LifeFree.pl

Magnetyczna Kobieta. W tańcu z energią kobiecą i męską

Warsztat weekendowy dla kobiet. NA MAZURACH „Męskość kieruje, kobiecość zaprasza.” David Deida Magnetyczna Kobieta przyciąga innych swoim światłem, które emanuje z jej wnętrza. Inspiruje swoją promienną kobiecością, otwartością i radością a także żywą obecnością i kreatywnością w tworzeniu. W swobodzie tańczy ze swoją kobiecą i męską energią spełniając się w relacji ze sobą i z innymi.
Magnetyczna Kobieta. W tańcu z energią kobiecą i męską
Magnetyczna Kobieta. W tańcu z energią kobiecą i męską
  • Start: 2018-09-07, godzina 19:00
  • Koniec: 2018-09-09, godzina 16:00
  • Miejsce: Ośrodek rozwoju w Polu
  • Limit miejsc: 12
  • Wstęp: 450 zł + koszty pobytu/70 zł za dwa noclegi z własnym śpiworem oraz 60 zł za wyżywienie.
  • WWW: strona www

Przychodzimy na ziemię w ciele określonej płci. Kultura, w której się wychowujemy uczy nas, że płeć determinuje nasze myślenie o sobie, o świecie i relacjach. Z perspektywy duchowej każdy z nas, niezależnie od swojej płci ma aspekt kobiecy i męski. Każdy z nas rodzi się po to, aby rozpoznać te dwa aspekty w sobie i osiągnąć pełnię. Jesteśmy wychowywani w przeświadczeniu, że mężczyźni są przejawem męskiej energii a kobiety kobiecej. Łączymy się w związki z braku, aby się dopełnić. Z perspektywy duchowej relacje z płcią przeciwną są po to, aby przeglądając się w drugiej osobie rozpoznać te energie w sobie. A dopiero potem prezentować je wobec siebie nawzajem. Każdy z nas potrzebuje swobodnego przejawiania się obydwu aspektów, aby poczuć spełnienie we wszystkich obszarach życia, w relacji ze sobą i z innymi.
Aspekt kobiecy to: energia, promienność, otwartość, , opieka, troska, ufność, oddanie, swoboda, obdarowywanie, czułość, stabilność, więzi uczuciowe.
Aspekt męski zaś to: świadomość, obecność, tworzenie, kreatywność, działanie, sprawczość, logika, wiara w swoje możliwości, inspiracja.

W bezpiecznej, uświęconej przestrzeni kobiecego kręgu w uważności i głębokim połączeniu wybierzemy się wspólnie w fascynującą podróż odkrywania obu aspektów w sobie, tak abyśmy mogły w swobodzie i radości tańczyć nasze życie i cieszyć się w pełni, jego różnorodnymi przejawami. Przyjrzymy się też naszym bliskim relacjom, aby rozpoznać jak dynamika tych dwóch energii wpływa na nasze zachowania i postawy.
Cały warsztat będzie się odbywał w pełnym poszanowaniu osobistych granic.

Metody, z których będę korzystać na warsztacie to: praca ze świadomością, ciałem i oddechem, medytacje w ruchu, taniec, świadomy dotyk, ćwiczenia i medytacje tantryczne i taoistyczne, rozmowy i dzielenie się doświadczeniami w kobiecym kręgu, wspólna zabawa, ceremonie i rytuały.

CO ZE SOBĄ ZABRAĆ:
- śpiwór i poduszkę do spania
- wygodne ubrania, w których mogłabyś swobodnie się poruszać
- prześcieradło, duży ręcznik oraz olejek do masażu
- dużą chustę – pareo
- kobiecą sukienkę
- notatnik i długopis

TERMIN:
Zaczynamy w piątek 7 września o g. 19 , kończymy w niedzielę 9 września o g. 16
CENA: 450 zł + koszty pobytu

MIEJSCE:
„Ośrodek pracy w Polu” - piękne i klimatyczne miejsce na Mazurach.
Gajrowskie 12a, 11-510 Wydminy
http://osrodekwpolu.pl/
Koszty pobytu: 70 zł za dwa noclegi z własnym śpiworem oraz 60 zł za wyżywienie.

ZAPISY:
Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest wpłacenie zaliczki w wysokości 200 zł oraz przesłanie zgłoszenia drogą mailową : magnetyczna@magdabetlej.pl
Dane do przelewu:
Magdalena Przeździak-Betlej
Numer konta:
38 1140 2017 0000 4602 0641 0015
Tytuł: Magnetyczna Kobieta 7-9.09.2018

Jeśli macie jeszcze jakieś pytania proszę dzwońcie

Kontakt
502 599 442 magnetyczna@magdabetlej.pl Zapraszam Was z całego serca, Magda

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Mazurski Krąg Przygody 2_główne

Mazurski Krąg Przygody

Warsztaty
2021-08-07 - 2021-08-14
Mazurski Krąg Przygody to wyjątkowa impreza tylko dla ojców i synów. To czas, w którym możesz zbudować/pogłębić relacje ze swoim synem. To bezpieczna przestrzeń do przeżywania przygód, wyrażania emocji, zdobywania doświadczeń i dobrej zabawy. To czas, dla Ciebie i twojego syna.
Głębokie Poczucie Własnej Wartości

Głębokie Poczucie Własnej Wartości

Warsztaty
2020-11-27 - 2020-11-29
Poczucie wartości to bardzo kompleksowy temat. Dotyka wszystkich obszarów naszego życia. W zależności od dostępu do niego podejmujemy wyzwania jakie stają na naszej drodze bądź nie. Od głębokiego poczucia własnej wartości zależy jakość naszych relacji, pracy i satysfakcji jaką czerpiemy z każdego dnia.

Zobacz również

Miedzy Niebem a Ziemią
Warsztaty
piątek, 26 czerwca 2020, 09:35

Miedzy Niebem a Ziemią

Najnowszy warsztat z cyklu ZASTOSOWANIE TAŃCÓW W KRĘGU i elementów...