LifeFree.pl

Jak kochać i być kochanym bo za mało czasu ustawienia Hellingera

Jak kochać i być kochanym bo za mało czasu ustawienia Hellingera
Jak kochać i być kochanym bo za mało czasu ustawienia Hellingera
  • Start: 2018-03-10, godzina 09:00
  • Koniec: 2018-03-11, godzina 17:00
  • Miejsce: Bielsko - Biała, Śródmieście. Ul. Bohaterów Warszawy 17/9, 2 piętro.
  • WWW: strona www

Związek - jak w nim twórczo żyć, rozwijać się – kochać – z bliska i dystansu?
Twoje ustawienie lub cudze ujawni duchowe spojrzenie na sytuację związaną z:
rozwodem,
rozstaniem,
brakiem związku,
wychowywaniem samotnie dziecka,
adopcją,
poronieniem,
śmiercią ukochanej osoby,
nieskutecznym staraniem się o dziecko,
trudnościami wychowawczymi dziecka,
sabotażem miłości,
rolą kat - ofiara, rodzic - dziecko, ratownik – potrzebujący,
trójkątem,
zdradą,
lękiem przed bliskością, przyjmowaniem, dawaniem,
trudnościami w relacjach z rodziną partnera,
wcześniejszymi więziami i zobowiązaniami,
ciężkim losem swoim, partnera lub dziecka.


Życie w harmonijnym partnerstwie, to pragnienie większości
z nas, być może nawet nas wszystkich. I chociaż może
się wydawać, że miłość jest czymś co się po prostu przydarza
w życiu, to wiemy, że relacja partnerska, która ma być trwała
i piękna, wymaga zaangażowania (zwłaszcza po pojawieniu się dziecka), a nawet stosowania się do pewnych reguł. Bycie z drugą osobą jest sztuką, i tak jak dotyczy to każdej sztuki, należy najpierw poznać jej dyscyplinę i jej zasady.

Powoli, krok po kroku, w atmosferze szacunku - ku dobrym rozwiązaniom, dla wszystkich razem i każdego z osobna...
ku dobrym rozwiązaniom dla miłości... miłości, która obejmuje sobą rozległą przestrzeń: od przeszłości, po teraźniejszość – do przyszłości.

Uczestnicy warsztatów, które prowadzę oprócz zmian jakie toczą się po ustawieniu zdobywają głębokie wglądy prowadzące ich do zgody na los innych, oddania im szacunku i wzięcia z nowymi siłami ich własnego życia. Te siły będą pochodzić z pokory, którą nabyli dzięki uwikłaniu w cudzy los, wdzięczności za życie, szacunku, który zdobyli i odpowiedzialności branej codziennie – za swoje szczęście i nieszczęście, pozostawiając wszystko co innych przy nich – ze zgodą, z miłością, pomimo wszystko.
Grażyna Szatkowska


Zapraszam!

Na warsztacie: 10 ustawień, wizualizacje, medytacje, ćwiczenia w grupach, panel pytań, - które również są jak ustawienia.

Ustawić będzie można każdy inny ważny dla klienta problem, nie tylko dotyczący tematu warsztatu.
_____________________________________________

TERMIN I HARMONOGRAM WARSZTATU:
10 - 11.03.2018 r.

SOBOTA: 09:00-17:00 (1h przerwy obiadowej)
NIEDZIELA: 09:00 - 17:00 (1h przerwy obiadowej)


CENA:

450,00 – ustawienie, ale 400,00 przy wpłacie rezerwacji do 27.02.
200,00 - reprezentant

WPŁATA REZERWACJI W WYSOKOŚCI 100 zł REZERWUJE MIEJSCE.

FIRMY ZAINTERESOWANE FAKTURĄ PROSZONE SĄ O WYSŁANIE DANYCH DO FAKTURY.

Konto do wpłat:
Gabinet Grażyna Szatkowska
38 1050 1070 1000 0091 4257 6512
tytułem: "10 - 11.03. ustawienie"
lub
"10 - 11.03. reprezentant”

Przy REZYGNACJI z warsztatu w okresie krótszym niż 14 dni poprzedzających warsztat, zwrot rezerwacji nie należy się. Przed tym okresem zwrot całej kwoty rezerwacyjnej


O miejscu na warsztacie decyduje kolejność wpłat rezerwacyjnych. Maksymalna ilość uczestników: 10 z własnym ustawieniem.
__________________________________________________________________
Co to są Ustawienia Systemowe wg Berta Hellingera - Grażyna Szatkowska
Metoda ustawień systemowych wg B. Hellingera jest cennym narzędziem w rozwiązywaniu szczególnie trudnych problemów zdrowotnych, relacyjnych i zawodowych.

