LifeFree.pl

The Natural Man. Intensywne odosobnienie dla mężczyzn

STOWARZYSZENIE „U ŹRODŁA” oraz OŚRODEK ROZWOJU OSOBISTEGO I DUCHOWEGO „TU I TERAZ” W NOWYM KAWKOWIE www.u-zrodla.pl www.tuiteraz.eu zapraszają 20-25 listopada 2018 na warsztat THE NATURAL MAN. INTENSYWNY RETREAT DLA MĘŻCZYZN. PROWADZĄ: PUSHAN GOVIND I ADHIRAJ.
The Natural Man. Intensywne odosobnienie dla mężczyzn
The Natural Man. Intensywne odosobnienie dla mężczyzn
  • Start: 2018-11-20, godzina 18:00
  • Koniec: 2018-11-25, godzina 14:00
  • Miejsce: Tu i Teraz, Nowe Kawkowo 52 A, gmina Jonkowo, 11-042 Nowe Kawkowo
  • WWW: strona www

„The Natural Man” to intensywny proces, w którym mężczyzna spotyka mężczyznę, odkrywa i wyraża swoją prawdziwą naturę,
odzyskuje połączenie ze swoją witalnością i wykracza swoją energią poza ograniczenia przeszłości.

Podczas warsztatu w bezpiecznych warunkach wejdziemy w obszary, które domagają się uwagi i uzdrowimy to, co nie zostało dokończone w naszym procesie stawania się mężczyzną.

Na przestrzeni historii my mężczyźni spotykaliśmy się i stworzyliśmy potężną energię z unikalnymi jakościami manifestującymi się zewnętrzną ekspansją i kreacją. Teraz nadszedł czas, aby również razem poprzez spotkanie z innymi mężczyznami doświadczyć ekspansji wewnętrznej.

Kiedy jesteśmy połączeni w sposób naturalny z naszą męską energią, pozwala nam to być osadzonym w ciele i w naszej życiowej energii. To prowadzi do naturalnej ekspresji naszych emocji i podążania za impulsami podróży i przygody, które oferuje życie.
Jednym z największych wyzwań, z którymi spotykamy się jako mężczyźni, to połączenie się z naszym sercem i jego naturalnymi jakościami. Otwarcie serca wzbogaca nasze serce radością, niewinnością, współpracą, przyjaźnią i zabawą.

Podczas tego modułu poznamy swoje starce wzorce zachowania i wyjdziemy poza nie, połączymy się z naszą naturalną tęsknotą za kontaktem z innymi mężczyznami w bezpieczeństwie i zaufaniu.
Podczas tego modułu będziemy również eksplorować mądrość męskich archetypów ukształtowanych przez wieki historii ludzkości. Archetypy mają moc oświetlenia nieświadomych schematów naszych zachowań i otworzyć nowe horyzonty świadomości.

Spotkanie mężczyzn umożliwia odzyskanie korzyści wynikających z naturalnego braterstwa, przynosi świadomość zdrowych wzorców, pozwala na przejście od konkurencji do współpracy, od izolacji do przyjaźni, od wstrzymywania do dzielenia się, od poczucia utknięcia do przepływu i kreatywności, od samotności do spełnienia i medytacji.

Podczas tego procesu:
rozładujesz napięcia pochodzące z przeszłości
połączysz się ze swoją naturalną męską energią
otrzymasz wsparcie od innych mężczyzn
połączysz się ze swoimi korzeniami
doświadczysz transformacyjną moc medytacji aktywnych
odkryjesz na nowo swoje naturalną zdolność do aktywności, kreatywności, spontaniczności, radości i relaksacji

Metody wykorzystywane podczas procesu:
- bioenergetyka
- praca z oddechem
- somatic experience
- transsomatic dialogue
- eksploracja archetypów
- psychodrama
- ustawienia
- medytacje aktywne

Dla kogo:
Dla mężczyzn poszukujących siebie, braterstwa, swojej drogi do autentyczności, wewnętrznej mocy i spełnienia.

