LifeFree.pl

Relacja w dotyku - warsztat dla par

Zapraszamy Was do wyruszenia w podróż na szczyt, skąd rozpościera się widok na 100% Horyzontu! W czasie warsztatu będziemy dzielić się naszym doświadczeniem, będziemy rozmawiać w kręgach. Będziemy się dotykać z uwagą, obecnością i ze zrozumieniem.
Relacja w dotyku - warsztat dla par
Relacja w dotyku - warsztat dla par
  • Start: 2020-11-11, godzina 18:00
  • Koniec: 2020-11-15, godzina 15:00
W bezkresnych krainach uczuć i emocji, tam gdzie umysł gubi ścieżkę, jedyną naszą nawigacją staje się głębokie Przeczucie i Tęsknota za Połączeniem. Każdy z nas to ma! Wystarczy raz pozwolić to sobie poczuć, aby potem poszukiwać tego wszędzie. Jeśli to czytasz jesteś jednym z najbardziej wytrwałych Poszukiwaczy! W najgłębszych czeluściach swego Serca masz ukrytą Tęsknotę za Połączeniem w Miłości i pragniesz tego ponad wszystko! Po prostu wiesz, że to jest możliwe. Ale aby tam dotrzeć musisz spotkać się ze swoimi blokadami, zrzucić warstwy kurzu swoich przekonań, zdjąć niepasujące już na Ciebie maski. Następnie stanąć w Prawdzie przed samym sobą, swoim partnerem a wreszcie przed całym światem. Dwie samostanowiące o sobie, kochające, akceptujące Istoty mają najbardziej niezwykłą Moc na Ziemi i w Niebie. Ale nie musicie czekać aż każde z Was przejdzie tą drogę oddzielnie. Będąc we wspierającej się relacji możecie szybciej i łatwiej przebyć podróż ku poszerzaniu świadomości. Wszyscy ostatecznie wchodzimy na ten sam szczyt. Jednak drogi nań są różne i każdy wchodzi na swój sposób. Czasem można podążać czyjąś ścieżką lub wytyczać własną. Można samemu, a można z partnerem. Warsztat ten jest zaproszeniem dla Was do podążania szlakiem autentycznej i szczerej komunikacji poprzez Serce i dotyk. Są to dwa narzędzia, które w pierwszym kroku wznoszą nas wyżej aby w następnym być wsparciem w rozpuszczaniu napotkanych trudności i napięć. Pokażemy Wam jak je łączyć i jak z nich korzystać, abyście w swoich relacjach odnaleźli swoją ścieżkę.
Zapraszamy Was do wyruszenia w podróż na szczyt, skąd rozpościera się widok na 100% Horyzontu!
W czasie warsztatu będziemy dzielić się naszym doświadczeniem, będziemy rozmawiać w kręgach. Będziemy się dotykać z uwagą, obecnością i ze zrozumieniem . Będziemy się przy tym komunikować ze sobą samym i ze sobą nawzajem. Będziemy doświadczać wpływu dotyku na myśli i uczucia. Będziemy uczyć się dawać i przyjmować masaż. Wbrew powszechnym opiniom, dotyk nie musi być poprzedzony kursami i dyplomami, żeby miał dobroczynne działanie. Będziemy wspólnie przygotowywać posiłki, będziemy spędzać razem wolny czas.
 
Będziemy dotykać:
siebie samych,
siebie nawzajem,
swoich uczuć, emocji i przekonań,
komunikowania o potrzebach, uczuciach i napięciach,
zaufania, rozluźnienia i poddania, oraz porzucania kontroli.

Być może dzięki temu:
wykorzystacie dotyk i masaż do wspierania się w trudniejszych chwilach,
zyskacie nowy sposób na sprawianie przyjemności partnerowi i sobie jednocześnie.
zbudujecie większą bliskość,
odkryjecie swoją nową pasję – masaż,
będziecie bardziej otwarci i świadomi w swojej parze i w innych relacjach,
będziecie bardziej zrelaksowani.

