LifeFree.pl

Przez ciało do Świadomości - Ruch Spontaniczny i Praca z Ciałem

Istnieje wiele praktyk poszukiwania drogi do świadomości. My, w naszej praktyce świadomego ruchu regularnie doświadczamy tego, że nasze ciało, tak często traktowane jedynie, jako narzędzie do przenoszenia nas z miejsca na miejsce i wykonywania narzuconych zadań, jest prawdziwym kluczem do naszej świadomości, do naszego czystego ja. Kiedy zaczynamy słuchać, tak naprawdę słuchać naszego ciała, zaczynamy rozumieć, że ma ono w sobie wszystko, wszystkie odpowiedzi, wszystkie doświadczenia, wszystkie wglądy.
Przez ciało do Świadomości - Ruch Spontaniczny i Praca z Ciałem
Przez ciało do Świadomości - Ruch Spontaniczny i Praca z Ciałem
  • Start: 2018-06-16, godzina 12:00
  • Koniec: 2018-06-16, godzina 22:00
  • Miejsce: Namaste Centrum Jogi Iyengara, ul.Podwale 37/38, 50-040 Wrocław
  • Wstęp: 150zł// Promocja (3+1) 450zł za 4 bilety!
  • WWW: strona www

Ciało, tak samo jak sny stanowi kanał, przez który wyraża się Twoja podświadomość. W nieintencjonalnych sygnałach, poruszeniach i subtelnych odczuciach możesz znaleźć wiadomości, które sam do siebie wysyłasz - rady i wskazówki z głębszych struktur Twojej psychiki. Tak rozumiana praca z ciałem może dostarczyć Ci wgląd w potrzeby, które na co dzień nie docierają do powierzchni Twojej świadomości. Dzięki tej pracy ujawniają się również blokady, które możesz rozbrajać oraz zasoby potrzebne do ich realizacji - wszystko to dzięki i poprzez ciało.

Wszystko, czego doświadczasz, czy to nieprzyjemne lub dziwne stany psychiczne, niezrozumiałe wydarzenia w świecie, konflikty w relacjach, ale również wzniosłe i budujące historie - jeżeli jest to przez Ciebie odbierane, to oznacza, że możesz to pokazać, wyrazić za pomocą swojego ciała. Doświadczenia przepuszczone przez ciało i wzmocnione ekspresją ujawniają swoje ukryte znaczenia.

Wszystko znaczące co Cię spotyka, dzieje się po coś - dąży do Twojego rozwoju. Dzięki pracy z ciałem możesz w pełni uświadomić sobie kierunek i cel tej drogi.

Zapraszamy Cię do doświadczenia tej pięknej drogi, jaką jest świadomy ruch i świadoma praca z ciałem.

Czego konkretnie doświadczysz podczas warsztatu:
- przejdziesz przez dwie prowadzone sesje ruchu spontanicznego;
- zwiększysz świadomość swojego ciała – a co za tym idzie świadomość całego życia;
- nauczysz się komunikować ze swoją podświadomością za pomocą spontanicznego i intuicyjnego ruchu;
- wsłuchasz się w swoje głębokie potrzeby/pragnienia/trudności – spotkasz się z blokadami i znajdziesz wewnętrzne zasoby do rozwoju;
- poznasz praktyczne narzędzia bazujące na psychologii zorientowanej na proces;
- dowiesz się jak wykorzystać swoje ciało w procesie podejmowania decyzji;
- nauczysz się zagłębiać w doświadczenia i odkrywać ich głęboki sens - ukryte znaczenia;
- doświadczysz wolności, kreatywności i swobody w spontanicznym ruchu;
- opowiesz o swoich doświadczeniach we wspierającym i otwartym kręgu;

Kontakt
Zapisy: https://goo.gl/forms/GVVcc7pFhWfisBFm1

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Mazurski Krąg Przygody 2_główne

Mazurski Krąg Przygody

Warsztaty
2021-08-07 - 2021-08-14
Mazurski Krąg Przygody to wyjątkowa impreza tylko dla ojców i synów. To czas, w którym możesz zbudować/pogłębić relacje ze swoim synem. To bezpieczna przestrzeń do przeżywania przygód, wyrażania emocji, zdobywania doświadczeń i dobrej zabawy. To czas, dla Ciebie i twojego syna.
Głębokie Poczucie Własnej Wartości

Głębokie Poczucie Własnej Wartości

Warsztaty
2020-11-27 - 2020-11-29
Poczucie wartości to bardzo kompleksowy temat. Dotyka wszystkich obszarów naszego życia. W zależności od dostępu do niego podejmujemy wyzwania jakie stają na naszej drodze bądź nie. Od głębokiego poczucia własnej wartości zależy jakość naszych relacji, pracy i satysfakcji jaką czerpiemy z każdego dnia.

Zobacz również

Miedzy Niebem a Ziemią
Warsztaty
piątek, 26 czerwca 2020, 09:35

Miedzy Niebem a Ziemią

Najnowszy warsztat z cyklu ZASTOSOWANIE TAŃCÓW W KRĘGU i elementów...