LifeFree.pl

Roczny Kurs Psychologii Procesu XVI edycja

ZAPRASZAMY NA KOLEJNĄ - XVI EDYCJĘ KURSU ROCZNEGO PSYCHOLOGII PROCESU. Warszawa/Zoom: października 2020 - czerwiec 2021. Roczny kurs psychologii zorientowanej na proces jest przeznaczony dla studentów kierunków psychologicznych, psychologów, pedagogów, osób pracujących z ludźmi oraz wszystkich zainteresowanych własnym rozwojem. Składa się z 9 warsztatów weekendowych.
Roczny Kurs Psychologii Procesu XVI edycja
Roczny Kurs Psychologii Procesu XVI edycja
  • Start: 2020-10-10, godzina 08:00
  • Koniec: 2021-06-19
  • Miejsce: Kurs online
  • WWW: strona www

Roczny kurs psychologii zorientowanej na proces jest przeznaczony dla studentów kierunków psychologicznych, psychologów, pedagogów, osób pracujących z ludźmi oraz wszystkich zainteresowanych własnym rozwojem. Składa się z 9 warsztatów weekendowych. Zajęcia warsztatowe prowadzone w ramach kursu pozwalają nabrać orientacji w metodach stosowanych w pracy z procesem, a także dają możliwość intensywnej pracy nad sobą i pozwalają zobaczyć kierunki własnego rozwoju. Mogą również służyć jako baza, którą osoby zainteresowane intensywniejszym studiowaniem mogą uzupełniać dodatkowymi zajęciami.

Szkolenie kończy się uzyskaniem zaświadczenia i może stanowić element programu szkoleniowego Fundacji Studium Psychologii Procesu akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologii Procesu.
Szkolenie spełnia standardy Polskiej Rady Psychoterapii.

Zajęcia obejmują następujące obszary pracy z procesem:
* podstawy teoretyczne i filozoficzne psychologii zorientowanej na proces,
* praca z ciałem i symptomami,
* praca ze snami,
* praca z relacjami międzyludzkimi,
* odmienne i ekstremalne stany świadomości,
* uzależnienia,
* praca z krytykiem wewnętrznym,
* praca z dużymi grupami i światem,
* rozwiązywanie konfliktów,
* umiejętności komunikacyjne.

Nie przewidujemy możliwości udziału w pojedynczych, wybranych zajęciach i przyjmujemy jedynie deklaracje udziału w całym cyklu szkoleniowym, o czym stanowi zapisanie się na Kurs. Nieobecność nie zwalnia z opłaty za zajęcia.

Osoby prowadzące:
dyplomowani terapeuci PTPP i IAPOP, dr Bogna Szymkiewicz, Hanna Wieloch, Joanna Boj, Jarosław Józefowicz, Wojciech Wojnarowicz, Wojciech Pierga i inni.

Terminy:
Warsztaty weekendowe odbywają się w soboty godz. 10:00 - 18:00, niedziele godz. 10:00 - 16:00.

Przewidujemy możliwość uczestniczenia w zajęciach w formie on-line. Daty warsztatów podamy w późniejszym terminie.

Cena:
3900 zł - płatna w trzech ratach: 600 zł w momencie zapisu, 2000 zł - do 1 października 2020, 1300 zł - do 15 stycznia 2021

UWAGA ! Wpłata do 31 lipca 2020 dwóch pierwszych rat umożliwia skorzystanie ze zniżki - 200zł, na całość szkolenia. Osoby w trudnej sytuacji mogą się ubiegać o rozłożenie płatności na większą liczbę rat.

Zapisy i informacje:
administracja@psychologia-procesu.pl, oraz tel. 504 422 124

https://www.facebook.com/PsychologiaProcesuPTPP

Zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 28 września o godz. 19-tej w siedzibie przy ul. Świętokrzyskiej 32 m 48 A lub on-line

ZAPRASZAMY!

Pierwsza rata w wysokości 600 zł stanowi opłatę administracyjną związaną z organizacją kursu i nie podlega zwrotowi.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

HST

Holistyczna Szkoła Trenerów w Warszawie - listopad 2020

Inne
2020-11-25 - 2022-03-27
Zapraszamy do udziału w projekcie edukacyjno rozwojowym Holistyczna Szkoła Trenerów. Udział w Holistycznej Szkole Trenerów to możliwość rozwoju osobistego i sprawdzone, solidne przygotowanie merytoryczne do pracy z grupami. Holistycznie oznacza dla nas całościowo, z każdej strony. Biorąc udział w naszym projekcie uzyskasz sprawdzone narzędzia, zrozumiesz procesy, z którymi będziesz pracować, poznasz teorie wspierające pracę trenera, weźmiesz udział w treningach, które pomogą Ci wypracować własny styl pracy.
Trening Świadomości: ciała, emocji, myśli, relacji - VIII edycja

Trening Świadomości: ciała, emocji, myśli, relacji - VIII edycja

Inne
2020-10-24 - 2021-04-18
Trening Świadomości stworzony został w oparciu o podejście Laban Bartenieff Movement (LBMS) oraz terapię tańcem i ruchem. 5 zjazdów składa się na spójny cykl zajęć w trybie sobotnio-niedzielnym. Jest to autorski program prowadzony przez Aga Sokołowska - certyfikowaną terapeutkę tańcem i ruchem i analityczkę ruchu – certyfikat Laban International Movement Studies.

Zobacz również