LifeFree.pl

Warsztat Uważność i Zdrowie "Oswoić ból"

Serdecznie zapraszamy na pierwszy w cyklu „Uważność i zdrowie” warsztat, który może okazać się pomocny w łagodzeniu dolegliwości (dyskomfortu) psychofizycznego.
Warsztat Uważność i Zdrowie "Oswoić ból"
Warsztat Uważność i Zdrowie "Oswoić ból"
  • Start: 2018-09-15, godzina 10:00
  • Koniec: 2018-09-16, godzina 14:00
  • Miejsce: Rozwijalnia, ul. J. Chełmońskiego 30, 51-630 Wrocław
  • WWW: strona www

Warsztat otwarty jest dla każdego kto posiada doświadczenie medytacyjne. W formularzu zapisu prosimy o krótki opis doświadczenia.

Według badań klinicznych praktyka uważności ma działanie przeciwbólowe. Jak to możliwe?
Świadomy oddech, łagodny ruch, uważność w codziennych czynnościach. I ponad wszystko AKCEPTACJA.
Codzienne 10-20-minutowe praktyki medytacyjne mogą pomóc w zmniejszaniu intensywności bólu fizycznego i napięcia z nim związanego pozwalając na spokojniejsze życie i funkcjonowanie z nimi.

Zaczniemy poznawać swoje nawyki związane z oddychaniem oraz sprawdzać się jak można użyć naturalnego rytmu oddechu, aby być z bólem lub stresem.
Łagodny ruch pozwoli nam na zwiększenie świadomości ciała, przyglądnięcie się temu co sygnalizuje nam nasze ciało oraz móc przeniesienie tej jakości uwagi do codziennego życia i czynności nawet tych najbardziej prozaicznych.
Uważność na co dzień to przede wszystkim akceptacja siebie takim jakimi jesteśmy oraz tego, że mamy prawo do tego aby czuć się gorzej i móc zadbać o siebie.

DATY:
15 -16.09.2018r.
W sobotę w godzinach 10:00-17:00, a w niedzielę w godzinach 10:00 – 14:00.

PROWADZĄCY:
Anna Zubrzycki i Krystyna Boroń Krupińska

MIEJSCE:
Dom Twórczego Życia "Rozwijalnia" - ul.Chełmońskiego 30, Wrocław

KOSZT:
500zł

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfJBGG-kYtD65ceRH7pWeLn_ciFtLyfBuDuP-b5AHOXu5sdoA/viewform

KONTAKT:
mapoland.info@gmail.com

Strona webowa Mindfulness Association Polska: www.mindfulnessassociation.org.pl

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

krąg przygody główne

Mazurski Krąg Przygody

Warsztaty
2020-08-15 - 2020-08-22
Mazurski Krąg Przygody to wyjątkowa impreza tylko dla ojców i synów. To czas, w którym możesz zbudować/pogłębić relacje ze swoim synem. To bezpieczna przestrzeń do przeżywania przygód, wyrażania emocji, zdobywania doświadczeń i dobrej zabawy. To czas, dla Ciebie i twojego syna.
Podaruj warsztaty w Szkole Impro

Podaruj warsztaty w Szkole Impro

Warsztaty
2020-06-30
Szukasz oryginalnego prezentu? Już dziś możesz podarować warsztaty z improwizacji teatralnej bliskiej osobie. Na urodziny, imieniny, z okazji świąt, rocznicy lub innego ważnego wydarzenia. Sprawdź naszą ofertę przygotowaną wspólnie z Super Prezenty.

Zobacz również