Kiedy – 11 – 15 listopada 2020r
Gdzie – Ośrodek w Polu https://osrodekwpolu.pl/
Cena – 2900zł/para (w cenie warsztat, nocleg i wyżywienie)
Informacje i zapisy: Robert Stępień 501 075 938 ; kontakt@robertstepien.pl
Bartosz Płazak 502 351 161; bartosz.plazak@gmail.com
 
Prowadzący:
Robert Stępień: Z dotykiem od 20 lat. Zajmuję się masażami i terapiami manualnymi. Poznaję różne formy pracy z ciałem. Integruję je i odkrywam własne. Prowadzę warsztaty głębokiej pracy z ciałem, podczas których dzielę się wiedzą i doświadczeniem. Wierzę, że człowiek jest nieskończoną i niepodzielną istotą, a ciało jest jednym ze sposobów jego manifestacji. Moją pasją jest życie i rozwój. Medytuję, maluję, fotografuję, tańczę, podróżuję, muzykuję, poznaję nowe metody pracy z człowiekiem. Nurkuję w głębiny uczuć i latam w kosmos świadomości z ukochaną Anią.
Anna Zaleska: sumeryjska dusza o słowiańskich korzeniach. Miłośniczka natury, kręcąca z kremami, marzycielka i realistka, fascynatka dotyku i głębokiej pracy z ciałem. Płynie na falach Lomi Lomi Nui poprzez bezkresne przestrzenie ciała, gdzie kompasem jest jej intuicja a nawigacją dotyk miłości. Od zawsze wierząca w Magię, Miłość i Moc! Uwielbia odkrywać nowe lądy na swojej wewnętrznej mapie świadomości dając się prowadzić uczuciom i ukochanemu Robertowi.
 
Bartosz Płazak: prowadzi grupy na warsztatach komunikacji , asertywności, emocjonalności i samoświadomości. Jest pasjonatem odkrywania siebie, relacji, procesów dziejących się w ludziach i grupach, biegu zdarzeń, które okazują się czymś innym niż na pozór się wydaje. Wierzy, że uczenie się najlepiej dzieje się w kontakcie, otwartości, bliskości, bezpiecznej relacji, a tę trzeba budować i odkrywać jednocześnie. Budulcem może to być dotyk, mówienie, patrzenie, ruch, cisza… Twórca i gospodarz ośrodka w Polu i serwisu rozwojowego www.lifefree.pl oraz Holistycznej Szkoły Trenerów.
 
Roma Kaczmarek: prowadzi zajęcia Gimnastyki Słowiańskiej dla Kobiet z elementami pracy z rodem. Zafascynowana człowiekiem i jego rozwojem w ujęciu holistycznym, obejmującym trzy wymiary, tzw. CUD (Ciało, Umysł, Dusza). Zaciekawiona odkrywaniem relacji, a także tego, co zachodzi między ludźmi w kontakcie słów, ciał i spojrzeń, obserwowaniem zjawisk pomiędzy ludźmi, znajdowaniem drogi do porozumienia, bliskości, otwierania tego, co się chce otworzyć, wydarzyć, powiedzieć.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Mazurski Krąg Przygody 2_główne

Mazurski Krąg Przygody

Warsztaty
2021-08-14 - 2021-08-21
Mazurski Krąg Przygody to wyjątkowa impreza tylko dla ojców i synów. To czas, w którym możesz zbudować/pogłębić relacje ze swoim synem. To bezpieczna przestrzeń do przeżywania przygód, wyrażania emocji, zdobywania doświadczeń i dobrej zabawy. To czas, dla Ciebie i twojego syna.
Wioska NVC Wokół stołu na Mazurach

Wioska NVC Wokół stołu na Mazurach

Warsztaty
2021-06-02 - 2021-06-06
Mamy pragnienie nie tylko uczyć NVC, ale też naprawdę go doświadczać. Chcemy Cię zaprosić do wspólnoty, wioski, która żyje NVC. Nie będzie to typowy warsztat. Raczej życie.

Zobacz również