LifeFree.pl

Uzdrawianie kobiecości. Warsztat oddechowy. Warszawa

Droga Kobieto zapraszam Cię na warsztat uzdrawiający, na którym będziesz mogła zanurzyć się w głębię swojej kobiecości i poprzez oddech, świadomość i serce doświadczyć mocy swojej kobiecej Esencji.
Uzdrawianie kobiecości. Warsztat oddechowy. Warszawa
Uzdrawianie kobiecości. Warsztat oddechowy. Warszawa
  • Start: 2020-04-25, godzina 10:00
  • Koniec: 2020-04-26, godzina 17:30
  • WWW: strona www

Droga Kobieto zapraszam Cię na warsztat uzdrawiający, na którym będziesz mogła zanurzyć się w głębię swojej kobiecości i poprzez oddech, świadomość i serce doświadczyć mocy swojej kobiecej Esencji.
Każda z nas ma ogromny potencjał, aby stać się spełnioną kobietą, czerpiącą radość ze swojej seksualności, ciała i swoich niepowtarzalny jakości.
Kiedy zaczynasz świadomie oddychać, otwierasz się na możliwość odkrycia i uwolnienia emocji i przekonań, które utrzymują Cię w starych nawykach zachowań i myślenia o sobie i swoim życiu. Pojawia się wtedy przestrzeń, abyś mogła doświadczyć siebie autentycznej i prawdziwej. Zaczynasz też rozwijać swoje kobiece jakości: mądrość, otwartość, połączenie, zaufanie, oddanie i spontaniczną kreatywność, które przenoszą Cię w całkowicie nowy wymiar doświadczania siebie jako Kobiety.

Na tym warsztacie będziesz mogła:
- Przejść krok po kroku uzdrawianie swojej indywidualnej kwestii związanej z kobiecością, ciałem i seksualnością.

- Poczuć i głębiej doświadczyć swojej kobiecości: Jak siebie widzę jako kobietę? Jak odczuwam swoją kobiecość? Jakie przekonania oddzielają mnie od tego, abym mogła w pełni realizować swój kobiecy potencjał? Jakie wzorce potrzebuję uwolnić i zmienić, abym mogła w pełni cieszyć się swoją kobiecością?

- Pogłębić odczuwanie siebie, swojego kobiecego ciała, piersi, miednicy, brzucha. Nauczyć się czuć swoje ciało od środka, akceptować je, doceniać i lubić, wyczuwać jego potrzeby i za nimi podążać. Zbudować czułą relację z ciałem i uwolnić się od zewnętrznego i instrumentalnego spostrzegania go.

- Objąć świadomością obszary związane ze swoją seksualnością. Nauczyć się świadomego odczuwania przepływu energii seksualnej i wykorzystywaniem jej do zwiększenia swojej witalności, dobrego samopoczucia oraz kreatywności i sprawczości w tworzeniu swojego życia i relacji.

- Dowiedzieć się czym jest koherencja serca i jak tworzyć dla siebie przestrzeń uzdrawiania w miłości i akceptacji.

- Nauczyć się jak dostrajać się do swojego potencjału i rozwijać swoje kobiece jakości: mądrość, otwartość, połączenie, zaufanie, oddanie i spontaniczną kreatywność.

- Stworzyć swoją Nową Wizję Kobiecości.

Techniki oddechowe, których doświadczysz na warsztacie:

- Barometr i Kompas Oddechu - techniki pozwalające pogłębić odczuwanie oddechu i wzmocnienie świadomość siebie i swojego ciała

- Pełnia Oddechu - pozwoli Ci poszerzyć oddech, głębiej doświadczyć swojego ciała, poczuć je od środka, rozwinąć miękkość, akceptację i czułość do siebie, objąć te obszary, których do tej pory nie byłaś świadoma

 - Oddychanie czakrami - w tej technice nauczysz się podnoszenia poziomu energii poprzez koncentrację na poszczególnych centrach energetycznych i doświadczanie przepływu energii między nimi

- Oddychanie do serca i Medytacja serca - techniki pozwalające doświadczyć koherencji serca i rozwijanie kobiecych jakości i uczuć

- Breathflow - technika przygotowująca do indywidualnej sesji oddechowej

- Godzinna sesja oddechowa - praca z wybranym tematem i intencją, pozwalająca na głęboką transformację w obszarze emocji, przekonań i wzorców, poszerzająca świadomość we wszystkich wymiarach.

