LifeFree.pl

Szałas Mężczyzn - Trening Wojowników!

Warsztaty rozwojowe dla mężczyzn pogłębiające kontakt z sobą samym poprzez ciało i jego świadomość w ruchu. Będziemy pracować w oparciu o metody ruchu naturalnego, elementy systemy – rosyjskiej sztuki walki, oraz naukowe koncepty biomechaniki, a wreszcie metody odszukiwania spokoju tak poprzez oddech, jak i głębsze techniki relaksacyjne.
Szałas Mężczyzn - Trening Wojowników!
Szałas Mężczyzn - Trening Wojowników!
  • Start: 2018-03-11, godzina 10:00
  • Koniec: 2018-03-11, godzina 14:00
  • Miejsce: ul. Podmiejska, 44-207 Rybnik
  • Wstęp: 65 zł
  • WWW: strona www

Warsztat rozwojowy, na którym pogłębisz kontakt z sobą samym poprzez ciało i jego świadomość w ruchu, spotkasz się z jego możliwościami i potencjałem, być może będziesz bardziej mu ufał tak w sytuacjach trudnych, jak i w codziennym życiu. 
Będzie to trening podczas którego poeksplorujemy wspólnie różne sposoby poruszania się, czasem w dumnej pozycji wyprostowanej, czasem siedząc lub leżąc. Będzie okazja do bezpiecznej interakcji z przestrzenią i otoczeniem.

Będziemy pracować w oparciu o metody ruchu naturalnego, pozwalające sięgnąć do potencjału z którego nie korzystamy na co dzień, elementy systemy – rosyjskiej sztuki walki, przy których poznamy formy bojowego treningu Kozaków oraz naukowe koncepty biomechaniki opracowane tak by poruszać się bezpiecznie w dowolnych trudnych sytuacjach dnia codziennego, niezależnie czy poruszasz się po zamarzniętym chodniku, czy zbiegając po schodach, a wreszcie metody odszukiwania spokoju tak poprzez oddech, jak i głębsze techniki relaksacyjne.

Do udziału wystarczy przeciętna sprawność fizyczna, ćwiczenia będą dobierane do możliwości i potrzeb uczestników. Zabierz wygodny, luźny strój (preferowane długie spodnie i rękawy), wodę do picia i otwartość na to co nowe, choć było z Tobą zawsze oraz gotowość na dobrą przygodę.

Prowadzący: 
Michał Mania – psycholog, psychoterapeuta, trener, instruktor sztuk walki. Prowadzi psychoterapię w nurcie Ericksonowskim, szkolenia i warsztaty pracy z ciałem, komunikacji interpersonalnej, radzenia sobie ze stresem, treningi i szkolenia z samoobrony. Ukończył Podyplomowe 4-letnie szkolenie z psychoterpii (Polski Instytut Ericksonowski w Łodzi), Szkołę Trenerów (Centrum Szkoleń i Rozwoju Osobistego MERITUM w Katowicach), posiada uprawnienia instruktora samoobrony oraz instruktora Systemy – rosyjskiej sztuki walki (Systema Ryabko).

Kontakt
Michał Mania: 503 070 813

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również

Introductory Course to Processwork
Warsztaty
piątek, 07 czerwca 2019, 15:05

Introductory Course to Processwork

2 years ongoing group: Introduction to Process-Oriented Psychology (POP). Processwork, also...