Prowadzący:
PUSHAN GOVIND
Terapeuta w podejściu Osho, bodyworker, certyfikowany prowadzący Osho Diamond Breath i Somatic Experience (podejście traumy Petera Levina). Facylitator terapii medytacyjnych Osho No Mind, Born Again, Mystic Rose i aktywnych medytacji Osho. Terapeuta relacji i seksualności, masażysta: Ayurvedic Massage, Rebalancing, Cocoon tantra massage. Obecnie szkoli się w pracy W. Reicha. Prowadzi warsztaty i szkolenia we Włoszech, Hiszpanii, w Chinach i w Rosji. W Polsce prowadzi cykl warsztatów ‘Transformacje przez oddech’.

ADHIRAJ
Absolwent prawa i psychologii, terapeuta Osho Transomatic Dialogue i Diamond Breath, współprowadzący Osho Diamond Breath Training w Miasto, instruktor Chi Gung, prowadzi procesy Osho Akashic, terapie medytacyjne Osho Born Again, No Mind i Mystic Rose. Prowadzi wydarzenia, warsztaty i szkolenia we Włoszech, Grecji, Chorwacji, Meksyku, w Chinach i Indiach.

WARSZTAT JEST TŁUMACZONY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO NA POLSKI!

DATA: 20-25.XI. 2018
ROZPOCZĘCIE: 20.XI o godz. 18 kolacją (wtorek)
ZAKOŃCZENIE: 25.XI o godz. 14 obiadem (niedziela)

MIEJSCE: Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz” www.tuiteraz.eu

CENA WARSZTATU: 1850 zł

CENA POBYTU: wyżywienie 70 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie, noclegi – w zależności od standardu od 32 zł do 85 zł za noc; ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo/ warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani noclegów).

KONTAKT: www.tuiteraz.eu, kawkowo@tuiteraz.eu
biuro: 0662759576
Jacek Towalski 0602219382,
Maja Wołosiewicz - Towalska 0606994366,

MIEJSCE: Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz”,
Nowe Kawkowo www.tuiteraz.eu

ZAPISY:
1. Konieczna rejestracja mailowa na adres kawkowo@tuiteraz.eu (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyboru noclegu, prosimy o dwie wpłaty w ciągu tygodnia od zgłoszenia ( za warsztat i za pobyt, na dwa oddzielne konta).
3. Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt ! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
4. Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
5. Zaliczkę za pobyt w wysokości 250 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „zaliczka za pobyt 20-25.XI. 2018”.

Tu i Teraz Numer konta:
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410
BANK PKO BP

Dla przelewów zagranicznych:

BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410

Zaliczka jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu wpłaty na konto ośrodka!
W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne.
Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.

6. Zaliczkę za warsztat w wysokości 250 zł (w ciągu tygodnia od zgłoszenia) prosimy wpłacać na konto Quest z opisem: „warsztat oddechowy" 20-25.XI., imię i nazwisko

Bank Millenium S.A. 00-924 Warszawa, ul. Kopernika 36,
33 1160 2202 0000 0001 1047 7487
Zwrot zaliczek: trzy tygodnie przed rozpoczęciem warsztatu zaliczki nie są zwracane

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Mazurski Krąg Przygody 2_główne

Mazurski Krąg Przygody

Warsztaty
2021-08-07 - 2021-08-14
Mazurski Krąg Przygody to wyjątkowa impreza tylko dla ojców i synów. To czas, w którym możesz zbudować/pogłębić relacje ze swoim synem. To bezpieczna przestrzeń do przeżywania przygód, wyrażania emocji, zdobywania doświadczeń i dobrej zabawy. To czas, dla Ciebie i twojego syna.
Głębokie Poczucie Własnej Wartości

Głębokie Poczucie Własnej Wartości

Warsztaty
2020-11-27 - 2020-11-29
Poczucie wartości to bardzo kompleksowy temat. Dotyka wszystkich obszarów naszego życia. W zależności od dostępu do niego podejmujemy wyzwania jakie stają na naszej drodze bądź nie. Od głębokiego poczucia własnej wartości zależy jakość naszych relacji, pracy i satysfakcji jaką czerpiemy z każdego dnia.

Zobacz również

Miedzy Niebem a Ziemią
Warsztaty
piątek, 26 czerwca 2020, 09:35

Miedzy Niebem a Ziemią

Najnowszy warsztat z cyklu ZASTOSOWANIE TAŃCÓW W KRĘGU i elementów...