LifeFree.pl

Warsztaty otwarte Holistycznej Szkoły Trenerów w Warszawie

Zapraszamy 8. listopada w godzinach 18:30-20:30 na warsztaty otwarte z narzędzi pracy trenera. Na przełomie listopada i grudnia 2019 startujemy z kolejną edycją Holistycznej Szkoły Trenerów w Warszawie.
Warsztaty otwarte Holistycznej Szkoły Trenerów
Warsztaty otwarte Holistycznej Szkoły Trenerów
  • Start: 2019-11-08, godzina 18:30
  • Koniec: 2019-11-08, godzina 20:30
  • WWW: strona www

Zapraszamy 8. listopada w godzinach 18:30-20:30 na warsztaty otwarte z narzędzi pracy trenera.
Na przełomie listopada i grudnia 2019 startujemy z kolejną edycją Holistycznej Szkoły Trenerów w Warszawie. Otwarte spotkanie będzie okazją do tego żeby się poznać.
Warsztaty poprowadzi Bartosz Płazak http://hst.edu.pl/trenerzy/ .

WSTĘP DARMOWY
--------------------------------------

OPISY WARSZTATÓW

Narzędzia trenerskie 8. listopada 18:30-20:30

Każda treść może być przekazana na wiele sposobów a trenerzy opierają na narzędziach i metodyce swój indywidualny styl pracy. Na warsztacie tym poruszymy tematykę różnorodności technik pracy z grupą. Zasygnalizujemy jak dobierać i stosować narzędzia zgodnie z ich funkcjami, celami warsztatu, możliwościami grupy. Odpowiemy na pytanie jak dobierać do własnego warsztatu narzędzia pracy trenera. Wspomnimy jak wykorzystywać narzędzia dla rozwoju procesu grupowego, jakich używać technik dla wzmocnienia przekazu i ułatwienia rozwoju uczestników. Zastanowimy się jak budować warsztat by był on holistyczny.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

krąg przygody główne

Mazurski Krąg Przygody

Warsztaty
2020-08-15 - 2020-08-22
Mazurski Krąg Przygody to wyjątkowa impreza tylko dla ojców i synów. To czas, w którym możesz zbudować/pogłębić relacje ze swoim synem. To bezpieczna przestrzeń do przeżywania przygód, wyrażania emocji, zdobywania doświadczeń i dobrej zabawy. To czas, dla Ciebie i twojego syna.
Podaruj warsztaty w Szkole Impro

Podaruj warsztaty w Szkole Impro

Warsztaty
2020-06-30
Szukasz oryginalnego prezentu? Już dziś możesz podarować warsztaty z improwizacji teatralnej bliskiej osobie. Na urodziny, imieniny, z okazji świąt, rocznicy lub innego ważnego wydarzenia. Sprawdź naszą ofertę przygotowaną wspólnie z Super Prezenty.

Zobacz również