LifeFree.pl

MĘSKI OKRĄG ŻYCIA JA SENSORYCZNO-MOTORYCZNE

MĘSKI OKRĄG ŻYCIA – JA SENSORYCZNO-MOTORYCZNE” to kolejny okrąg życia skierowany do mężczyzn, do ich potencjału życia. Podczas zajęć będziesz mógł jako mężczyzna, spotkać się w swojej przestrzeni wewnętrznej z zasobami, które umożliwią Ci realizowanie swoich celów, bycia konsekwentnym w działaniu...
MĘSKI OKRĄG ŻYCIA JA SENSORYCZNO-MOTORYCZNE
MĘSKI OKRĄG ŻYCIA JA SENSORYCZNO-MOTORYCZNE
  • Start: 2019-12-15, godzina 16:00
  • Koniec: 2019-12-21, godzina 13:00
  • Miejsce: Ośrodek "Mandala", Targoszów 52 koło Żywca
  • Limit miejsc: 16
  • Wstęp: 2150zł
  • WWW: strona www

„MĘSKI OKRĄG ŻYCIA – JA SENSORYCZNO-MOTORYCZNE” to kolejny okrąg życia skierowany do mężczyzn, do ich potencjału życia. Podczas zajęć będziesz mógł jako mężczyzna, spotkać się w swojej przestrzeni wewnętrznej z zasobami, które umożliwią Ci realizowanie swoich celów, bycia konsekwentnym w działaniu. Również będziesz mógł korzystać ze swojej woli, siły życiowej, swojej energetyki. Poprzez konkretne ćwiczenia, doświadczenia, pracę własną nad swoimi blokami mięśniowymi, badaniem swoich zasobów, może odkryć swój potencjał życiowy, który będzie Cię wspierał w TWOJEJ MĘSKOŚCI.

Korzystając ze swojej motoryki (mikro jak i makro), budujesz swój przepływ energetyczny i korzystasz z niej. Nieuświadomioną energię zablokowaną będziesz mógł transformować w celu lepszego i skuteczniejszego działania. Poprzez nawiązywanie relacji ze swoim przepływem energetycznym, będziesz mógł rozwijać w sobie potencjał elastycznego działania.

Przeciążenia, strategie przetrwania, które są skutkiem traum, będziesz rozpuszczał w płynnym ruchu i oddechu. Wszelkie drżenia potraumatyczne będą bramą do rozwoju pozytywnego i jasnego otwierania się na lepszą przyszłość.

Dzięki różnym formom i metodom pracy, takim jak: bioenergetyce Aleksandra Lowena, niektórym technikom Bodynamic, Somatic Experiencing, technik Bena Shapiro, Feldenkraisa z hipnoterapią Miltona Eriksona i Qigongu, możesz rozwijać swój niepowtarzalny dla siebie potencjał sensomotoryczny i psychomotoryczny.

CELEM PRACY OKRĘGU:

· Integracja sensoryczno – motoryczna, tworzenie nowych połączeń neuronalnych dwóch półkul mózgu (lewej i prawej)

· Rozbrajanie bloków energetycznych za pomocą doświadczeń somatycznych – praca z traumą rozwojową

· Wydobycie potencjału życiowego dziecka naturalnego

· Integracja ciemnej strony psychiki poprzez ekspresję ruchu

· Budowanie swojej elastyczności w ciele i emocjach, spontaniczności i kreatywności

· Zwiększenie stabilności emocjonalnej

WARUNKI UCZESTNICTWA:

1. Osobista decyzja na pracę własną.

2. Wstępna konsultacja z terapeutą prowadzącym, która jest podstawą uczestnictwa w grupie terapeutycznej. Kontakt: Piotr Bednarczyk tel: 603067413, e-mail: piotrinstytut@gmail.com.

3. Decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat.

GDZIE: Zajęcia odbędą się w Ośrodku „Mandala” Targoszów 52 koło Żywca,
34-206 Polska www.mandala.beskidy.pl

SPOSÓB REALIZACJI: Zaczynamy warsztaty w niedzielę o godz. 16:00, kończymy w sobotę o 13:00.

KOSZT TRENINGU: Koszt warsztatu 1200 zł bez kosztów wyżywienia i noclegów. Koszt wyżywienia i noclegu 950 zł.

Zaliczkę w wysokości 750 zł proszę wpłacić do 15 listopada  2019 r. na konto: Instytut Rozwoju Potencjału Życia, Piotr Bednarczyk ING 75 1050 1070 1000 0092 6304 9943, podając w tytule: Męski okrąg. Ja sensoryczno – motoryczne grudzień 2019 r. oraz imię, nazwisko uczestnika.

Instytut zwraca 90% wpłaconej kwoty osobom, które pisemnie odwołują swoje uczestnictwo co najmniej 30 dni przed jego rozpoczęciem. W przypadku 2 tygodni od rozpoczęcia zwrot 50% zaliczki lub wpłaty. W przypadku późniejszej pisemnej rezygnacji nie zwracamy wpłaty, chyba że miejsce zostanie wykorzystane z listy oczekujących.

PROWADZĄCY: Piotr Bednarczyk

Kontakt
ZAPISY: Piotr Bednarczyk, tel.: +48 603 067 413 piotrinstytut@gmail.com

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Budowanie Mocy Psychicznej - Twój Wewnętrzny Graal

Budowanie Mocy Psychicznej - Twój Wewnętrzny Graal

Warsztaty
2020-06-15 - 2020-06-19
Zapraszamy do niezwykłego miejsca na 5 dni intensywnej pracy z ciałem podczas, której będziemy budzić własną moc. Obudzenie wewnętrznej mocy nie jest możliwe jeśli nie spotkamy się wcześniej z własnym cieniem i nie nauczymy komunikacji z nim.

Zobacz również