LifeFree.pl

Warsztaty otwarte Holistycznej Szkoły Trenerów w Warszawie

Zapraszamy 11. października w godzinach 18:30-20:30 na warsztaty otwarte z projektowania pracy warsztatowej. Na przełomie listopada i grudnia 2019 startujemy z kolejną edycją Holistycznej Szkoły Trenerów w Warszawie.
Warsztaty otwarte Holistycznej Szkoły Trenerów
Warsztaty otwarte Holistycznej Szkoły Trenerów
  • Start: 2019-10-11, godzina 18:30
  • Koniec: 2019-10-11, godzina 20:30
  • WWW: strona www

Zapraszamy 11. października w godzinach 18:30-20:30 na warsztaty otwarte z projektowania pracy warsztatowej.
Na przełomie listopada i grudnia 2019 startujemy z kolejną edycją Holistycznej Szkoły Trenerów w Warszawie. Otwarte spotkanie będzie okazją do tego żeby się poznać.
Warsztaty poprowadzi Bartosz Płazak http://hst.edu.pl/trenerzy/ .

WSTĘP DARMOWY
--------------------------------------

OPISY WARSZTATÓW

Projektowanie pracy warsztatowej 11. października 18:30-20:30

Projektowanie warsztatów jest kluczową kompetencją trenerską. Na warsztacie przyjrzymy się etapom projektowania warsztatów i działaniom jakie powinien podejmować trener jako projektant. Spojrzymy na narzędzia pracy z grupą. Nazwiemy zależności jakie powinny zachodzić pomiędzy etapami projektu, narzędziami, sposobami prowadzenia a procesem grupowym. Odsłonimy część algorytmu jakim posługujemy się w projektowaniu warsztatów, które wyposażają uczestników w kompetencje, są żywe, pozostawiają na dłużej ślad w pamięci uczestnika.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

krąg przygody główne

Mazurski Krąg Przygody

Warsztaty
2020-08-15 - 2020-08-22
Mazurski Krąg Przygody to wyjątkowa impreza tylko dla ojców i synów. To czas, w którym możesz zbudować/pogłębić relacje ze swoim synem. To bezpieczna przestrzeń do przeżywania przygód, wyrażania emocji, zdobywania doświadczeń i dobrej zabawy. To czas, dla Ciebie i twojego syna.
Podaruj warsztaty w Szkole Impro

Podaruj warsztaty w Szkole Impro

Warsztaty
2020-06-30
Szukasz oryginalnego prezentu? Już dziś możesz podarować warsztaty z improwizacji teatralnej bliskiej osobie. Na urodziny, imieniny, z okazji świąt, rocznicy lub innego ważnego wydarzenia. Sprawdź naszą ofertę przygotowaną wspólnie z Super Prezenty.

Zobacz również