas z mamą/córką w zacisznym miejscu i w kobiecym gronie,
pogłębić Wasze relacje,
doświadczyć bycia w kręgu kobiet, córek i w kręgu mieszanym,
dzielić się radościami i troskami, inspirować i czerpać wzajemnie od siebie,
rozwijać się i zwyczajnie być ze sobą,
przebywać w autentyczności, uważności, zaufaniu i bliskości,
relaksować się i swobodnie przeżywać te kilka dni skupiając się też na sobie,
doświadczyć zajęć z ruchem, ćwiczeniami warsztatowymi, pracami kreatywnymi,
poczuć moc kobiecych rytuałów i wspólnej celebracji
wziąć udział w wyjątkowych zajęciach z końmi.
Cel warsztatu: Pogłębienie kontaktu matki i córki przez samopoznanie, wyrażanie siebie, zwiększone umiejętności słuchania i mówienia oraz pracę z emocjami, ciałem, systemem IFS, a także kreatywnością i zajęciami z końmi.
 
Dla kogo: mam i córek w wieku 8-15 lat
Kiedy: 21/07/22-24/07/2022
Gdzie: Spotkamy się w niezwykłym miejscu wśród pól i lasów w otoczeniu mazurskich jezior. Zakwaterowanie w pokojach 3-4 osobowych. Dostępne są materace należy zabrać własny śpiwór.http://hst.edu.pl/osrodek-w-polu/
Inwestycja – udział w warsztacie pary mama i córka: 1690 zł do 31 marca 2022 (rezerwacja 800 zł) lub od 1 kwietnia 2022 – 1850 zł (rezerwacja 950 zł).
Co pokrywa cena: Przeprowadzenie warsztatów, materiały, noclegi, wyżywienie wegetariańskie, warsztaty z końmi
UWAGA: Koniecznie prosimy więc o zapisy i rezerwację miejsc, jest ich wyjątkowo mało!
Zgłoszenia: kontakt@myohana.pl (w temacie maila wpisz „Wicie życia”)
Dopełnieniem rezerwacji jest dokonanie wpłaty w ciągu 5 dni od potwierdzenia miejsca na konto:
Maminiec Izabela Sztandera 67 1140 2004 0000 3102 7756 6257 tytułem “Wicie życia zaliczka”
10% dochodu z tego warsztatu przeznaczamy na pomoc najbardziej pokrzywdząym zwierzętom, przede wszystkim psom i koniom https://przyjacielzwierz.org/onas/ #przyjaciezwierz
 
Prowadzące:
Iza Sztandera
Mama synów i córki, certyfikowana doula ze Stowarzyszenia Doula w Polsce, towarzyszka kobiet doświadczających zmiany. Wspiera indywidualnie oraz tworząc grupy od 2012 roku. Pracuje z rodzinami, szkoli profesjonalistów. Współzałożyła Pozytywnie o Porodzie oraz Mlekotekę. Miłośniczka autentyczności w każdym wymiarze.
Anna Stasiak:
Mama dwóch nastolatek, zafascynowania życiem i odkrywaniem tego co nieoczywiste. Facylitatorka metody Horse Assisted Education, ukończyła Holistyczną Szkołę Trenerów, oraz szkolenie IFS Internal Family Systems poziom 1 , uczestniczka Akademii Komunikacji Tomasza Zielińskiego.
Rekomendacje od jednej z córek:
“Umiejętności: skończony 3 poziom One Brain, 18 lat macierzyństwa w tym 13 lat praktyki w
rozwiązywaniu konfliktów ( młodsza siostra) 27 lat pracy z końmi co oznacza 27 lat terapii osobistej, skończony 1 poziom IFS, setki ZACZĘTYCH książek na różne tematy co oznacza wszechstronną wiedzę, wygrana ze smokiem ( siła 7 w grze Talizman) praktyka w wynoszeniu pająków oraz wypuszczania niepożądanych zwierząt z miejsc zamkniętych, 18 letnia praktyka we wspieraniu nawet najdziwniejszych marzeń:)
O metodzie Horse Asissted Education:
Horse Assisted Education to metoda prowadzenia programów rozwojowych z udziałem koni. Innymi słowy, uczenie się od koni poprzez doświadczenie, które uruchamia w nas nie tylko stronę intelektualną ale również emocjonalną, intuicyjną. Poprzez kontakt z końmi możemy zajrzeć do naszej nieświadomej części wyciągając na wierzch to, co akurat domaga się zauważenia. To okazja do przyglądania się temu, co w nas teraz płynie: jakie myśli, emocje, odczucia z ciała, oddech. Przyglądaniu się temu jaki tworzę zespół z koniem , jak się komunikuję, jak współpracuję, co jest dla mnie ważne jak reaguje na to wszystko koń. HAE polega na wykonywaniu prostych ćwiczeń z końmi (nie wsiadamy na konie podczas warsztatu) oraz kierowania intencjonalnej uwagi na to, co z nami podczas ćwiczenia się dzieje. W praktyce oznacza to również odrzucenie oceny i rywalizacji. Ćwiczenia nie można więc wykonać “źle”.
IFS Internal Family Systems czyli System Wewnętrznej Rodziny to model terapeutyczny stworzony przez psychoterapeutę systemowego Richarda Schwartz’a, który zakłada ,że nasz umysł nie jest jednorodny i składa się z wielu subosobowości. Tworzą one unikalny system wewnętrzny taką właśnie wewnętrzną rodzinę. Wszystkie części chcą dla nas dobrze i działają z dobrą intencją jednak niekiedy różnią się między sobą poglądami, przekonaniami wchodzą więc w konflikty lub zawierają między sobą sojusze. Poza częściami istnieje jeszcze nasz rdzeń , źródło, które częścią nie jest i ma moc uzdrawiania
nie tylko samych części , które często niosą jakieś ciężary , których nie trzeba już nieść ale również relacji między częściami.
Do zobaczenia!!!

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

FLY LIKE A FEATHER ... TOGETHER

FLY LIKE A FEATHER ... TOGETHER

Warsztaty
2022-08-19 - 2022-08-24
With great joy and excitement, I invite you to six-day summer Contact Improvisation workshop in Masuria, led by Maria Grudskaya (Russia).

Zobacz również

LOMI Intensive 2022
Warsztaty
czwartek, 24 lutego 2022, 16:49

LOMI Intensive 2022

Ten kurs masażu hawajskiego lomi lomi nui i świadomej pracy...