Ustawienia pozwalają na odkrycie a następnie uwolnienie uwikłań rodowych wynikających z przejęcia czyjegoś trudnego losu.
Przejęte obciążone losy naszych przodków przyczyniają
się do chorób fizycznych, psychicznych, wypadków, nieszczęść
i niepowodzeń w wielu dziedzinach życia.

Aby w pełni zrozumieć znaczenie tego podejścia, ważnym jest przyjęcie sposobu patrzenia na siebie i swoje trudności z perspektywy systemu a więc, z perspektywy obejmującej wszystkich członków do niego należących.

W systemie jednostka nigdy nie jest brana jako odizolowany element ale jest umieszczona w kontekście relacji z wszystkimi innymi – żyjącymi i umarłymi, także tymi których się nie zna, nigdy nie poznało, lub o których się w rodzinie nie rozmawiało.

Bardzo ważni są byli partnerzy, byli partnerzy naszych rodziców, czasami też dziadków, jeśli był tam szczególny los, rodzeństwo, rodzeństwo rodziców, czasami rodzeństwo dziadków, wszystkie dzieci, zwłaszcza te, których się nie widzi i nie wlicza do rodziny: z byłych związków, poronione, usunięte, oddane, porzucone, chore, tragicznie lub przedwcześnie zmarłe. Ważni są inni, spoza rodziny, którzy swoim życiem czy losem związali się z rodziną w szczególny sposób, szczególny, czyli taki, w którym miejsce miała jakaś tragedia, tajemnica, poświęcenie życia, dorobku itp. To ci, którzy swoim kosztem zrobili miejsce innym, ale też Ci, którzy poprzez swoje sprawstwo przyczynili się do czyjegoś nieszczęścia. Wszyscy źli, również tacy, którzy sobie nie poradzili", życiowo.
Gdy w rodzinie komuś odmówi się należytego szacunku i należytej przynależności do rodziny wraz z jego losem, w późniejszych pokoleniach ktoś będzie musiał reprezentować swoim losem los wykluczonego. To samo w miejscu pracy: często poszczególne działy/funkcje obciążone są pamięcią po byłych pracownikach.
Jeśli kogoś w historii firmy spotkała niesprawiedliwość lub zwyczajny brak docenienia i poszanowania następni będą musieć reprezentować jego los w tej strukturze, reprezentować, czyli powielić. Pamięć dotyczy pomysłodawców, założycieli, byłych właścicieli, byłych pracowników, szczególnie tych którzy „oddali w pracy ich serce i krew”.

Ustawienie ma za zadanie ujawnić destrukcyjną dynamikę podążania za cudzym losem. Proces tego nieświadomego powielania zazwyczaj pozostaje w ukryciu w innych terapiach. Dlatego też człowiek pozostaje w długoletnim dochodzeniu do sedna problemu a osiągnięcie sukcesu przedłuża się w czasie.


Ustawienia systemowe są w ciągłym rozwoju i dziś mają inną postać niż dwadzieścia lat temu. Są one nie tylko techniką terapeutyczną ale także nauką, która bada ruchy duszy.

Dla mnie są one filozofią stosowaną, nauką i dyscypliną, którą praktykuję w swoim życiu. To droga wzrastania do osiągnięcia zgody, pokory, szacunku, miłości wobec losu, życia, rzeczywistości.
W swojej pracy towarzyszę tym, którzy pragnąc zmiany boją się jej lub nie mają nadziei na nią.

Kontakt
INFORMACJE I ZAPISY: Grażyna Szatkowska, 509-020-130 berthellingerwords@wp.pl

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

[Warszawa] LOWEN for MEN. Mój męski ród i ja.

[Warszawa] LOWEN for MEN. Mój męski ród i ja.

Warsztaty
2023-06-23 - 2023-06-25
Siła, która płynie z integracji ciała i umysłu może być odzyskana aby doświadczać pełni w życiu, pracy, miłości i seksie. I do takiego doświadczenia Cię zapraszam - Marcin Poćwiardowski
BUTOH - Noworoczny Warsztat Tańca / New Year’s Dance Workshop

BUTOH - Noworoczny Warsztat Tańca / New Year’s Dance Workshop

Warsztaty
2022-12-28 - 2023-01-01
Zapraszamy na 5 dni doświadczeń 3 japońskich technik pracy ze świadomością ciała-umysłu: * Butoh - taniec 'nowoczesny' (3 h dziennie), * Aikishintaiso - gimnastyka energetyczna aikido (1,5 h dziennie), * Zazen - medytacja Zen (1,5 h dziennie).

Zobacz również

LATAJ JAK PIÓRKO... RAZEM
Warsztaty
poniedziałek, 21 lutego 2022, 12:17

LATAJ JAK PIÓRKO... RAZEM

Z wielką radością i podekscytowaniem zapraszam na sześciodniowy letni warsztat...