LifeFree.pl

Ritual Trance Dance - "Spacer Przodków"

Taniec … Śmierć … Przodkowie... Od zarania dziejów człowiekowi towarzyszył TANIEC. W tradycjach rdzennych i szamańskich, taniec wyznaczał i wyznacza nadal sposób życia. Gdy tańczymy, podnosimy nasze wibracje i łączymy się ze światem Ducha i z Prawdziwą Esencją Naszej Duszy.
Ritual Trance Dance - Spacer Przodków
Ritual Trance Dance - Spacer Przodków
  • Start: 2018-10-28, godzina 18:30
  • Koniec: 2018-10-28, godzina 21:30
  • Miejsce: Fitnessja - ul. Towarowa 22 Warszawa
  • Wstęp: 60 zł
  • WWW: strona www

Nasz warsztat RITUAL TRANCE DANCE zatoczył już drugie koło, dwa lata odbywa się już taniec z opaskami połączony z różnymi praktykami odpowiednimi dla wydarzeń w ciągu roku. 

Kolejny raz zapraszamy Was do wyjątkowej odsłony Ritual Trance Dance, połączonej z rytuałem zwanym “SPACEREM PRZODKÓW.

Taniec … Śmierć … Przodkowie... Od zarania dziejów człowiekowi towarzyszył TANIEC. W tradycjach rdzennych i szamańskich, taniec wyznaczał i wyznacza nadal sposób życia. Gdy tańczymy, podnosimy nasze wibracje i łączymy się ze światem Ducha i z Prawdziwą Esencją Naszej Duszy.

KIEDY: 28.10 (niedziela) w godz. 18.30 - 21.30

GDZIE: Fitnessja - ul. Towarowa 22

PRZEWODNIKIEM będzie Hania Darmas - certyfikowana nauczycielka Ritual Trance Dance

KOSZT: 60zł 
lub w dniu warsztatu na miejscu 70zł

ZGŁOSZENIA: milabo.mind@gmail.com 
lub na priv Milabo - holistyczna praca z ciałem i duszą

ŚMIERĆ to nie koniec,…to początek nowego etapu. W kulturach szamańskich słowa ‘Duch’ i ‘Przodek’ są jednoznaczne. Jesteśmy organicznie połączeni z naszymi przodkami ponadczasową linią reinkarnacji, która rządzi wszelkimi aspektami natury.

DZIEŃ ZMARŁYCH, Dia de Muertos, Day od The Dead, Tag der Toten, Zaduszki..niezależnie od Twojej religii, przekonań, filozofii posiadasz Przodków, którzy opuścili ciało fizyczne i udali się w dalszą podróż. Przy okazji Ich święta, zapraszamy Cię do wyjątkowej odsłony Ritual Trance Dance, połączonej z rytuałem “Spacer Przodków” (Ancestors Walk). W ruchu, z opaską na oczach, przy dźwiękach bębnów i rytmach perkusji, z zastosowaniem specjalnych technik oddechowych, udasz się w wewnętrzną podróż, gdzie możesz spotkać swoich Przodków. Może będziesz chciał/a im wybaczyć coś, poprosić o wybaczenie, przekazać coś, zaprzyjaźnić się, a może przyjrzeć się im lub uwolnić się od nich…? A może nie będziesz chciał/a zagłębiać się w duchowość i będziesz miał/a ochotę potańczyć spontanicznie lub pooddychać? Super! 

Pamiętaj, nic nie musisz…Przynieś ze sobą opaskę, skarpetki i przedmiot mocy – może zdjęcie ważnej dla Ciebie osoby, która odeszła? 

„Życie i śmierć są tak powiązane, że jeśli boisz się umrzeć, zaczniesz również bać się żyć. To życie przynosi śmierć, więc jeśli boisz się śmierci, jak możesz naprawdę pokochać życie? Strach zawsze będzie obecny. To życie przynosi śmierć; nie możesz żyć całkowicie. Jeśli śmierć jest końcem dla wszystkiego, jeśli tak uważasz, to twoje życie upłynie na pośpiechu i pogoni. Ponieważ zbliża się śmierć, nie możesz pozwolić sobie na cierpliwość.” OSHO 

Dołączcie do wydarzenia, zapraszajcie znajomych i wspólnie zatańczmy z Przodkami!

RITUAL TRANCE DANCE
Zamknij oczy, weź głęboki oddech i wyrusz w piękną, taneczną podróż do swojego wnętrza.
Trance Dance to coś więcej niż myślisz. To ruch Ciała, ale przede wszystkim spotkanie ze sobą, swoim szczęściem i smutkiem, swoją dzikością i łagodnością, swoją jasną i ciemną stroną. Rytuał składa się z 3 części: praktyki oddechu Breath of Fire, tańca w opasce na oczach oraz odpoczynku integrującego nasze przeżycia i doświadczenia.

Kontakt
milabo.mind@gmail.com

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Mazurski Krąg Przygody 2_główne

Mazurski Krąg Przygody

Warsztaty
2021-08-07 - 2021-08-14
Mazurski Krąg Przygody to wyjątkowa impreza tylko dla ojców i synów. To czas, w którym możesz zbudować/pogłębić relacje ze swoim synem. To bezpieczna przestrzeń do przeżywania przygód, wyrażania emocji, zdobywania doświadczeń i dobrej zabawy. To czas, dla Ciebie i twojego syna.
Głębokie Poczucie Własnej Wartości

Głębokie Poczucie Własnej Wartości

Warsztaty
2020-11-27 - 2020-11-29
Poczucie wartości to bardzo kompleksowy temat. Dotyka wszystkich obszarów naszego życia. W zależności od dostępu do niego podejmujemy wyzwania jakie stają na naszej drodze bądź nie. Od głębokiego poczucia własnej wartości zależy jakość naszych relacji, pracy i satysfakcji jaką czerpiemy z każdego dnia.

Zobacz również

Miedzy Niebem a Ziemią
Warsztaty
piątek, 26 czerwca 2020, 09:35

Miedzy Niebem a Ziemią

Najnowszy warsztat z cyklu ZASTOSOWANIE TAŃCÓW W KRĘGU i elementów...