Warsztat ten częścią PROJEKTU ODDECH KOBIETY, który obejmuje warsztaty, spotkania oraz sesje indywidualne i grupowe, dedykowane specjalnie Kobietom, które zainteresowane są ścieżką oddechu.

TERMIN: 25-26 kwietnia, sobota g. 10-19, niedziela, g. 10-17.30

MIEJSCE: Saska Kępa, dokładny adres zostanie podany po wpłaceniu zaliczki

CENA: 450 zł

ZAPISY:
Warunkiem uczestnictwa w warsztacie jest wpłacenie zaliczki w wysokości 100 zł na konto oraz przesłanie zgłoszenia drogą mailową: magnetyczna@magdabetlej.pl

Dane do przelewu:
Magdalena Przeździak-Betlej , 38 1140 2017 0000 4602 0641 0015, tytuł: Uzdrawianie kobiecości
Reszta płatna na miejscu.

Jeśli chcesz o coś zapytać, zapraszam do kontaktu : tel. 502 599 442, mail: magnetyczna@magdabetlej.pl

O MNIE:
Od wielu lat zgłębiam z pasją i zachwytem ścieżkę kobiecej duchowości. Przez ten czas tak bardzo zmieniła się moja relacja ze sobą, tak inaczej czuję się jako kobieta, tyle radości sprawia mi bycie w bliskości ze swoimi kobiecymi jakościami, ze swoim ciałem i oddechem. A im bliżej jestem ciała i oddechu, tym łatwiej mi odnaleźć drogę do swojego serca i duszy. Idąc za głębokim pragnieniem podzielenia się tymi doświadczeniami i wglądami od kilku lat prowadzę kobiece kręgi i warsztaty.
Mam wieloletnie doświadczenie pracy z ludźmi, zarówno w sesjach indywidualnych jak i w prowadzeniu grup. Moja praktyka obejmuje obszary związane z pracą ze świadomością, ciałem i oddechem. Przez wiele lat byłam trenerką MA-URI Healing Arts, holistycznej metody uzdrawiania wywodzącej się z Nowej Zelandii. Od kilku lat uczę się Tantry, Szamanizmu i Bioenergetyki w szkole The Path of Transformation u Johna Hawkena w Czechach. Jestem trenerem i praktykiem oddechu w trakcie Profesjonalnego Treningu Oddechowego w Instytucie Michała Godlewskiego.
Prowadzę warsztaty i indywidualne sesje oddechowe.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Miedzy Niebem a Ziemią

Miedzy Niebem a Ziemią

Warsztaty
2020-09-26 - 2020-09-27
Najnowszy warsztat z cyklu ZASTOSOWANIE TAŃCÓW W KRĘGU i elementów terapii tańcem i ruchem w pracy grupowej. Dla wszystkich zainteresowanych rozwojem osobistym przez ruch i taniec, a także dla terapeutów, pedagogów, coachów i trenerów. Tym razem będziemy tańczyć pochodzące z różnych kultur, a tańczone w kręgu, tańce łączące motywy nieba i ziemi.
krąg przygody główne

Mazurski Krąg Przygody

Warsztaty
2020-08-15 - 2020-08-22
Mazurski Krąg Przygody to wyjątkowa impreza tylko dla ojców i synów. To czas, w którym możesz zbudować/pogłębić relacje ze swoim synem. To bezpieczna przestrzeń do przeżywania przygód, wyrażania emocji, zdobywania doświadczeń i dobrej zabawy. To czas, dla Ciebie i twojego syna.

Zobacz również

Podaruj warsztaty w Szkole Impro
Warsztaty
czwartek, 12 grudnia 2019, 20:25

Podaruj warsztaty w Szkole Impro

Szukasz oryginalnego prezentu? Już dziś możesz podarować warsztaty z improwizacji...