LifeFree.pl

Vedic Art Katowice - część II

Czy to początek, czy koniec, koniec czy początek. Transformacja, poszukiwanie w twórczy sposób. 9-10.03 oraz 23-24.03
Vedic Art Katowice
Vedic Art Katowice
  • Start: 2019-03-23, godzina 10:00
  • Koniec: 2019-03-24, godzina 17:00
  • Miejsce: Nowy Paradygmat, Katowice, ul. Anioła 2
  • Limit miejsc: 20
  • Wstęp: 700zł za 2 weekendy
  • WWW: strona www

Czy to początek, czy koniec, koniec czy początek. Transformacja, poszukiwanie w twórczy sposób. Malujesz i zapominasz kiedy zacząłeś/łaś, nie wiesz kiedy skończyć. Nie masz planu, jesteś w tym wolny/a. Jest Ci obojętne co z tego wyjdzie, ważniejszy jest proces. Sięgasz do siebie, wyciągasz kawałek po kawałku i oglądasz z każdej strony. Albo malujesz, a wszystko po prostu jakoś się samo dzieje. Czujesz radość, zdziwienie, smutek, poruszenie, nic-a-nic, błogość albo dreszcze – masz zaufanie, wiesz, że cokolwiek się dzieje jest dobre.

PRZEBIEG: Malujemy, malujemy, malujemy... każdy dla siebie, bez porównywania. Kolory, kształty, kontrasty, soczyste przebłyski. Pochłonięci przez płótno i farby, dajemy się ponieść temu co jest. Vedic Art poprzez swoje zasady daje szansę na spotkanie ze sobą, poszerzenie świadomości, transformację starego w nowe. Konkretna metoda i konkretne zasady. To poszukiwanie tego co otwiera nas na przestrzeń, stajemy się jednym z wszystkim, stan połączenia, spójności i pełni. Zasady tworzą ramę do swobodnego malowania i odkrywania siebie i pokładów twórczości. Metoda zmienia, transformuje, otwiera, pobudza. 

2 weekendy, minimum 30 godzin zajęć. Pierwszy bądź drugi stopień - 17 zasad Vedic Art. W trakcie warsztatu przedstawię Wam metodę zgodnie z intencją twórcy - Curta Kallmana. W trakcie warsztatów każdy maluje około 9 obrazów (czasem mniej, czasem więcej). Nie trzeba umieć malować. Warsztat jest dedykowany wszystkim tym, którzy jeszcze nigdy nie zetknęli się z Vedic Art - Stopień Pierwszy, jak i tych którzy chcą kontynuować i zgłębiać bardziej tą metodę - Stopień Drugi.

DLA KOGO? Zapraszam każdego, bez względu na wiek, umiejętności, doświadczenia. Artystów, amatorów, zawodowców, początkujących. Tych co poszukują impulsu do zmiany, chcących pobudzać swoją kreatywność, szukających tego co jest dla nas dobre i naturalne. 

JAK? Będziesz potrzebować materiały malarskie: 
• komplet farb akrylowych 
• minimum 9 podobrazi (to są płótna bawełniane naciągnięte na ramę, gotowe do malowania, różne rozmiary)
• paleta lub podkładka (może być kawałek tektury) do mieszania farb, pędzle, ubranie do pobrudzenia,
• różne materiały do tworzenia faktur (opcjonalnie) (np. brokaty ryż, piasek, kamyki, guziki, nitki... i wszystko inne co przyjdzie Ci do głowy),
• do struktury (opcjonalnie) – pasty modelujące, kleje, grunt akrylowy itp.,

Jestem w stanie przygotować dla Ciebie pełen zestaw materiałów (proszę o kontakt bezpośredni) 

INWESTYCJA: 350zł/ weekend (to specjalny warsztat, zapytaj o zniżkę :))

Wpłaty: 36 1600 1462 1873 8588 2000 0001


ZNIŻKI: dzieci uczestników (12-16 lat) bezpłatnie (Warunek – własne materiały), uczniowie i studenci studiów dziennych – 50% taniej, osoby, które ukończyły I i II stopień Vedic Art –100zł za jeden dzień warsztatów


KIEDY: 9-10.03.2019 oraz 23-24.03.2019


PROWADZENIE: Agata Brzóska – trenerka Vedic Art. II stopnia, założycielka Fundacji Pole Rozwoju

Wiecej informacji o naszych działaniach: www.polerozwoju.pl

 

Kontakt
Agata: biuro@polerozwoju.pl

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również

Introductory Course to Processwork
Warsztaty
piątek, 07 czerwca 2019, 15:05

Introductory Course to Processwork

2 years ongoing group: Introduction to Process-Oriented Psychology (POP). Processwork, also...