LifeFree.pl

Warsztaty otwarte Holistycznej Szkoły Trenerów we Wrocławiu

Zapraszamy 4. października w godzinach 18:30-20:30 na warsztaty otwarte z projektowania pracy warsztatowej i narzędzi trenerskich. W styczniu 2020 startujemy z kolejną edycją Holistycznej Szkoły Trenerów we Wrocławiu.
Warsztaty otwarte Holistycznej Szkoły Trenerów
Warsztaty otwarte Holistycznej Szkoły Trenerów
  • Start: 2019-10-04, godzina 18:30
  • Koniec: 2019-10-04, godzina 20:30
  • WWW: strona www

Zapraszamy 4. października w godzinach 18:30-20:30 na warsztaty otwarte z projektowania pracy warsztatowej i narzędzi trenerskich.
W styczniu 2020 startujemy z kolejną edycją Holistycznej Szkoły Trenerów we Wrocławiu. Otwarte spotkanie będzie okazją do tego żeby się poznać.
Warsztaty poprowadzi Bartosz Płazak http://hst.edu.pl/trenerzy/ .

WSTĘP DARMOWY
--------------------------------------

OPISY WARSZTATÓW

Projektowanie pracy warsztatowej i narzędzia trenerskie 4. października 18:30-20:30

Projektowanie warsztatów jest kluczową kompetencją trenerską. Na warsztacie przyjrzymy się etapom projektowania warsztatów i działaniom jakie powinien podejmować trener jako projektant. Spojrzymy na narzędzia pracy z grupą. Nazwiemy zależności jakie powinny zachodzić pomiędzy etapami projektu, narzędziami, sposobami prowadzenia a procesem grupowym. Odsłonimy część algorytmu jakim posługujemy się w projektowaniu warsztatów, które wyposażają uczestników w kompetencje, są żywe, pozostawiają na dłużej ślad w pamięci uczestnika.

Każda treść może być przekazana na wiele sposobów a trenerzy opierają na narzędziach i metodyce swój indywidualny styl pracy. Na warsztacie tym poruszymy tematykę różnorodności technik pracy z grupą. Zasygnalizujemy jak dobierać i stosować narzędzia zgodnie z ich funkcjami, celami warsztatu, możliwościami grupy. Odpowiemy na pytanie jak dobierać do własnego warsztatu narzędzia pracy trenera. Wspomnimy jak wykorzystywać narzędzia dla rozwoju procesu grupowego, jakich używać technik dla wzmocnienia przekazu i ułatwienia rozwoju uczestników. Zastanowimy się jak budować warsztat by był on holistyczny.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również

Uważność w kontakcie z końmi
Warsztaty
czwartek, 29 sierpnia 2019, 13:58

Uważność w kontakcie z końmi

Horse Assisted Education to metoda prowadzenia programów rozwojowych z udziałem...