LifeFree.pl

POP Kreacje - Śmierć – jedyna okazja, nie przegap jej

Zapraszamy na kolejny warsztat w ramach tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Psychologii Procesu POP Kreacje!
POP Kreacje - Śmierć – jedyna okazja, nie przegap jej
POP Kreacje - Śmierć – jedyna okazja, nie przegap jej
  • Start: 2018-10-14, godzina 10:00
  • Koniec: 2018-10-14, godzina 13:00
  • Miejsce: Jelenia Góra, Centrum Jogi ul. Bankowa 22a (4 piętro nad pasmanterią przy przystanku autobusowym "Bankowa")
  • Wstęp: Bezpłatnie
  • WWW: strona www

Jeśli jesteś osobą identyfikującą się z własnym procesem przemijania, dla której temat skończoności życia jest istotny, albo wręcz przeciwnie, nie chcesz - ale rozmyślasz o śmierci - to ten warsztat jest dla ciebie.

Celem warsztatu jest zmiana sposobu percepowania własnej śmierci, uświadomienie sobie rangi związanej z posiadaniem ciała i wynikających z tego przywilejów, doświadczenie duchowego wymiaru bycia, rozpoznanie i przetransformowanie swoich leków związanych ze śmiercią, a w konsekwencji zmiana perspektywy życiowej. 

Warsztat oparty jest na następujących założeniach: śmierć jest procesem, a człowiek umiera przez całe życie. w wieku mniej więcej dziewięciu lat pojawia się u człowieka zdolność do rozumienia skończoności życia i nieodwracalności śmierci. mając naturalne zdolności do przekraczania siebie w sytuacjach granicznych, człowiek w obliczu własnej śmierci może obrać właściwy stosunek do życia sprawiając, że staje się ono bardziej znaczące i wartościowe. 

Spotkanie jest bezpłatne. Odbywa się w ramach Festiwalu Psychologii Procesu POP Kreacje 2018.

Więcej bezpłatnych wydarzeń festiwalowych znajdą Państwo:
https://www.facebook.com/PopKreacje/
http://popkreacje.pl/

UWAGA!
Obowiązują zapisy: 602 638 645, anna@uznanska.pl

OSOBA PROWADZĄCA: Anna Uznańska

Kontakt
Anna Uznańska - tel.602 638 645, anna@uznanska.pl

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

krąg przygody główne

Mazurski Krąg Przygody

Warsztaty
2020-08-15 - 2020-08-22
Mazurski Krąg Przygody to wyjątkowa impreza tylko dla ojców i synów. To czas, w którym możesz zbudować/pogłębić relacje ze swoim synem. To bezpieczna przestrzeń do przeżywania przygód, wyrażania emocji, zdobywania doświadczeń i dobrej zabawy. To czas, dla Ciebie i twojego syna.
Podaruj warsztaty w Szkole Impro

Podaruj warsztaty w Szkole Impro

Warsztaty
2020-06-30
Szukasz oryginalnego prezentu? Już dziś możesz podarować warsztaty z improwizacji teatralnej bliskiej osobie. Na urodziny, imieniny, z okazji świąt, rocznicy lub innego ważnego wydarzenia. Sprawdź naszą ofertę przygotowaną wspólnie z Super Prezenty.

Zobacz również