LifeFree.pl

Trening uważności w relacjach

Celem treningu uważności jest pogłębienie rozumienia siebie w relacjach z innymi ludźmi, sobą samym i światem. Dzięki temu treningowi zobaczysz się w lustrze świadomości innych ludzi, uzyskasz wgląd w to, czego sam nie jesteś w stanie zobaczyć, skupiając się na codziennym życiu. Na treningu zetkniesz się z tą częścią Ciebie, która domaga się uwagi, a na co dzień dostaje jej zbyt mało. Poznasz więc siebie lepiej, uzyskasz wskazówki pomagające zmniejszyć codzienne trudności w kontakcie ze sobą i z innymi.
Trening uważności w relacjach
Trening uważności w relacjach
 • Start: 2018-07-03, godzina 12:00
 • Koniec: 2018-07-08, godzina 12:00
 • Miejsce: Ośrodek rozwoju w Polu
 • Wstęp: 1 149 zł (z noclegiem) + 100 zł wyżywienie
 • WWW: strona www

Trening uważności w relacjach

Zapraszamy do udziału w treningu uważności w relacjach. Jego celem jest pogłębienie rozumienia siebie w relacjach z innymi ludźmi, sobą samym i światem. Dzięki temu treningowi zobaczysz się w lustrze świadomości innych ludzi, uzyskasz wgląd w to, czego sam nie jesteś w stanie zobaczyć, skupiając się na codziennym życiu. Na treningu zetkniesz się z tą częścią Ciebie, która domaga się uwagi, a na co dzień dostaje jej zbyt mało. Poznasz więc siebie lepiej, uzyskasz wskazówki pomagające zmniejszyć codzienne trudności w kontakcie ze sobą i z innymi ludźmi.

Dzięki udziałowi w tym treningu:

 • podniesiesz umiejętności komunikacyjne
 • rozwiniesz umiejętność budowania relacji
 • pogłębisz samoświadomość
 • umocnisz się w sobie
 • wzmocnisz kontakt z ciałem i emocjami
 • uzyskasz szereg inspiracji od uczestników i trenerów.

 

Metody pracy

Trening będzie oparty na interakcjach grupowych. Stosowane metody to przede wszystkim praca na procesie grupowym i ćwiczenia pogłębiające – indywidualne, w parach, podgrupach i na forum. W toku treningu skupimy się na odbywających się tu i teraz interakcjach. Trening nie jest terapią grupową i nie będą w czasie jego trwania poruszane problemy uczestników z przeszłości.

Obok pracy grupowej na treningu będziemy proponować ćwiczenia uważności związane z świadomością ciała i umysłu oraz prace wglądowe w przestrzeni otaczającej nas przyrody.

Miejsce pracy

Gajrowskie – ekologiczny dom ze słomy i gliny w miejscowości Gajrowskie na Mazurach. Nasze miejsce pracy położone jest w dzikiej puszczy Boreckiej, wśród lasów i jezior, w maleńkiej, liczącej 17 domostw wsi mazurskiej. Dom dzięki materiałom w niemal 100% naturalnym i pochodzącym z odzysku ma niesamowitą atmosferę i znakomicie wspiera wyprawy w siebie. Jego położenie z dala od siedzib ludzkich, cywilizacji, sklepów i dróg zachęca do wspólnotowego bycia. Razem więc przygotowujemy posiłki i dbamy o dom. Jednocześnie każdy uczestnik może mieć niemal dowolną ilość przestrzeni do doświadczania samotności, medytacji, kontemplacji, kontaktu z przyrodą. Dysponujemy własnym lasem, stawem, górą z miejscem widokowym, 17ha łąk.

Więcej o miejscu naszej pracy na stronie: Ośrodek Rozwoju w Polu.

 

Prowadzący

Ryszard Kulik i Bartosz Płazak

Trenerzy treningu interpersonalnego, rekomendowani przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne (rekomendacja II stopnia). Pomysłodawcy i twórcy Holistycznej Szkoły Trenerów. Praktycy rozwoju osobistego, uważności, medytacji, pracy z grupami.

 

Organizator

Organizatorem jest Holistyczna Szkoła Trenerów.

 

Tagi

Ludzie

Ryszard Kulik

Ryszard Kulik

Trener
doktor psychologii, trener rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne (rekomendacja II st.) Od 26 lat zaangażowany w prowadzenie grup w ramach edukacji psychologicznej i ekologicznej.
Bartosz Płazak

Bartosz Płazak

Trener
Trener kompetencji społecznych. Posiada rekomendacje trenerskie I i II stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, specjalizuje się w szkoleniach kształtujących kompetencje społeczne: trenerskie, liderskie , handlowe i obszaru efektywności osobistej.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Galerie zdjęć

Warto przeczytać

krąg przygody główne

Mazurski Krąg Przygody

Warsztaty
2020-08-15 - 2020-08-22
Mazurski Krąg Przygody to wyjątkowa impreza tylko dla ojców i synów. To czas, w którym możesz zbudować/pogłębić relacje ze swoim synem. To bezpieczna przestrzeń do przeżywania przygód, wyrażania emocji, zdobywania doświadczeń i dobrej zabawy. To czas, dla Ciebie i twojego syna.
Podaruj warsztaty w Szkole Impro

Podaruj warsztaty w Szkole Impro

Warsztaty
2020-06-30
Szukasz oryginalnego prezentu? Już dziś możesz podarować warsztaty z improwizacji teatralnej bliskiej osobie. Na urodziny, imieniny, z okazji świąt, rocznicy lub innego ważnego wydarzenia. Sprawdź naszą ofertę przygotowaną wspólnie z Super Prezenty.

Zobacz również