LifeFree.pl

Najważniejsza wiadomość w historii ludzkości. Co z nią zrobisz? Wstęp wolny

Zapraszamy do udziału w pierwszym sezonie cyklu otwartych spotkań z ekologią, filozofią i psychologią "Spotkania z ekopsychologią - Karmnik Reaktywacja". Spotkania będą dotyczyły najbardziej palących problemów współczesnego świata, które naszym zdaniem wymagają namysłu filozoficznego. Zapraszamy na pierwszy epizod tego sezonu poświęcony dyskusji o emocjach w związku ze stanem Ziemi oraz o tym jak ekopsychologia może pomóc w przekraczaniu rozpaczy Wstęp wolny.
Najważniejsza wiadomość w historii ludzkości. Co z nią zrobisz?
Najważniejsza wiadomość w historii ludzkości. Co z nią zrobisz?
  • Start: 2018-03-06, godzina 17:30
  • Koniec: 2018-03-06, godzina 19:00
  • Miejsce: Oficyna Mariacka 18, 40-014 Katowice
  • Wstęp: wydarzenie bezpłatne
  • WWW: strona www

Najważniejsza wiadomość, która powinna znaleźć się na pierwszych stronach gazet i portali informacyjnych dotyczy wpływu ludzi na naszą planetę i nie jest zbyt pokrzepiająca. Nagłówki tych wiadomości mogłyby wyglądać tak: “Właśnie trwa wielkie wymieranie”, “Eksploatujemy Ziemię ponad miarę”, “Zmiany klimatu spowodują największy kataklizm w dziejach Ziemi”. Gdy je czytamy aż włos ze strachu jeży się na głowie. Dlaczego więc tych ważnych informacji nie znajdujemy na co dzień w mediach?

O trudnych emocjach w związku ze stanem Ziemi oraz o tym jak ekopsychologia może pomóc w przekraczaniu rozpaczy będą rozmawiać Anna Gierlińska, Ryszard Kulik i Wy – nasza publiczność.

Więcej na stronie: http://ekopsychologia.edu.pl/events/spotkania-z-ekopsychologia/.

Tagi

Ludzie

Ryszard Kulik

Ryszard Kulik

Trener
doktor psychologii, trener rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne (rekomendacja II st.) Od 26 lat zaangażowany w prowadzenie grup w ramach edukacji psychologicznej i ekologicznej.
Anna Gierlińska

Anna Gierlińska

Trener
doktor filozofii, trenerka rekomendowana przez Stowarzyszenie Trenerów Organizacji Pozarządowych STOP; prowadzi warsztaty ekopsychologiczne i warsztaty filozoficzne dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz warsztaty rozwoju osobistego;

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

HST

Holistyczna Szkoła Trenerów XV edycja Łódź

Inne
2021-04-21 - 2022-06-19
Zapraszamy do udziału w projekcie edukacyjno-rozwojowym Holistyczna Szkoła Trenerów. Udział w Holistycznej Szkole Trenerów to możliwość rozwoju osobistego i sprawdzone, solidne przygotowanie merytoryczne do pracy z grupami. Holistyczna oznacza dla nas pełna, cała, wieloaspektowa, wszechstronna.
HST

Holistyczna Szkoła Trenerów XIV edycja Warszawa

Inne
2021-04-14 - 2021-05-22
Udział w Holistycznej Szkole Trenerów to możliwość rozwoju osobistego i sprawdzone, solidne przygotowanie merytoryczne do pracy z grupami. Holistyczna oznacza dla nas pełna, cała, wieloaspektowa, wszechstronna. Biorąc udział w naszym projekcie zrozumiesz procesy, z którymi będziesz pracować, uzyskasz sprawdzone narzędzia, poznasz teorie wspierające pracę trenera, weźmiesz udział w treningach, które pomogą Ci wypracować własny styl pracy, przyjąć optymalny kierunek w przyszłości i zainicjować zmiany...

Zobacz również