LifeFree.pl

POP Kreacje: Alicja po drugiej stronie lustra

Zapraszamy na kolejny warsztat w ramach tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Psychologii Procesu POP Kreacje
POP Kreacje: Alicja po drugiej stronie lustra
POP Kreacje: Alicja po drugiej stronie lustra
  • Start: 2018-10-06, godzina 11:30
  • Koniec: 2018-10-06, godzina 14:15
  • Miejsce: Podwale 65/1 Wrocław
  • Wstęp: bezpłatnie
  • WWW: strona www

Po drugiej stronie lustra obowiązują inne zasady. Inna logika, inny czas. To co tu wypada tam nie i odwrotnie. Inne wartości są cenne. Sami wpadamy tam niepostrzeżenie, niczym Alicja – kiedy nagle się zagapimy, wycina nam kawałek rozmowy z kimś. Jakiś stan nastrój pochłania nas. Mówimy zaskakujące rzeczy choć wcześniej planowaliśmy coś zupełnie innego powiedzieć. Te stany często zdarzają się nagle, niezapowiedziane. Czasem pod wpływem jakiegoś czynnika. Czasem niezależnie od niego. Potrafią pochłonąć nas bez reszty. Wyłączając z wcześniej planowanej aktywności. 

Warsztat będzie zaglądaniem na drugą stronę i poznawaniem tego co owe stany niosą dla nas ważnego. 

Celem warsztatu jest wyjście z codziennej uwagi. Świadome zauważenie innych doznań, doświadczeń, nastrojów, jakie nam się niespodziewanie przydarzają w ciągu dnia. Rozpoznanie ich i odkrycie co się za nimi kryje. Może inna perspektywa spojrzenia na świat. Może inny sposób działania. Z codziennej perspektywy nam niedostępny. Postaramy się pomyśleć o takich momentach nie tylko krytycznie ale i zobaczyć pozytywne przykłady – natchnienie, sztuka, podróże itd. W ćwiczeniu poszukamy wskazówki, potencjału, tego czego może nas nauczyć postać jaka z drugiej strony lustra do nas kiwa. I jaka objawia się właśnie tymi nagłymi zmianami nas codziennych jakich się dobrze znamy. 

Warsztat zakończymy Procesem grupowym. O tematyce która wyłoni się w trakcie zajęć. 

Spotkanie jest bezpłatne. Odbywa się w ramach Festiwalu Psychologii Procesu POP Kreacje 2018.

Więcej bezpłatnych wydarzeń festiwalowych znajdą Państwo:
https://www.facebook.com/PopKreacje/
http://popkreacje.pl/

Kontakt
Anna Rataj 722392280, mitycznaprzestrzen@gmail.com

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Mazurski Krąg Przygody 2_główne

Mazurski Krąg Przygody

Warsztaty
2021-08-07 - 2021-08-14
Mazurski Krąg Przygody to wyjątkowa impreza tylko dla ojców i synów. To czas, w którym możesz zbudować/pogłębić relacje ze swoim synem. To bezpieczna przestrzeń do przeżywania przygód, wyrażania emocji, zdobywania doświadczeń i dobrej zabawy. To czas, dla Ciebie i twojego syna.
Głębokie Poczucie Własnej Wartości

Głębokie Poczucie Własnej Wartości

Warsztaty
2020-11-27 - 2020-11-29
Poczucie wartości to bardzo kompleksowy temat. Dotyka wszystkich obszarów naszego życia. W zależności od dostępu do niego podejmujemy wyzwania jakie stają na naszej drodze bądź nie. Od głębokiego poczucia własnej wartości zależy jakość naszych relacji, pracy i satysfakcji jaką czerpiemy z każdego dnia.

Zobacz również

Miedzy Niebem a Ziemią
Warsztaty
piątek, 26 czerwca 2020, 09:35

Miedzy Niebem a Ziemią

Najnowszy warsztat z cyklu ZASTOSOWANIE TAŃCÓW W KRĘGU i elementów...