LifeFree.pl

Ugruntowanie i zakorzenienie w ciele

I Warsztat wprowadzający do cyklu spotkań Kręgu Świadomości Ciała. Przeniesiemy swoją uwagę z umysłu na ciało po to, by mocniej się w nim osadzić, rozpoznać jego potrzeby i funkcje oraz doświadczyć głębokiego połączenia z życiową energią. Źródło życia bije w naszym ciele, jest wibracją, przepływem, ciepłem, gracją i lekkością. Żeby tego doświadczyć, trzeba zejść do samego dołu, stanąć mocno na ziemi i ugruntować się oraz połączyć z tym, co żywe.
Krąg Świadomości Ciała – wspólnota integralna
Krąg Świadomości Ciała – wspólnota integralna
  • Start: 2018-01-27, godzina 09:00
  • Koniec: 2018-01-28, godzina 19:00
  • Miejsce: Łękawica koło Wadowic, Ośrodek Źródło
  • Limit miejsc: 14
  • Wstęp: 260 zł
  • WWW: strona www

I Warsztat wprowadzający do cyklu spotkań Kręgu Świadomości Ciała. Przeniesiemy swoją uwagę z umysłu na ciało po to, by mocniej się w nim osadzić, rozpoznać jego potrzeby i funkcje oraz doświadczyć głębokiego połączenia z życiową energią. Źródło życia bije w naszym ciele, jest wibracją, przepływem, ciepłem, gracją i lekkością. Żeby tego doświadczyć, trzeba zejść do samego dołu, stanąć mocno na ziemi i ugruntować się oraz połączyć z tym, co żywe. W pracy będziemy korzystać przede wszystkim z technik rozwijanych na gruncie bioenergetyki.

UCZESTNIKIEM Kręgu Świadomości Ciała może być osoba pełnoletnia, gotowa do odważnego odkrywania siebie i wchodzenia w relacje z innymi uczestnikami. Krąg Świadomości Ciała nie jest przestrzenią, gdzie stosuje się procedury psychoterapeutyczne. Krąg jest wspólnotą ludzi nastawionych na rozwój, a nie leczenie. Dlatego uczestnikiem może być wyłącznie osoba, która nie leczy się psychiatrycznie i nie znajduje się w kryzysie.
Krąg składa się z min. 8 - maks. 14 osób.

Spotkania warsztatowe Kręgu odbywają się raz lub dwa razy w miesiącu, w weekendy w ośrodku „Źródło” mieszczącym się w Łękawicy koło Wadowic. Zaplanowany jest także siedmiodniowy warsztat w długi weekend majowy. Trzy pierwsze spotkania są otwarte. 
UWAGA! Od czwartego spotkania grupa ma charakter zamknięty. 
Po zakończeniu cyklu warsztatów istnieje możliwość kontynuowania spotkań Kręgu w oparciu o wspólnie ustalone zasady.

Noclegi w wieloosobowych salach na materacach. Do dyspozycji są dwie łazienki.
Wyżywienie wegańskie, bezcukrowe, oparte na lokalnych produktach. Posiłki są przygotowywane wspólnie przez uczestników z produktów zakupionych wcześniej przez organizatorów.

Porządek dnia:
sobota
- 9.00 -10.00 – przyjazd, zakwaterowanie, herbata
- 10.00 - 13.00 – sesja poranna
- 13.00 – 16.00 – przerwa obiadowa
- 16.00 – 19.00 – sesja popołudniowa
- 19.00 – 20.00 – kolacja
- 20.00 – 22.00 – sesja wieczorna nieformalna (muzykowanie, śpiewy, taniec, przytulanki, medytacja, ognisko)
niedziela
- 7.00 – 7.45 - medytacja (dla chętnych)
- 8.00 – 9.00 - śniadanie
- 9.00 – 13.00 – sesja poranna
- 13.00 – 16.00 – przerwa obiadowa
- 16.00 – 18.00 - sesja popołudniowa
- 18.00 – 19.00 – kolacja

Koszt: nocleg 20 zł/doba, składka na jedzenie 15 zł/dzień, udział w spotkaniu 260 zł (weekend).

Zgłoszenia i dodatkowe informacje: wyłącznie telefonicznie 502868412. Zaproszenie do Kręgu nastąpi po obyciu rozmowy wstępnej.
Na I warsztat należy się zgłosić do 20 stycznia 2018, wpłacając zaliczkę 50 zł.
Organizatorzy zastrzegają możliwość odwołania warsztatu na tydzień przed jego odbyciem, zwracając wpłacone kwoty za udział.

Prowadzący: 
Ryszard Kulik, doktor psychologii, trener, pisarz i publicysta. Posiada 28-letnie doświadczenie w pracy z grupami w obszarze rozwoju osobistego. Miłośnik przyrody i prostego życia. Praktykuje od kilkunastu lat medytację zen. Jego misją jest towarzyszenie ludziom w przekraczaniu oddzielenia od siebie, innych oraz przyrody.

Współorganizatorka:
Barbara Wojtaszek, polonistka, anglistka, blogerka, zainteresowana pracą z ciałem, dzikością i zdrowym odżywianiem w ujęciu holistycznym.

Kontakt
Ryszard Kulik: tel. 502868412

Tagi

Ludzie

Ryszard Kulik

Ryszard Kulik

Trener
doktor psychologii, trener rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne (rekomendacja II st.) Od 26 lat zaangażowany w prowadzenie grup w ramach edukacji psychologicznej i ekologicznej.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Mazurski Krąg Przygody 2_główne

Mazurski Krąg Przygody

Warsztaty
2021-08-07 - 2021-08-14
Mazurski Krąg Przygody to wyjątkowa impreza tylko dla ojców i synów. To czas, w którym możesz zbudować/pogłębić relacje ze swoim synem. To bezpieczna przestrzeń do przeżywania przygód, wyrażania emocji, zdobywania doświadczeń i dobrej zabawy. To czas, dla Ciebie i twojego syna.
Głębokie Poczucie Własnej Wartości

Głębokie Poczucie Własnej Wartości

Warsztaty
2020-11-27 - 2020-11-29
Poczucie wartości to bardzo kompleksowy temat. Dotyka wszystkich obszarów naszego życia. W zależności od dostępu do niego podejmujemy wyzwania jakie stają na naszej drodze bądź nie. Od głębokiego poczucia własnej wartości zależy jakość naszych relacji, pracy i satysfakcji jaką czerpiemy z każdego dnia.

Zobacz również

Miedzy Niebem a Ziemią
Warsztaty
piątek, 26 czerwca 2020, 09:35

Miedzy Niebem a Ziemią

Najnowszy warsztat z cyklu ZASTOSOWANIE TAŃCÓW W KRĘGU i elementów...