LifeFree.pl

Efekt motyla - Warsztat głębokiej pracy z miednicą

Warsztat dla tych, którzy pracują z ciałem w różnych tradycjach i na różnych poziomach i dla tych, którzy chcą pracować głęboko i holistycznie z pozycji miłości.
Efekt motyla - Warsztat głębokiej pracy z miednicą
Efekt motyla - Warsztat głębokiej pracy z miednicą
  • Start: 2021-02-25, godzina 19:00
  • Koniec: 2021-02-28, godzina 14:00

Formuła warsztatu będzie następująca:
spotykamy się w niewielkim gronie w spokojnym miejscu pośród lasów, jezior i pól. Spędzamy razem czas przy nauce, ale także przy wspólnym przygotowywaniu posiłków i jedzeniu. Można też pospacerować po okolicy, lub wspólnie pograć.

Szczegóły samego warsztatu:
Dotykanie obszaru miednicy budzi z głębokiego snu. Budzi wiele wspomnień tego co było pierwszy raz w życiu, tego co seksualne i tego co straszne.
Jednocześnie budzi do tego co piękne i wzniosłe. Budzi Moc. Uwolnienie miednicy może wywołać lawinę zmian w życiu, dokładnie tak jak trzepot skrzydeł motyla, może wywołać tajfun na drugim końcu świata.

Warsztat dla tych, którzy pracują z ciałem w różnych tradycjach i na różnych poziomach i dla tych, którzy chcą pracować głęboko i holistycznie z pozycji miłości.

Będziemy poznawać ciało dotykając i będąc dotykanym. Będziemy poznawać różne techniki pochodzące z terapii powięziowej, masażu tkanek głębokich i terapii punktów spustowych. Będziemy uczyć się obecności i poszerzonej uwagi. Będziemy uczyć się bycia z drugą osobą w procesie, a także bycia ze sobą w tej sytuacji.
Żeby nauczyć się uwalniania miednicy, trzeba przede wszystkim samemu doświadczyć jej uwolnienia. Potem należy wyzbyć się wszelkich pragnień i oczekiwań, oraz wzbudzić swoje pokłady cierpliwości, ciekawości i miłości. Gdy ta praca jest wykonana można dotknąć sacrum. Miejsca największej mocy, przykrytego wstydem i lękiem. Twoim zadaniem jest przeprowadzić sesję wg swej najlepszej wiedzy, korzystając ze swoich umiejętności i podążając za intuicją. Niech każda sesja będzie twoją medytacją, procesem wzrostu i otwierania się na miłość.

Dobra sesja nie polega na zastosowaniu najbardziej wyszukanych technik, albo na sprawianiu bólu, czy prowokowaniu łez. Dobra sesja poszerza świadomość ciała, pozwala dostrzec to co było ukrywane, zaakceptować pojawiające się uczucia i przychodzące wspomnienia, a w konsekwencji uwolnić od oceny i emocji.

Tego zamierzam cię nauczyć, zdając sobie sprawę, że warsztat to dopiero początek, a dalsza praktyka uczyni resztę.

Przyjąłem kilka takich sesji w różnych okresach życia. Pierwsza uwolniła mnie do podróży po świecie. Pojawiło się kilka możliwości i w ciągu roku odwiedziłem Amerykę Północną i Południową. Po drodze wydarzyło się kilka wydarzeń dających głębokie poczucie bycia wolnym człowiekiem. Po kolejnej, równie głębokiej sesji także wyruszyłem w podróż, jednak nie wróciłem już w stare miejsce. Ani fizycznie, ani mentalnie. Moje życie zmieniło się bardzo. I tak właśnie jeden dotyk, jedna sesja, może zmienić całe życie.

Informacje organizacyjne:
Miejsce: OŚrodek rozwojowy w Polu

Kiedy: 25-28 lutego 2021r. Zaczynamy we czwartek kolacją i kręgiem, kończymy w niedzielę po obiedzie.

Cena: 1900 zł zawiera warsztat, pobyt w ośrodku i pełną kuchnię.

Zapisy: zainteresowanych proszę o wysłanie maila na adres: kontakt@robertstepien.pl lub messenger
Zwrotnie wyślę formularz zapisów i nr konta do wpłaty zaliczki.

Prowadzący: Robert Stępień
Kontakt: 501 075 938

strona www: tutaj

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Mazurski Krąg Przygody 2_główne

Mazurski Krąg Przygody

Warsztaty
2021-08-14 - 2021-08-21
Mazurski Krąg Przygody to wyjątkowa impreza tylko dla ojców i synów. To czas, w którym możesz zbudować/pogłębić relacje ze swoim synem. To bezpieczna przestrzeń do przeżywania przygód, wyrażania emocji, zdobywania doświadczeń i dobrej zabawy. To czas, dla Ciebie i twojego syna.
Wioska NVC Wokół stołu na Mazurach

Wioska NVC Wokół stołu na Mazurach

Warsztaty
2021-06-02 - 2021-06-06
Mamy pragnienie nie tylko uczyć NVC, ale też naprawdę go doświadczać. Chcemy Cię zaprosić do wspólnoty, wioski, która żyje NVC. Nie będzie to typowy warsztat. Raczej życie.

Zobacz również