LifeFree.pl

POP Kreacje - Kobieca Moc

Zapraszamy na kolejny warsztat w ramach tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Psychologii Procesu POP Kreacje!
POP Kreacje - Kobieca Moc
POP Kreacje - Kobieca Moc
  • Start: 2018-10-10, godzina 18:30
  • Koniec: 2018-10-10, godzina 21:00
  • Miejsce: Na Strychu ul. Różana 63a, Warszawa
  • Wstęp: Bezpłatnie
  • WWW: strona www

Kobieca moc zaklęta w indiańskich przypowieściach

Historie towarzyszyły ludziom odkąd siadali wspólnie przy ognisku kilkadziesiąt tysięcy lat temu. Dodawały otuchy, pouczały, pomagały rozwiązywać konflikty, były źródłem wzorców. Część historii dotyczyła kobiet: ich losów, specyficznych wyzwań i pułapek życiowych. Jeżeli chodzi o jakość tych właśnie historii, można zauważyć pewną różnicę pomiędzy zachodnimi, a północnoamerykańskimi przypowieściami. W europejskich historiach kobiety przedstawiane były często jako słabe, bezbronne, złowieszcze lub niegodne zaufania. Podczas gdy indiańskie kobiety słuchały opowieści o swoich mocach i siłach. Pojawiały się w nich kobiety uzdrowicielki, kobiety wojowniczki, kobiety artystki i kobiety przewidujące przyszłość. A ponad to słuchały opowieści o kobiecie jako o odwiecznej mocy twórczej, o jej nadprzyrodzonym potencjale i możliwościach przemiany świata. Sięgnijmy po te przypowieści, aby odszukać w nich rozwiązań na nasze bieżące zmagania i odnaleźć kontakt z tym, co zostało zmarginalizowane przez europejski styl narracji. Warsztat dla kobiet.

Spotkanie jest bezpłatne. Odbywa się w ramach Festiwalu Psychologii Procesu POP Kreacje 2018.

Więcej bezpłatnych wydarzeń festiwalowych znajdą Państwo:
https://www.facebook.com/PopKreacje/
http://popkreacje.pl/

UWAGA!
Obowiązują zapisy: aleksandra.marszal@gmail.com tel. 600493650

Kontakt
Aleksandra Marszał - aleksandra.marszal@gmail.com tel. 60049365

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

krąg przygody główne

Mazurski Krąg Przygody

Warsztaty
2020-08-15 - 2020-08-22
Mazurski Krąg Przygody to wyjątkowa impreza tylko dla ojców i synów. To czas, w którym możesz zbudować/pogłębić relacje ze swoim synem. To bezpieczna przestrzeń do przeżywania przygód, wyrażania emocji, zdobywania doświadczeń i dobrej zabawy. To czas, dla Ciebie i twojego syna.
Podaruj warsztaty w Szkole Impro

Podaruj warsztaty w Szkole Impro

Warsztaty
2020-06-30
Szukasz oryginalnego prezentu? Już dziś możesz podarować warsztaty z improwizacji teatralnej bliskiej osobie. Na urodziny, imieniny, z okazji świąt, rocznicy lub innego ważnego wydarzenia. Sprawdź naszą ofertę przygotowaną wspólnie z Super Prezenty.

Zobacz również