LifeFree.pl

Mapa Marzeń w Ciele - Kraków

Mapa Marzeń jest metodą pracy z ciałem i podświadomymi przekonaniami, tak by zobaczyć wewnętrzne konflikty, których nie widzenie zabiera życiową energię. Poprzez dopuszczenie ich do świadomości uwalniamy się z konfliktu a co za tym idzie wracamy do żywotności ciała"
Mapa Marzeń w Ciele - Kraków
Mapa Marzeń w Ciele - Kraków
  • Start: 2020-01-11, godzina 09:00
  • Koniec: 2020-01-11, godzina 16:00
  • WWW: strona www

Nigdy, przenigdy nie jest za późno by realizować marzenia,
Nigdy nie jest za późno by przestać biegać bez celu,
Nigdy nie jest za późno by po prostu zacząć dobrze żyć!

Mapa Marzeń jest metodą pracy z ciałem i podświadomymi przekonaniami, tak by zobaczyć wewnętrzne konflikty, których nie widzenie zabiera życiową energię. Poprzez dopuszczenie ich do świadomości uwalniamy się z konfliktu a co za tym idzie wracamy do żywotności ciała"

Według holistycznej teorii człowieka, składamy się z czterech sfer: ciała, duszy, emocji i umysłu. W trakcie tworzenia mapy marzeń ważne jest by wyznaczone sobie cele były zgodne z każdą z tych sfer. Miejmy świadomość, że kiedy zamierzamy coś robić, ważne jest to co o tym myślę (umysł) czy jest to zgodne z moją intuicją (dusza) i jak się z tym czuję (emocje/ciało). Jeśl wszystkie sfery reagują na cel pozytywnie, wówczas możemy przystąpić do działania.

W czasie warsztatu poprzyglądamy się swoim marzeniom, tak by zamienić w cele, tylko te, które niosą za sobą wartości jakich naprawdę potrzebujesz i które są zgodne z Tobą, a nie oczekiwaniami jakie stawiają Ci inni, lub sam sobie je stawiasz.

Mapa Marzeń jest znanym i powszechnie stosowanym narzędziem w psychologii do stawiania i realizacji swoich celów, jest to taka wizualna afirmacja, która oddziałuje na naszą podświadomość. Wykonuje się ją jako marzenia/cele na dany okres lub całe życie.

"Warsztat ten przeznaczony jest dla osób, które chcą zacząć wkładać miej walki i wysiłku w boju o dobre życie i są gotowi przejść na tryb, gdy życie płynie, a ty razem z nim." Ada Stolarczyk

Zapraszam jeśli chcesz:
- Zweryfikować swoje pragnienia
- Nazwać swoje cele
- Poznać metodę pracy z przekonaniami
- Zaprosić prostotę do życia
A Jeśli nie wiesz czego chcesz- tutaj masz okazję to wydobyć i nadać kierunek dla swoich działań
- Zacząć być uczestnikiem swojego życia

Zarezerwuj miejsce i wejdź w 2020r z większą dawką dobra dla samego siebie

Data: 11.01.2020 (sobota)
Godziny: 09:00 - 16:30
Miejsce: Active Woman, ul. Józefińska 11, Kraków
Cena: 280zł

Zapisy: ada@wysokiewibracje.pl

Jak wygląda warsztat Mapa Marzeń:
Pierwsza część to teoria. Przedstawię jak wygląda schemat budowania Mapy Marzeń, które części odpowiadają części świadomej, a które nieświadomej i jak działamy w codzienności w oparciu o te jakości. Jak i po czym (w ciele) rozpoznać kiedy działamy nieświadomie, a kiedy świadomie. Jak wyłapywać wewnętrzne niespójności. Jak sobie radzić z nadmiarem myśli itp.

UWAGA: możesz przyjść z wyklejoną już mapą, w całości lub częściowo, lub z gotowymi obrazami, które czujesz, że mają być na Twojej mapie.

Druga część to tworzenie Mapy marzeń, czyli wybieranie obrazów, symboli, napisów z gazet, które przyniesiecie. Przyklejanie je w odpowiednio wybrane przez was (świadomie) miejsca. Czyli wyklejanie.

Trzecia część to praca z ciałem. Gdzie patrząc na swoją mapę marzeń będziesz mógł weryfikować to, co na obrazku, to co w twoich przekonaniach z tym, co w twoim ciele. Dzięki tej praktyce, staniesz się bardziej świadomy tego, czego naprawdę chcesz, za czym tęsknisz i sprawdzisz czy marzenia, nie są ucieczką, a realnym ruchem do tej jakości, za którą tęsknisz. By móc nadać kierunek myślom i energii do kreacji w kierunku, który jest spójny z Twoim byciem na Ziemi.

Zapraszam z całego serca!

Prowadząca :
Ada Stolarczyk – Terapeutka pracy z ciałem, terapeutka terapii czaszkowo-krzyżowej. Jedna z kilkunastu w Polsce nauczycieli Vedic Art – twórczej metody odkrywania swojej siły i potencjału poprzez malowanie intuicyjne. Provider TRE. Spotyka się z ludźmi by pomagać im w docieraniu do czucia ciała i emocji w nim. Założycielka Fundacji Wyprawy Przemian z ramienia której organizuje wyprawy połączone z rozwojem osobistym ( Bali, Gwatemala, Nepal, Rejs po Chorwacji).

CO ZABRAĆ:
- wygodny strój
- wodę w zakręcanym kubku/butelce
- kolorowe gazety/ czasopisma
- nożyczki

NA MIEJSCU:
- narzędzia do pracy z ciałem i przekonaniami
- kawa, herbata, poczęstunek
- kartony do wyklejania mapy
- taśmy klejące i kleje
- opieka prowadzącej
- dawka obecności i wspólnego bycia
- dobra muzyka w tle

Zapisy:
ada@wysokiewibracje.pl

Informacje:
kom. 660 79 41 28

www.wysokiewibracje.pl

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Miedzy Niebem a Ziemią

Miedzy Niebem a Ziemią

Warsztaty
2020-09-26 - 2020-09-27
Najnowszy warsztat z cyklu ZASTOSOWANIE TAŃCÓW W KRĘGU i elementów terapii tańcem i ruchem w pracy grupowej. Dla wszystkich zainteresowanych rozwojem osobistym przez ruch i taniec, a także dla terapeutów, pedagogów, coachów i trenerów. Tym razem będziemy tańczyć pochodzące z różnych kultur, a tańczone w kręgu, tańce łączące motywy nieba i ziemi.
krąg przygody główne

Mazurski Krąg Przygody

Warsztaty
2020-08-15 - 2020-08-22
Mazurski Krąg Przygody to wyjątkowa impreza tylko dla ojców i synów. To czas, w którym możesz zbudować/pogłębić relacje ze swoim synem. To bezpieczna przestrzeń do przeżywania przygód, wyrażania emocji, zdobywania doświadczeń i dobrej zabawy. To czas, dla Ciebie i twojego syna.

Zobacz również

Podaruj warsztaty w Szkole Impro
Warsztaty
czwartek, 12 grudnia 2019, 20:25

Podaruj warsztaty w Szkole Impro

Szukasz oryginalnego prezentu? Już dziś możesz podarować warsztaty z improwizacji...