LifeFree.pl

Miedzy Niebem a Ziemią

Najnowszy warsztat z cyklu ZASTOSOWANIE TAŃCÓW W KRĘGU i elementów terapii tańcem i ruchem w pracy grupowej. Dla wszystkich zainteresowanych rozwojem osobistym przez ruch i taniec, a także dla terapeutów, pedagogów, coachów i trenerów. Tym razem będziemy tańczyć pochodzące z różnych kultur, a tańczone w kręgu, tańce łączące motywy nieba i ziemi.
Miedzy Niebem a Ziemią
Miedzy Niebem a Ziemią
  • Start: 2020-09-26, godzina 11:00
  • Koniec: 2020-09-27, godzina 14:30
  • WWW: strona www

Najnowszy warsztat z cyklu ZASTOSOWANIE TAŃCÓW W KRĘGU i elementów terapii tańcem i ruchem w pracy grupowej. Dla wszystkich zainteresowanych rozwojem osobistym przez ruch i taniec, a także dla terapeutów, pedagogów, coachów i trenerów. Tym razem będziemy tańczyć pochodzące z różnych kultur, a tańczone w kręgu, tańce łączące motywy nieba i ziemi. Zatańczymy m.in. taniec indiański, w którym wybijamy rytm bicia serca Ziemi, taniec wichru na szkockiej górze Tor, czy biblijną opowieść o śnie Jakuba. Temat relacji z Ziemią i Niebem będziemy eksplorować również w tańcu intuicyjnym i improwizacji. Będziemy też tańczyć w intencji planety.

W programie:
- nauka 7 Tańców w Kręgu,
- omówienie symboliki kroków tanecznych i rodzajów ruchu,
- przejście od tańców w kręgu do rozwinięcia tematu w ruchu improwizowanym.
Uczestnicy otrzymają muzykę do tańców w kręgu.

Weekendowy moduł obejmie 15 godzin dydaktycznych szkolenia:
Sobota 11-19.00
Niedziela 9.30-14.30.

Warsztaty poprowadzi Zuzanna Pędzich - certyfikowana psychoterapeutka i superwizor DMT, współzałożycielka Instytutu DMT, uczy Tańców w Kręgu i stosuje je w praktyce terapeutycznej od ponad 20 lat.

Koszt 450zł lub 400zł dla osób, dla których jest to przynajmniej czwarty warsztat z cyklu oraz osób zgłaszających się na kolejną edycję cyklu. Miejsce można zarezerwować dokonując przedpłaty 200zł z dopiskiem "Między Niebem a Ziemią" na konto:
Przystań Ruchu 30 1140 2004 0000 3102 3918 1113
Przed wysłaniem przedpłaty proszę o kontakt mailowy i upewnienie się, że są jeszcze miejsca.


Informacje i zapisy: info@przystanruchu.pl
Zapraszamy!

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Mazurski Krąg Przygody 2_główne

Mazurski Krąg Przygody

Warsztaty
2021-08-07 - 2021-08-14
Mazurski Krąg Przygody to wyjątkowa impreza tylko dla ojców i synów. To czas, w którym możesz zbudować/pogłębić relacje ze swoim synem. To bezpieczna przestrzeń do przeżywania przygód, wyrażania emocji, zdobywania doświadczeń i dobrej zabawy. To czas, dla Ciebie i twojego syna.
Głębokie Poczucie Własnej Wartości

Głębokie Poczucie Własnej Wartości

Warsztaty
2020-11-27 - 2020-11-29
Poczucie wartości to bardzo kompleksowy temat. Dotyka wszystkich obszarów naszego życia. W zależności od dostępu do niego podejmujemy wyzwania jakie stają na naszej drodze bądź nie. Od głębokiego poczucia własnej wartości zależy jakość naszych relacji, pracy i satysfakcji jaką czerpiemy z każdego dnia.

Zobacz również

Podaruj warsztaty w Szkole Impro
Warsztaty
czwartek, 12 grudnia 2019, 20:25

Podaruj warsztaty w Szkole Impro

Szukasz oryginalnego prezentu? Już dziś możesz podarować warsztaty z improwizacji...